Профільна комісія розглянула звернення стосовно виділення коштів на реалізацію Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки

e-mail Друк PDF

12 березня під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій. У засіданні взяли участь депутати обласної ради: Сергій Соловей, Михайло Бугрій, Валерій Калюжний, Руслан Рогов.

Депутати розглянули звернення стосовно виділення коштів на реалізацію Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки. За результатами обговорення, комісія рекомендувала облдержадміністрації внести зміни до Комплексної програми, зокрема щодо виділення близько 317 тис. грн військовій частині А3358 Міністерства оборони України та 540 тис. грн Управлінню стратегічних розслідувань в Полтавській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Останнє оновлення на Четвер, 12 березня 2020, 16:50 Детальніше...

Засідання тридцять другої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

e-mail Друк PDF

 

Останнє оновлення на Четвер, 12 березня 2020, 10:09

Профільна комісія підтримала збільшення статутних капіталів обласних комунальних підприємств «Полтававодоканал» і «Полтаватеплоенерго»

e-mail Друк PDF

12 березня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні, яке вів заступник голови комісії Сергій Гамза, взяли участь депутати обласної ради: Валерій Чечель, Геннадій Нежурбіда, Наталя Макаруша, Микола Горб, Микола Первак, Андрій Пісоцький, Ігор Горжій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних комунальних підприємств.

Депутати розглянули та підтримали проєкти рішень обласної ради «Про збільшення статутного капіталу Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» і «Про збільшення статутного капіталу Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго», що передбачають виділення з обласного бюджету на збільшення статутних капіталів підприємств відповідно 17 млн грн і 8 млн грн.

Детальніше...

Профільна комісія підтримала проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік»

e-mail Друк PDF

11 березня під головуванням Миколи Бондаря відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. У засіданні взяли участь голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступники голови облдержадміністрації Євген Греков і Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Ірина Степаненко, Іван Сидоренко, Віталій Бабак, Володимир Бобиль, Володимир Говоренко, Костянтин Кірпосенко, Олександр Коваленко, Руслан Ляшко, Михайло Міщенко, Фахраддін Аладдін-огли Мухтаров, Валентин Несен, Андрій Сімонов, Роман Товстий, Олександр Удовіченко, Віктор Щуров, Юрій Кобченко, Інна Авраменко, Микола Первак, Олександр Алексюк, Олександр Ківшик, Валерій Прядко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про збільшення статутного капіталу Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм». За словами директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лисака, виділення з обласного бюджету 5,2 млн грн на збільшення статутного капіталу підприємства дозволить забезпечити його стале функціонування та створить сприятливі умови для здійснення державної політики в забезпеченні закладів охорони здоров’я та населення лікарськими засобами і виробами медичного призначення (в т.ч. препаратами інсуліну та наркотичними засобами).

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради погодила розподіл додаткових коштів між закладами освіти для фінансування у 2020 році

e-mail Друк PDF

11 березня під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, науки та культури. У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, Олександр Путря, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники навчальних закладів, журналісти.

Члени комісії заслухали інформацію тимчасово виконувача обов’язків директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Галини Власюк щодо переліку об’єктів закладів культури для проведення капітальних ремонтів у 2020 році. Так, згідно з рішенням двадцять дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання «Про обласний бюджет на 2020 рік», на капітальний ремонт, будівництво та реконструкцію закладів освіти у поточному році виділено 5 млн грн. Зокрема, кошти будуть спрямовані на капітальний ремонт покрівлі загальнопобутового корпусу ПТУ №50 у м. Карлівка, капітальний ремонт теплотраси та теплового пункту Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців у м. Хорол, реконструкцію елементів благоустрою літнього басейну та прилеглої території Дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» в с. Олефірівка тощо.

Останнє оновлення на Середа, 11 березня 2020, 16:56 Детальніше...

Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном

e-mail Друк PDF

 

Останнє оновлення на Середа, 11 березня 2020, 13:09

9-10 березня – Шевченківські дні

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Щороку 9 і 10 березня ми відзначаємо Шевченківські дні, вкотре згадуючи настанови великого Кобзаря. Попри те, що минуло понад півтора століття з часу смерті Тараса Григоровича Шевченка, його творчість залишається одним із наймогутніших джерел сили й натхнення для сучасників.

У словах Тараса – мудрість, обпалена тяжкими випробуваннями, міць, що з роками лише набуває нових властивостей, та ні з чим незрівнянна воля до життя на вільній й незалежній землі. Його творчий доробок, як той скарб, що з роками стає лише ціннішим, адже зберігає з давніх-давен генетичний код українців.

Тож будьмо гідними синами й доньками Кобзаря!

Бережімо Україну для майбутніх поколінь, шануймо й вивчаймо слова нашого велетня духу і свободи, бо «в своїй хаті своя й правда, і сила, і воля»!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Понеділок, 09 березня 2020, 09:14

Сторінка 3 з 910