Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського в 2020 році

e-mail Друк PDF

Премія Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського заснована з метою сприяння національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованню молоді Полтавщини.

Премія присуджується військовослужбовцям, ветеранам Збройних Сил України, учасникам бойових дій, митцям, педагогам, представникам молоді, громадськості в номінаціях:

• «Національно-патріотичне виховання» – за вагомий особистий внесок у національно-патріотичне виховання молоді;

• «Захисник України» – за сумлінну військову службу, зразкове виконання військового обов’язку солдатами, сержантами, прапорщиками та офіцерами Збройних Сил України, силових структур та Державної служби України з надзвичайних ситуацій;

• «Урок мужності» – за активну військово-патріотичну роботу з молоддю учасників бойових дій, підготовку молоді до захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України;

• «Волонтерська діяльність» – за розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам, силовим структурам та Державній службі України з надзвичайних ситуацій, надання допомоги учасникам бойових дій, родинам загиблих героїв.

Останнє оновлення на Четвер, 09 липня 2020, 13:24 Детальніше...

Журі визначило лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного 2020 року

e-mail Друк PDF

7 липня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного. Вів засідання заступник голови журі, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянуло творчу діяльність претендентів.

За результатами голосування, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного 2020 року стали:

Останнє оновлення на Четвер, 09 липня 2020, 10:09 Детальніше...

Визначено перших лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак

e-mail Друк PDF

7 липня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак, заснованої з метою сприяння суспільно значущим екологічним громадським ініціативам мешканців Полтавської області, розвитку екологічної освіти і виховання, підвищенню екологічної свідомості і культури населення.

Вів засідання перший заступник голови обласної ради, заступник голови журі Премії Євгеній Холод.

Журі розглянуло подані на засідання матеріали, ознайомилося з внеском номінантів у справу збереження довкілля та визначило переможців.

За рішенням журі, першими лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак стали:

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2020, 07:57 Детальніше...

Напередодні Дня Національної поліції України керівники області передали правоохоронцям Полтавщини 8 автомобілів

e-mail Друк PDF

3 липня біля каплиці Святого Архистратига Михаїла у Полтаві відбулися урочисті заходи з нагоди 5 річниці створення Національної поліції України.

Правоохоронців Полтавщини з професійним святом привітали голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Іван Вигівський, прокурор Полтавської області Ярослав Голинський, голова Управління СБУ України у Полтавській області Євген Борзілов, заступник міського голови Полтави Сергій Рекотов.

У вітальному слові Олександр Біленький зауважив, що обласна влада розуміє потреби підрозділів Національної поліції, адже роль правоохоронців у забезпеченні спокою та миру українців важко переоцінити.

«Хочу побажати здоров’я вам і професійної витримки. Щоб ті хлопці, які зараз захищають Україну на Сході, поверталися додому живими та неушкодженими, – наголосив голова обласної ради Олександр Біленький. – Спільними зусиллями обласної ради та облдержадміністрації нам вдається поступово оновлювати матеріально-технічну базу поліції. Вважаю, що поліпшення умов роботи працівників поліції Полтавщини повинно бути одним з пріоритетів у роботі влади, адже саме правоохоронці щоденно стоять на кордоні нашої безпеки».

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 липня 2020, 14:29 Детальніше...

4 липня – День Національної поліції України

e-mail Друк PDF

Шановні працівники Національної поліції Полтавщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Кожен із вас, перед вступом на службу, склав Присягу на вірність українському народові, взявши на себе відповідальність за забезпечення громадської безпеки та порядку, охорону та захист прав і свобод людини, інтересів суспільства, протидію злочинності. Такі обов’язки вимагають від поліцейських неабиякого терпіння, зосередженості та вірного служіння ідеалам справедливості.

Органи влади, у свою чергу, повинні подбати про створення безпечних умов вашої праці, належне фінансування та ухвалення необхідної правової бази. Потрібно вибудувати такий механізм, який би однаково захищав права як простих громадян, так і співробітників Національної поліції, був надійною основою для утвердження законності та правопорядку. Тоді, переконаний, зросте рівень довіри населення до правоохоронців, й разом з ним – статус професії.

Щиро бажаю міцного здоров’я, професійних успіхів, наснаги й сили! Нехай ваша нелегка, але почесна служба винагороджується людською вдячністю й повагою!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

1 липня – День архітектури України

e-mail Друк PDF

Шановні архітектори Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ви виконуєте непрості завдання: забезпечуєте потребу земляків жити у комфортних містах, селищах та селах, дбаєте про гармонійне поєднання історичних споруд та сучасних будівель, визначаєте місця для розташування виробничих підприємств та облаштування зелених зон.

Завдяки вашому професіоналізму зберігається культурна спадщина, втілюються в життя оригінальні ідеї, будуються зручні та доступні архітектурні споруди.

Нехай ваша праця й надалі несе у майбуття пам’ять про нинішній час, віддзеркалює становлення та розквіт України! Бажаю творчого натхнення, сміливих рішень, реалізації цікавих проєктів, міцного здоров’я та злагоди!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

28 червня – День Конституції України

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Основний Закон держави – Конституцію України. Цей важливий документ був прийнятий лише на 5 рік незалежності й законодавчо закріпив загальні засади державного ладу, основи національної безпеки та став базисом для утвердження України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави.

Однак, час вимагає змін. У 2014 році розпочалася реформа децентралізації, що не лише стала кроком до фінансової самостійності громад, а й передала на місця значні повноваження, й разом з ними – й відповідальність.

Саме тому нині важливо, щоб Верховна Рада України внесла зміни у чинну Конституцію України і законодавчо затвердила ті процеси, що відбувалися упродовж останніх років. При цьому питання щодо територіальної цілісності, незалежності та демократичного майбутнього України не повинні навіть обговорюватися – вони пройшли тернистий шлях багатовікової боротьби!

Тож шануймо кращі традиції нашого народу, утверджені на сторінках Конституції України! Пам’ятаймо, що кожен з нас має не лише права і свободи, а й обов’язки. Лише спільними зусиллями ми можемо змінити життя на краще, для цього, впевнений, є усі передумови!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 червня 2020, 12:19

Сторінка 3 з 924