28 жовтня – День вигнання нацистських окупантів з України

e-mail Друк PDF

Шановні ветерани! Дорогі полтавці!

Вітаємо вас із 75-ю річницею визволення України від нацистського поневолення!

Неймовірно високу ціну заплатив український народ за перемогу у Другій світовій війні: мільйони полеглих у боях, загиблих в окупації, концтаборах та на каторжних роботах, мільйони ненароджених, десятки тисяч зруйнованих міст і сіл.

Звитяжна битва за Україну, що тривала майже 2 роки, стала одним із вирішальних чинників розгрому військ нацистського агресора.

Наша безмежна вдячність вам, дорогі ветерани, за жертовність та мужність у боях, за тяжку працю у повоєнні роки, за незламність та віру в перемогу добра.

Нинішні захисники України є гідними нащадками та продовжувачами вашої ратної слави. Демонструючи високий професіоналізм, патріотизм та відданість країні, вони захищають мир і спокій наших громадян.

Бажаємо всім доброго здоров’я, родинного тепла, злагоди та добробуту!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача 2019 року

e-mail Друк PDF

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача, заснованої з метою сприяння розвитку національного краєзнавчого руху, вивченню минулого і сьогодення Полтавщини, дослідницько-краєзнавчій діяльності у галузях історії та літератури, відзначення краєзнавців за вагомі творчі здобутки.

Премія присуджується краєзнавцям за кращі документально-публіцистичні і науково-популярні твори з історії рідного краю та літератури, які оприлюднені на момент засідання журі.

Номінації Премії:

• «Історичне краєзнавство»;

• «Літературне краєзнавство».

Розмір Премії становить 5000 (п’ять тисяч) гривень у кожній номінації.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 жовтня 2019, 10:38 Детальніше...

Олександр Біленький: Обласна рада зацікавлена в реалізації будь-яких ініціатив, що стосуються поводження з твердими побутовими відходами

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради під час круглого столу «Нові ініціативи та інноваційні підходи з управління твердими побутовими відходами на засадах міжмуніципального співробітництва», що відбувся 25 жовтня в Полтаві.

У засіданні взяли участь тимчасово виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Олег Пругло, керівник Проекту «Реформа управління на сході України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Тарас Журавель, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, науковці, представники громадськості.

У вітальному слові до учасників круглого столу Олександр Біленький наголосив на необхідності практичної реалізації задекларованих ініціатив щодо поводження з твердими побутовими відходами.

«Дуже хочеться, щоб стратегія нарешті стала практикою, щоб ініціативи прийшли в практичну площину. Нас хвилюють проблеми переповнених сміттєзвалищ, спалювання листя та сміття, відсутність у громадян культури поводження з відходами, - сказав Олександр Біленький. - Обласна рада зацікавлена в реалізації будь-яких ініціатив, що стосуються поводження з твердими побутовими відходами, готова долучитися до розв’язання даної проблематики, виділити необхідні кошти. Певен, що в цьому питанні, як до речі й в інших, у нас повне порозуміння з облдержадміністрацією».

Детальніше...

Олександр Біленький розповів про результати другого пленарного засідання двадцять сьомої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

Упродовж другого пленарного засідання двадцять сьомої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання депутати розглянули 28 питань життєдіяльності області.

Про результати пленарного засідання розповів голова обласної ради Олександр Біленький:

- В цілому, друге пленарне засідання виявилося складнішим, ніж очікувалось. До не розглянутих на першому засіданні питань додалися питання надрокористування, ряд звернень до Верховної Ради України та Уряду, неочікувано - земельні питання по Кобеляцькому району. Втім, всі питання сформованого порядку денного були розглянуті.

Попри численні заяви вже двох урядів, механізм надання спецдозволів на користування надрами виключно через аукціони так і не був реалізований. Державна служба геології та надр України звернулася до обласної ради щодо надання погодження спецдозволів на розширення експлуатованих ділянок для кількох компаній. Частина з них – без проведення аукціону. Всі формальні умови було виконано. Тому компанії, які заключили відповідні соціальні угоди з облрадою, отримали погодження від депутатського корпусу. Бюджет області, окрім іншого, отримає додаткові 14 млн грн.

Останнє оновлення на Четвер, 24 жовтня 2019, 16:46 Детальніше...

Інформацію про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара

e-mail Друк PDF

Комісія з конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара повідомляє, що 23 жовтня 2019 року відбувся другий етап конкурсного відбору на заміщення вакантної посади  директора  Полтавської  обласної  бібліотеки  для  юнацтва ім. Олеся Гончара. 

Переможцем конкурсного відбору визнано Сичову Світлану Василівну.

Полтавська обласна рада ініціює запровадження мораторію на введення касових апаратів для ФОПів

e-mail Друк PDF

На другому пленарному засіданні двадцять сьомої сесії обласної ради сьомого скликання депутати прийняли Звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг».

У Зверненні наголошується, що підписані Президент України 17 жовтня 2019 року закони щодо детінізації готівкових розрахунків викликали занепокоєння серед підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування. З їх прийняттям, виникає додатковий обов’язок звітності при використанні реєстраторів розрахункових операцій; обов’язковість мати первинні документи при закупці товару на оптових ринках.

Детальніше...

Розпочалося друге пленарне засідання двадцять сьомої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

24 жовтня розпочалося друге пленарне засідання двадцять сьомої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. В сесійні залі зареєструвалися 55 депутатів. Пленарне засідання веде голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблої учасниці операції Об’єднаних сил на Сході України, солдата 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України, жительки міста Миргорода Ярослави Никоненко, померлого учасника бойових дій, ветерана батальйону «Донбас» Національної гвардії України, полтавця Дмитра Фесенка, а також загиблого українського політика, народного депутата України VII та VIII скликань від Полтавщини Тараса Кутового.

За традицією, відбулося нагородження почесними відзнаками Полтавської обласної ради.

Депутати сформували порядок денний пленарного засідання, включивши ряд додаткових питань. Питання про інформацію директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації, у зв’язку з відсутністю доповідача, ухвалено зняти з розгляду.

Останнє оновлення на Четвер, 24 жовтня 2019, 16:01 Детальніше...

Сторінка 3 з 892