Олександр Біленький: Наше завдання – відновити унікальні народні промисли, чудові традиції Решетилівської вишивки та килимарства

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час зустрічі з Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком, яка відбулася 2 жовтня в місті Решетилівці за участі голови облдержадміністрації Олега Синєгубова.

Метою робочого візиту урядовця на Полтавщину стало вивчення питань відновлення роботи Решетилівської фабрики художніх виробів та внесення Решетилівської вишивки до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Олександр Біленький поінформував Олександра Ткаченка про роботу, яку провела влада та місцева громада щодо відродження народних традицій решетилівської вишивки та килимарства.

«Фабрика художніх виробів знаходилась у власності «Укрхудожпром». Цей концерн було придбано в приватні руки. Потім власники після перемовин безкоштовно передали фабрику в обласну комунальну власність. Тому нам вдалося зберегти приміщення. Відкрили центр, створили 100 робочих місць. Облаштували тимчасове приміщення. Але найважливіше, що традиції вишивки «білим по білому» та рослинного килимарства збереглися, – сказав Олександр Біленький, – У 2018 році було створено Всеукраїнськийо центр вишивки та килимарства, в штаті якого 60 працівників. З держбюджету виділено 38 млн грн. Розпочато роботи по ремонту приміщень. У цьому році облдержадміністрація подала об‘єкт до проєкту «Велике будівництво». Наше завдання – відновити унікальні народні промисли, чудові традиції Решетилівської вишивки та килимарства».

Останнє оновлення на Понеділок, 05 жовтня 2020, 12:40 Детальніше...

4 жовтня – День працівників освіти

e-mail Друк PDF

Шановні освітяни Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ви здійснюєте важливу місію – виховуєте і навчаєте молоде покоління громадян України, відроджуєте національну свідомість, забезпечуєте становлення особистості, вкладаючи в улюблену справу ґрунтовні знання та багатий життєвий досвід.

Для своїх учнів і вихованців ви, шановні педагоги, завжди є взірцем людяності, порядності, мудрими наставниками.

Ваша висока фахова майстерність, педагогічний талант, ентузіазм, любов до дітей та повсякденна праця з повною віддачею дають вагомі результати, якими варто пишатися.

Бажаю міцного здоров'я на довгі роки, миру, щастя, добробуту, нових успіхів у подвижницькій праці!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради ім. А. С. Макаренка 2020 року

e-mail Друк PDF

2 жовтня, з нагоди Дня працівників освіти, в Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка, заснованої для відзначення педагогічних працівників за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та виховання молоді.

Кращих представників педагогічної спільноти області привітали голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури Сергій Шевчук та заступник голови цієї комісії Валерій Прядко.

Олег Синєгубов, зокрема, зазначив важливу роль учителя у формуванні особистості та високий фаховий рівень освітян Полтавщини.

«Саме вчителі закладають підґрунтя для людини. Коли навчаєте, ви віддаєте частину свого серця. Ми зараз живемо в часи реформ. Я пишаюся тим, що маємо висококласних вчителів та дійсно високу якість освіти», – сказав Олег Синєгубов.

У свою чергу, Сергій Шевчук та Валерій Прядко відзначили плідну спільну роботу обласної ради та облдержадміністрації у вирішення питань освітянської галузі.

«Не побоюся сказати, що сьоме скликання Полтавської обласної ради пройшло під знаком освіти, – наголосив Сергій Шевчук, – не було жодного випадку, коли б депутати в сесійній залі не підтримали виділення коштів на потреби освіти, або говорили про те, що питання освіти не на часі. Добре, що у цих питаннях ми завжди знаходили розуміння та підтримку з боку облдержадміністрації».

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 жовтня 2020, 15:01 Детальніше...

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку. День ветерана

e-mail Друк PDF

Шановні ветерани!

Щиро вітаю вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Ваші заслуги перед українською державою та народом – військова слава і трудова звитяга – неоціненні, а життя варте легенд.

Кожен ветеран має бути оточений постійною турботою та увагою з боку держави, суспільства, рідних і близьких людей.

Знайте – нам потрібні ваші поради, що грунтуються на багатому життєвому досвіді, потрібна ваша підтримка.

Бажаю вам перебувати в гармонії зі своїм віком, бути завжди задоволеними своїм здоров'ям, своєю самостійністю, відчуттям внутрішньої свободи. Нехай джерелом радості та гарного настрою стане для вас як життя ваших рідних, так і ваше особисте життя!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький


Останнє оновлення на Четвер, 01 жовтня 2020, 07:15

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що друге пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання заплановане на 09 жовтня 2020 року.

Останнє оновлення на Середа, 30 вересня 2020, 09:55

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

e-mail Друк PDF

Шановні працівники бібліотек Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з Всеукраїнським днем бібліотек!

Ваша самовіддана праця відзначаєтеся глибокими знаннями та відданістю бібліотечній справі. Ви є хранителями пам'яті багатьох поколінь різних народів, досвідченими провідниками читачів у світ знань, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

Завдяки вам наші бібліотеки стали справжніми культурними центрами, в яких регулярно відбуваються цікаві науково-освітні та мистецькі заходи.

Бажаю вам, шановні книгознавці, міцного здоров’я, миру, добробуту, творчих успіхів, вірних друзів та однодумців!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання, виконавчий апарат обласної ради висловлюють глибоке співчуття голові постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Людмилі Овчаренко з приводу тяжкої втрати – смерті матері, Валентини Василівни.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 29 вересня 2020, 16:02

Сторінка 3 з 933