Полтавщину з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук

e-mail Друк PDF

13 лютого в Полтавській області з робочим візитом перебував Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Главу Уряду супроводжували голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, інші офіційні особи.

Знайомство з областю Олексій Гончарук розпочав із відвідування пошукової свердловини № 217 Опішнянського родовища ГПУ «Полтавагазвидобування» ПАТ «Укргазвидобування». Прем’єр-міністр ознайомився з технологічним процесом дорозвідки покладів вуглеводнів, які здійснюються новим верстатом німецького виробництва «Bentec», оглянув обладнання та устаткування, поспілкувався з працівниками компанії.

В облдержадміністрації Олексій Гончарук провів нараду з питань надрокористування та залучення інвестицій.

Глава Уряду зазначив необхідність створення сприятливих умов для роботи видобувних компаній, що забезпечить збільшення обсягів видобутку вуглеводнів.

Останнє оновлення на Четвер, 13 лютого 2020, 16:50 Детальніше...

Олександр Біленький відвідав Шишацький район

e-mail Друк PDF

12 лютого голова обласної ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку в Шишацький район.

В рамках робочої поїздки Олександр Біленький оглянув капітально відремонтовані приміщення рентгенологічної служби та клініко-діагностичної лабораторії комунального некомерційного підприємства «Шишацька центральна районна лікарня».

Гордістю медиків та представників районної влади є нещодавно встановлений у лікарні сучасний рентген-діагностичний комплекс із пристроєм для оцифрування рентгенівських знімків та принтером сухого друку. За словами головного лікаря Шишацької ЦРЛ Маргарити Хорольської, комплекс забезпечує ефективність діагностики захворювань, у тому числі онкологічних, а також травм. Відтепер за зміну пройти якісне обстеження можуть понад 25 пацієнтів.

Як поінформував голова районної ради Владислав Сафонов, дороговартісне рентгенобладнання було придбане за консолідовані кошти: державного бюджету – 2 200 000 грн, обласного бюджету – 1 000 000 грн, районного бюджету – 3 994 000 грн. Сприяли у виділенні коштів на закупівлю обладнання народний депутат України Олег Кулініч та депутат обласної ради Валерій Капленко. Це перший рентгенапарат такого класу, встановлений у сільській місцевості нашої області.

«Придбання та встановлення одного з найкращих рентгенапаратів у Шишацькій центральній районній лікарні, проведений капітальний ремонт її приміщень демонструє, що керівництво району та депутати приділяють велику увагу оновленню медичної техніки, покращенню медичного обслуговування населення, – сказав Олександр Біленький. – Розроблено план розвитку лікарні, який з часом буде реалізовано. Звичайно, проблеми існують, але спільними зусиллями, я в цьому впевнений, ми зможемо їх вирішити».

Детальніше...

Обласну раду відвідали ліцеїсти з Решетилівки

e-mail Друк PDF

11 лютого Полтавську обласну раду з навчальною екскурсією відвідала група учнів опорного закладу «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника», які проходять стажування в Решетилівській міській раді.

Ліцеїсти зустрілися з головою обласної ради Олександром Біленьким та заступником голови обласної ради Анатолієм Ханком. У ході розмови, що відбулася в форматі діалогу, йшлося про роботу депутатського корпусу обласної ради, спрямовану на соціально-економічний розвиток Полтавщини, реалізацію Шкільного громадського бюджету Полтавської області, заходи з розбудови соціальної інфраструктури територій тощо.

За результатами зустрічі Олександр Біленький відзначив зростаючу роль сучасної молоді у суспільному житті.

«Приємно, що сучасна молодь цікавиться роботою органів місцевого самоврядування, суспільними процесами, прагне бути корисною, готова долучитися до вирішення актуальних питань розвитку громад, – сказав Олександр Біленький.

Детальніше...

Про особистий прийом громадян у 2020 році

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про затвердження графіка проведення особистого прийому громадян головою обласної ради, першим заступником голови обласної ради та заступником голови обласної ради у 2020 році.

Керуючись статтею 40 Конституції України, статтею 22 Закону України «Про звернення громадян», пунктом 13 частини 6 та частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення реалізації прав громадян на звернення встановлено, що голова обласної ради Олександр Біленький прийматиме громадян першого четверга непарного місяця з дев’ятої до одинадцятої години; перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод – першого четверга парного місяця з десятої до дванадцятої години; заступник голови обласної ради Анатолій Ханко – четвертого вівторка кожного місяця з дев’ятої до одинадцятої години.

Детальніше...

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат Полтавської обласної ради щиро сумують з приводу передчасної смерті заступника начальника відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Ткаченка Ігоря Анатолійовича та висловлюють співчуття рідним і близьким покійного.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 лютого 2020, 14:41

Вибори за новими правилами: експерт Олександр Солонтай розповів про основні нюанси нового Виборчого кодексу

e-mail Друк PDF

4 лютого в Полтаві, за ініціативи Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та підтримки обласної ради, відбувся семінар для депутатів місцевих рад та потенційних кандидатів у депутати. Його тема – зміни до Виборчого кодексу, а презентував та аналізував новації виборчого законодавства відомий політичний експерт Олександр Солонтай.

«Ми запросили експерта, який допоможе розібратися у нововведеннях виборчого кодексу. Хочеться дочекатися остаточних змін до нього. Адже і депутати, і потенційні кандидати хочуть у цьому питанні визначеності – зрозуміти, в якому форматі будуть проведені місцеві вибори 2020 року. Яка буде застава для політичних партій, що планують боротися за мандати у міських радах Полтави, Кременчука й обласній раді, як формуватимуться виборчі округи і чи вплине подальша реформа децентралізації на перебіг виборів», – зазначив у вступному слові голова Полтавської обласної ради, голова обласної асоціації органів місцевого самоврядування Олександр Біленький.

Останнє оновлення на Середа, 05 лютого 2020, 08:04 Детальніше...

Запрошуємо мешканців Полтавщини взяти участь у мітапі

e-mail Друк PDF

«Партиципація та інформатизація» – під такою назвою відбудеться цьогорічний мітап, організатором якого виступає Полтавська обласна рада.

Учасники зустрічі, в форматі вільно спілкування, обговорять підсумки Бюджету участі Полтавської області та Шкільного громадського бюджету Полтавської області 2019 року, візьмуть участь у пізнавально-інтелектуальній грі «Брейн-ринг» на тему партиципаторного бюджетування.

Також у рамках заходу заплановано провести нагородження переможців та учасників Бюджету участі Полтавської області, Шкільного громадського бюджету Полтавської області 2019 року.

Мітап заплановано провести 3 березня в приміщенні виставкової зали Полтавського міського будинку культури (м. Полтава, майдан Незалежності, 5). Про час його проведення буде повідомлено додатково.

Бажаючі взяти участь у заході повинні попередньо зареєструватися за посиланням: https://idea.pl.ua/

 

 

Сторінка 3 з 905