8 березня – Міжнародний жіночий день

e-mail Друк PDF

Дорогі наші жінки!

Прийміть щирі вітання з жіночим святом – Днем 8 Березня!

Жінка дорога нам, чоловікам, як вінець творіння, джерело життя і натхнення.

Ми цінуємо жіночу красу та ніжність, вашу безмежну відданість родинним цінностям, працелюбство та оптимізм.

Наша українська жінка славиться не лише своєю вродою, а й високою духовністю, своїми вчинками, талантом, всеперемагаючою любов’ю і мудрістю, готовністю підтримати та допомогти.

Роль жінки в нашому суспільстві з кожним роком зростає. Вона не обмежується материнством та господарюванням. Для нас стало звичним бачити жінку – лікаря, педагога, військовослужбовця, науковця, керівника, депутата, громадського діяча. В професійній діяльності ви, шановні жінки, завжди відзначаєтеся сумлінням, компетентністю та відповідальністю.

Бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я! Нехай у ваших родинах завжди панують злагода та достаток, а ваше життя  щедро наповнюється коханням і радістю!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 березня 2020, 11:33

На Полтавщині з робочим візитом перебуває Президент України Володимир Зеленський

e-mail Друк PDF

5 березня у Полтавській області з робочим візитом перебуває Президент України Володимир Зеленський. Першим об’єктом, на який завітав Глава держави, стало будівництво траси Н-31 Дніпро–Решетилівка, де зустрівся з головою Полтавської облдержадміністрації Олегом Синєгубовим, головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким, іншими офіційними особами.

Президент України Володимир Зеленський та керівництво області оглянули будівництво автотраси Н-31 Дніпро-Решетилівка й мосту через річку Ворскла неподалік міста Кобеляки. За словами голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександра Кубракова, автотраса Н-31 Дніпро-Решетилівка – перша та поки що єдина в Україні, яку будують із цементобетону. Протяжність нової дороги в межах Полтавської області складе 79,4 км і за умови вчасного надходження фінансування та сумлінного виконання підрядними організаціями зобов’язань, будівельні роботи на території Полтавщини будуть завершені до кінця року.

Коментуючи враження від будівництва дороги, Президент України Володимир Зеленський зазначив, що реалізація таких об’єктів є одним із першочергових завдань влади.

«Хотів особисто побачити, як відбувається початок «Великого будівництва» на Полтавщині. Дорога Дніпро – Решетилівка є однією з наших амбітних цілей. У планах мого візиту – побачити ще об’єкти в межах нашого проєкту, щоб оцінити роботу не на картках і мапах, а в реальному житті. Якщо місцева влада допомагає, то я вдячний, якщо десь не вистачає коштів, то будемо шукати, адже це наша державна відповідальність», – зазначив Володимир Зеленський.

Останнє оновлення на Четвер, 05 березня 2020, 17:11 Детальніше...

У Полтаві планують висадити 1 тисячу дерев

e-mail Друк PDF

Про це 5 березня під час прес-конференції в обласному комунальному інформаційному агентстві «Новини Полтавщини» повідомили заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микийчук, всеукраїнський координатор з технічної частини Національного проєкту “Озеленення України” Вадим Парасочка та координатор проєкту “Озеленення України” у Полтавській області Ольга Макеєва.

Акція відбудеться в рамках  Національного проєкту «Озеленення України» у Полтавській області, ініціаторами якої є діловий клуб «CEO Club Ukraine» та Національний проєкт «Книга рекордів України». Метою даного проєкту є відновлення екосистеми України, а також підвищення екологічної свідомості українців.

«Полтавська обласна рада підтримує будь-які громадські ініціативи направлені на залучення громадськості до вирішення екологічних проблем та підвищення рівня обізнаності в даній тематиці », - наголосив Анатолій Ханко.

Детальніше...

Відбулось нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені В.І. Вернадського

e-mail Друк PDF

5 березня в Полтавській обласній раді відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені В.І. Вернадського. Дипломи лауреатам Премії вручив перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод.

Вітаючи переможців, Євгеній Холод підкреслив важливість розвитку науки на Полтавщині та підтримки науковців.

«Полтавська земля багата не тільки природними ресурсами та геологічним становищем, а насамперед, вона багата своїми людьми, своїм потенціалом».

Останнє оновлення на Четвер, 05 березня 2020, 16:21 Детальніше...

Презентовано SMART платформу Полтавської області

e-mail Друк PDF

В рамках мітапу «Партиципація та інформатизація» було презентовано SMART платформу Полтавської області – проєкт, що об’єднує всі громадські обласні ініціативи. Зокрема, Бюджет участі Полтавської області, Екологічні ініціативи Полтавської області та Шкільний громадський бюджет Полтавської області, а також проєкти органів місцевого самоврядування, які щороку змагаються в Обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області. Присутнім розповіли про можливості нової системи, процедуру онлайн подачі проєктів, способи авторизації тощо. Відтепер, кожен бажаючий може ознайомитися з роботою SMART платформи за посиланням https://smartregion.pl.ua/.

Також під час мітапу було нагороджено переможців Шкільного громадського бюджету Полтавської області та Бюджету участі Полтавської області 2019 року. На думку заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, позитивним є саме велика кількість поданих заявок від школярів, що свідчить про ініціативність та небайдужість молодого покоління.

«Спочатку ми планували виділити з обласного бюджету на Шкільний громадський бюджет участі 1 млн грн. Проте надійшло багато заявок, які до того ж були значно цікавіші й оригінальніші за ідеї дорослих. Вирішили, що цих коштів буде недостатньо, тому на експертній раді вирішили рекомендувати збільшити фінансування до 3 млн грн. На найближчому пленарному засіданні сесії обласної ради плануємо виділити ці кошти з обласного бюджету для реалізації проєктів Шкільного громадського бюджету », – зазначив Анатолій Ханко.

Останнє оновлення на Середа, 04 березня 2020, 08:52 Детальніше...

Олександр Біленький: Людина зможе впливати на формування бюджету сама, за рахунок ініціатив у своїй громаді, – це пряма демократія у дії

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький на щорічному мітапі «Партиципація та інформатизація», що відбувся 3 березня у виставковій залі Полтавського міського Будинку культури.

На думку Олександра Біленького, мітап вже вдруге об’єднав навколо себе ініціативних та небайдужих громадян і підтвердив необхідність продовження подібних конкурсів у майбутньому.

«Сьогодні ми зібрали кращих представників громад, які отримали перемогу у різних бюджетах участі, і вручимо їм переможні сертифікати. Сподіваємось, що і наступного року рада вже іншої каденції буде підтримувати такі громадські ініціативи, прагнення людей змінити своє життя на краще у тих населених пунктах, де вони проживають. Людина зможе впливати на формування бюджету сама, за рахунок ініціатив у своїй громаді, – це пряма демократія у дії», – сказав Олександр Біленький.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 березня 2020, 17:50 Детальніше...

Олександр Біленький: Головний масив питань, внесених на чергову сесію обласної ради, розглянуто

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, по закінченні пленарного засідання тридцять першої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, прокоментував її результати журналістам регіональних ЗМІ.

Він зазначив, що майже всі питання, внесені на сесію розглянуто.

«Щойно закінчилась чергова сесія Полтавської обласної ради. Головний масив питань, внесених на сесію, розглянуто. Дуже важливо було скоординувати зусилля з облдержадміністрацією та зняти з розгляду питання щодо внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік. У нас це відбулося, відповідний лист із ОДА зайшов, депутати пішли назустріч і направили це питання на доопрацювання. Те ж саме – з питанням про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 ‒ 2020 роки, у 2020 році», ‒ сказав Олександр Біленький.

Голова обласної ради висловив свою думку щодо тих проєктів рішень, які не знайшли підтримки у депутатів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 лютого 2020, 18:26 Детальніше...

Сторінка 4 з 910