Пішов із життя керівник ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго»

e-mail Друк PDF

Полтавська обласна рада повідомляє, що 2 лютого 2020 року на 50-му році життя, від серцевого нападу, помер директор обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Миргородтеплоенерго» Король Олександр Валентинович.

Майже 30 років життя віддав Олександр Валентинович Король рідному підприємству, пройшовши трудовий шлях від слюсаря-ремонтника до директора ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго».

Багато зробив Олександр Валентинович для розвитку підприємства, вдосконалення систем теплопостачання, впровадження науково-технічних досягнень, поліпшення використання виробничих потужностей.

Олександра Валентиновича відзначали високий професіоналізм, працелюбство, почуття відповідальності за доручену справу, вимогливість до себе і підлеглих, активна громадянська позиція.

Керівництво та депутати Полтавської обласної ради висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким Олександра Валентиновича, трудовому колективу ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго» з приводу тяжкої втрати.

Останнє оновлення на Понеділок, 03 лютого 2020, 10:25

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного у 2020 році

e-mail Друк PDF

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного, заснованої для відзначення громадян за визначні успіхи в галузі літератури, літературознавства, музики, живопису, архітектури, народної творчості, журналістики, публіцистики, які утверджують гуманістичні й національні ідеали, духовні цінності українського народу, є вагомим внеском у національно-культурне відродження Української держави та оприлюднені на момент засідання журі.

Премія присуджується у наступних номінаціях:

• «Література, літературознавство»;

• «Мистецтво»;

• «Народна творчість, народні ремесла»;

• «Журналістика, публіцистика».

Детальніше...

29 січня – День пам’яті Героїв Крут

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

29 січня ми вшановуємо пам’ять Героїв Крут – у 1918 році їм вдалося на деякий час стримати більшовицький наступ на Київ, проявивши жертовність і звитягу заради незалежності України. Завдяки відвазі добровольців, серед яких були й недосвідчені у військовій справі студенти та гімназисти, уряд Української Народної Республіки уклав Брест-Литовський мирний договір, що означав міжнародне визнання української незалежності.

У далекому 1918 році відстояти державність не вдалося, але бій під Крутами для багатьох українських військових став взірцем героїзму, звитяги та самопожертви молодого покоління за право жити на своїй, вільній землі та вкотре довів, що незалежність без армії неможлива.

Нині бій за майбутнє України триває. Військові на Сході нашої держави продовжують відважний подвиг Героїв Крут – щоденно доводять мужність та патріотизм і створюють підґрунтя для відновлення територіальної цілісності України!

Вшануймо пам’ять наших земляків, які поклали життя за свободу та незалежність! Будьмо гідними їхньої звитяжної боротьби! Зробимо все, щоб отримати остаточну перемогу у боротьбі за відновлення миру в Україні!

Слава Україні! Слава її Героям!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

27 січня 75 років тому військам 1-го Українського фронту вдалося визволити в’язнів найбільшого нацистського табору смерті – Аушвіц-Біркенау в Освенцімі. Тож саме цього дня, згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, світова спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків та дітей єврейської національності, які загинули у роки Другої світової війни.

На території окупованої України жертвами Голокосту стали понад 1,5 млн осіб і це завдало непоправної шкоди єврейському народові. Згадуючи сьогодні про полеглих у печах крематоріїв та безіменних могилах, не забуваймо й про інші антигуманні історичні факти. Дуже хотілося б, щоб на міжнародному рівні також запровадили пам’ятні дні для вшанування мільйонів українців, які стали жертвами голодоморів та політичних репресій, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології!

Переконаний, що у сучасному суспільстві не повинно бути місця для будь-яких проявів тоталітаризму, ненависті, зверхності, ксенофобії та расизму. І кожен із нас повинен робити все, щоб одвічні людські цінності – мир, добро та любов до ближнього – панували на рідній землі!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання, виконавчий апарат обласної ради висловлюють глибоке співчуття голові постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій Коваленку Геннадію Борисовичу з приводу тяжкої втрати – смерті батька, Коваленка Бориса Степановича.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 27 січня 2020, 17:19

22 січня – День Соборності України

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з Днем Соборності України!

22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Цей історичний факт довів безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ та став довгожданим наслідком тривалих національно-визвольних змагань, мрій та зусиль багатьох наших земляків.

Нині боротьба за державний суверенітет та цілісність України продовжується: тривають бойові дії на Сході нашої держави, анексовано Крим, гинуть прості люди. Однак є надія, що завдяки віковій мудрості та наполегливості нашого народу вдасться відновити цілісність України!

Дорогі полтавці! Пам’ятаймо, що єдність та сила України залежить від кожного з нас! Попри труднощі, ми повинні вистояти і разом йти до спільної мети – жити у вільній, демократичній та могутній державі!

Слава Україні!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Олександр Біленький: Завдання влади – створити належні умови для розвитку туризму

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час обговорення питання щодо туристичних магнітів Полтавщини як частини стратегічного напрямку розвитку галузі в регіоні на апаратній нараді в облдержадміністрації, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін.

На думку Олександра Біленького, завдяки плідній співпраці депутатського корпусу та профільного департаменту облдержадміністрації упродовж останніх років вдалося чимало зробити для збереження та популяризації культурно-історичної спадщини області. Однак, для більшої туристичної привабливості Полтавщини, владі слід зосередитися на створенні сучасних інфраструктурних об’єктів.

«Нині є чимало фестивалів, які фінансуються бюджетами усіх рівнів. Вважаю, що основне завдання влади – створити належні умови для розвитку туризму. Насамперед, подбати про стан доріг, наявність хостелів і т.д. Це дасть поштовх для залучення спонсорських коштів, інвестицій, сприятиме зацікавленості бізнесу в участі у фестивалях. Таким чином, Департаменту культури і туризму облдержадміністрації потрібно буде лише узагальнити та модерувати ці процеси», – зазначив Олександр Біленький.

Детальніше...

Сторінка 4 з 905