Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського 2020 року

e-mail Друк PDF

16 жовтня в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради ім. Юрія Горліса-Горського, заснованої з метою сприяння національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованню молоді Полтавщини.

До учасників зібрання звернувся заступник голови обласної ради, заступник голови журі Премії Анатолій Ханко.

«Мені приємно, що обласна рада заснувала премію, яка носить ім’я нашого видатного земляка, талановитого літератора, людини з великої літери, патріота, борця за незалежну Україну Юрія Горліса-Горського, – сказав Анатолій Ханко. – Книгу Юрія Горліса-Горського «Холодний Яр» я взяв з собою на фронт у 2014 році. Вона стала моїм оберегом – була зі мною під час боїв в Іловайську, Пєсках, зазнала пошкодження війною».

Анатолій Ханко подякував лауреатам та номінантам Премії за активну національно-патріотичну та військово-патріотичну роботу, продовження справи Юрія Горліса- Горського та вручив нагороди.

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 жовтня 2020, 14:18 Детальніше...

14 жовтня – День захисника України, День Українського козацтва

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із Днем захисника України, Днем Українського козацтва та одним із найбільших християнських свят – святом Покрови Пресвятої Богородиці!

З давніх часів український народ із великою повагою ставиться до своїх захисників, які впродовж століть боронять рідну землю від загарбників, відстоюють право свого народу жити в мирі.

Славні бойові традиції багатьох поколінь українців сьогодні примножують сучасні захисники України. Шостий рік поспіль вони захищають державний суверенітет та територіальну цілісність України на Сході, дають рішучу відсіч країні-агресору – Російській Федерації, є уособленням патріотизму та відваги.

Світла пам’ять загиблим героям, гідним синам і дочкам України, учасникам АТО та ООС, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

Запорізькі козаки вміли перемагати, і ми, їх нащадки, неодмінно переможемо агресора! Над Україною буде мирне небо!

Шановні ветерани Другої світової війни та Збройних Сил, учасники бойових дій, військовослужбовці! Спасибі вам за мужність, вірність військовому обов’язку!

Слова вдячності також адресую волонтерам, які самовіддано підтримують наших бійців на фронті та в тилу.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру та злагоди!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Друге пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

8 жовтня в Полтаві розпочалося друге пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 47 депутатів. Пленарне засідання вів голова обласної ради Олександр Біленький.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ і організацій, журналісти.

Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять курсанта Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, жителя міста Миргорода Андрія Роспотнюка, а також курсантів і офіцерів університету, які загинули під час авіакатастрофи літака АН-26 Збройних Сил України.

За традицією відбулося нагородження громадян почесними відзнаками обласної ради.

Голова обласної ради поінформував про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Довіра» в складі двадцяти депутатів. Співголовами об'єднання є депутати обласної ради Олег Діденко та Валерій Капленко.

Під час формування порядку денного засідання чимало питань, пов’язаних із внесенням змін до показників обласного бюджету на 2020 рік, не набрали достатньої кількості голосів для включення до порядку денного. Наразі Олександр Біленький оголосив перерву для обговорення ситуації, що склалася, за участі голів фракцій, керівництва обласної ради та облдержадміністрації. У ході розмови окремі керівники фракцій висловили критичні зауваження щодо проєкту рішення «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік» у частині розподілу коштів обласного бюджету.

Останнє оновлення на Четвер, 08 жовтня 2020, 14:23 Детальніше...

8 жовтня – День юриста

e-mail Друк PDF

Шановні юристи Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем юриста!

Ваша професія – одна із найнеобхідніших у суспільстві, відносини в якому потребують постійного правового регулювання.

Від вашої праці залежить забезпечення конституційних прав і свобод громадян, законність у всіх сферах державного і суспільного життя, зростання правової свідомості і правової культури жителів області.

На Полтавщині працює чисельний висококваліфікований загін юристів, який складають спеціалісти в галузі держави та права: науковці, працівники суду, адвокатури, нотаріату, органів внутрішніх справ, юстиції, юрисконсульти, викладачі юридичних дисциплін.

Бажаю всім вам міцного здоров'я, щастя, миру, злагоди, добробуту.

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Профільна комісія обласної ради розглянула виконання Програми правової освіти населення області на 2016-2020 роки

e-mail Друк PDF

6 жовтня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій. У засіданні, яке вів голова комісії Геннадій Коваленко, взяли участь депутати обласної ради: Сергій Соловей, Валерій Калюжний, Михайло Бугрій, Руслан Рогов, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів облдержадміністрації, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки», якими передбачено додаткове фінансування заходів Програми на 500 тис. грн для проведення ремонту приміщень Крюківської виховної колонії № 29.

У контексті даного питання комісія рекомендувала Департаменту фінансів облдержадміністрації надати інформацію щодо перспективи забезпечення фінансування заходів Програми до кінця 2020 року.

Останнє оновлення на Середа, 07 жовтня 2020, 07:16 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради рекомендувала облдержадміністрації зберегти в реорганізованих школах-інтернатах пансіони

e-mail Друк PDF

6 жовтня під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури. У засіданні взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Комісія проаналізувала внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік по галузях «Освіта» та «Культура і мистецтво» та погодила відповідні видатки.

Також було розглянуто та підтримано низку профільних проєктів рішень тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради, які, зокрема, стосувалися: запровадження музичного виконання Державного Гімну України в закладах освіти; зміни найменування комунальних закладів освіти, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області; реорганізації комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради, перепрофілювання та зміни найменування Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради; надання згоди на безоплатне прийняття будівлі спортивної школи за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 37 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

У контексті питань щодо реорганізації шкіл-інтернатів, на пропозицію Сергія Шевчука, комісія рекомендувала облдержадміністрації забезпечити збереження в реорганізованих закладах пансіонів.

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради схвалила проєкт регіональної програми інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021 – 2023 роки

e-mail Друк PDF

5 жовтня під головуванням Ігоря Сірика відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Богдан Бабіч, депутати обласної ради: Сергій Гамза, Валерій Чечель, Наталя Макаруша, Андрій Пісоцький, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали низку проєктів рішень другого пленарного засідання тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради: «Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки, у 2020 році»; «Про надання дозволу Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на подовження терміну дії кредитного договору з АТ «Полтава-банк»; «Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2017 – 2020 роки», «Про внесення змін до Схеми планування Полтавської області».

Останнє оновлення на Понеділок, 05 жовтня 2020, 16:10 Детальніше...

Сторінка 5 з 936