Робоча група ознайомилася з діяльністю «Полтаватеплоенерго» та розглянула структуру тарифів підприємства

e-mail Друк PDF

16 лютого на базі Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» відбулося виїзне засідання робочої групи щодо вивчення обґрунтованості встановлених тарифів КП ПОР «Полтававодоканал» та ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», створеної за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького.

Присутні ознайомилися з роботою котельні підприємства за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 29. Директор технічний «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко повідомив, що вона збудована у 1969 році та нині перебуває в аварійному стані. Котельня забезпечує теплом та гарячою водою 12 житлових будинків та лікувальний заклад. Володимир Пасічко зауважив, що підприємство планує на цьому місці встановити насосну станцію, яка б забезпечувала безперебійну подачу тепла з сучасної котельні, розташованої поруч.

Потому члени робочої групи та запрошені оглянули автоматизовану котельню підприємства за адресою: Майдан Незалежності, 16. У 2014 році тут було повністю проведено переоснащення, завдяки цьому підприємство не лише використовує менше природного газу та електроенергії, а й оперативніше реагує на проблеми у теплових мережах. За словами Володимира Пасічка, цією котельнею опалюється 6 житлових будинків, дитячий садочок і школа.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 лютого 2021, 18:23 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму розглянула проєкти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

16 грудня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Олег Панкратьєв, Яніна Барибіна, Олег Сазонов, Ірина Степаненко, Наталія Гранчак, Сергій Бульбаха, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники спортивної громадськості, журналісти.

Комісія підтримала та рекомендувала внести на розгляд пленарного засідання четвертої сесії обласної ради проєкт рішення щодо створення Комунального закладу Полтавської обласної ради «Спортивний центр Полтавщини».

Останнє оновлення на Вівторок, 16 лютого 2021, 14:21 Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій схвалила профільні проєкти обласних програм

e-mail Друк PDF

16 лютого під головуванням Олега Хардіна відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Олег Бєлоножко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Сергій Бульбаха, Василь Кириченко, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, начальник Державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Олександр Сайко, журналісти.

Члени комісії розглянули інформацію директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергія Венгера щодо виконання регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 – 2020 роки та Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки.

Детальніше...

Про особистий прийом громадян у 2021 році

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про затвердження графіка проведення особистого прийому громадян головою обласної ради, першим заступником голови обласної ради та заступниками голови обласної ради у 2021 році.

Керуючись статтею 40 Конституції України, статтею 22 Закону України «Про звернення громадян», пунктом 13 частини 6 та частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення реалізації прав громадян на звернення встановлено, що голова обласної ради Біленький Олександр Юрійович прийматиме громадян першого четверга непарного місяця з дев’ятої до одинадцятої години; перший заступник голови обласної ради Лемешко Олександр Миколайович – першого четверга кожного місяця з десятої до дванадцятої години; заступник голови обласної ради Бєлоножко Олег Вячеславович – першої середи парного місяця з десятої до дванадцятої години, заступник голови обласної ради Руроєва Лілія Олександрівна – другий вівторок кожного місяця з десятої до дванадцятої години, заступник голови обласної ради Чепурко Олексій Григорович – першого вівторка кожного місяця з десятої до дванадцятої години.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 лютого 2021, 08:08 Детальніше...

У Полтаві нагородили переможців обласного конкурсу «Самоврядування очима дітей»

e-mail Друк PDF

15 лютого перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко разом із виконавчим директором Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Володимиром Микійчуком вручили нагороди переможцям обласного творчого конкурсу «Самоврядування очима дітей».

Конкурс проходив на Полтавщині вже вчетверте – під егідою Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та за сприяння Полтавської обласної ради.

Вітаючи переможців, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко зауважив, що конкурс є хорошим стимулом для ініціативних дітей та сприяє розширенню знань про роль органів місцевого самоврядування.

«Мені дуже приємно, що у нас активні діти й особливо радує те, що серед нагороджених – вихованці навчальних закладів районів області. Такі проєкти є хорошим стимулом для творчих та ініціативних дітей. Школярі відчувають, що здатні впливати на розвиток нашої держави, покращувати її економічний та людський потенціал. Переконаний, що наше майбутнє творитимуть саме завзяті й наполегливі діти. Нині в громадах є чимало можливостей впливати на життя громадян, саме тому завдяки творчим змаганням діти можуть краще зрозуміти місцеве самоврядування, вивчити його роль та потенціал», – зазначив Олександр Лемешко.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 12:51 Детальніше...

Журі визначило лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Вернадського 2021 року

e-mail Друк PDF

15 лютого відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Вернадського, заснованої з метою розвитку вітчизняної науки та підтримки талановитих науковців.

Вів засідання перший заступник голови обласної ради, голова журі Премії Олександр Лемешко.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття Премії, розглянуло наукову діяльність претендентів та визначило переможців.

За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Вернадського в 2021 році стали:

– у номінації «Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах першого, другого рівня акредитації» – Тетяна Яценко, завідувач кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти та гуманітарних дисциплін Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка – за ефективне використання сучасних науково-педагогічних технологій у процесі підвищення професійної компетентності студентів;

– у номінації «Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах третього, четвертого рівня акредитації» – Юрій Винников, доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій – за проведення фундаментальних і прикладних досліджень у сфері нафтогазової інженерії;

– у номінації «Наукова діяльність на підприємствах, в установах та організаціях» – Володимир Красовський, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Хорольського ботанічного саду – за вагомий внесок у розвиток природно-заповідного фонду України.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 12:19 Детальніше...

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого – день виведення радянських військ із Афганістану – пам'ятна дата не лише для ветеранів афганської війни, їхніх рідних і близьких, а й для кожного громадянина незалежної України.

Жорстока, нікому не потрібна війна в Афганістані забрала понад 3360 життів українців, 12 тисяч наших військових отримали поранення та контузії. За політичні прорахунки радянського уряду Україна заплатила занадто високу ціну.

За часів СРСР українські військові також виконували «інтернаціональний» обов’язок у Чилі, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, Сирії, Анголі, Мозамбіку на острові Куба та в інших «гарячих» точках.

З початком військової агресії Російської Федерації проти України чимало учасників бойових дій на території інших держав стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Дорогі земляки! Вшануймо мужність і відданість військовому обов’язку наших військовослужбовців, які брали участь у локальних війнах та військових конфліктах на території інших держав, миротворчих операціях, віддамо данину пам'яті загиблим воїнам!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Сторінка 5 з 709