Обласна рада вимагає скасувати тариф на послуги розподілу природного газу

e-mail Друк PDF

У ході пленарного засідання тридцять першої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання прийнято Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо скасування тарифу на послуги розподілу природного газу.

Постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу для операторів газорозподільної системи викликало суспільний резонанс, призвело до масового невдоволення населення щодо несправедливої та надмірної плати за транспортування природного газу – йдеться у Зверненні.

Депутати наголошують, що непродумана система тарифоутворення створила безпрецедентну колізію – люди, які не користуються газом, мають платити за його транспортування.

Детальніше...

Депутати прийняли обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 – 2024 роки та затвердили порядки щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей

e-mail Друк PDF

На пленарному засіданні тридцять першої сесії обласної ради сьомого скликання депутати прийняли обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей га 2020 – 2024 роки та затвердили порядки щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Програма передбачає заходи, спрямовані на забезпечення на Полтавщині доступних, якісних та безпечних послуг з оздоровлення та відпочинку дітей.

Так, упродовж 5 років на реалізацію Програми передбачено виділити з обласного бюджету 544 млн 392 тис. 800 грн.

Програмою визначено заходи щодо здешевлення вартості путівок, збереження та підтримки мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, розвитку їх матеріально-технічної бази.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 лютого 2020, 14:43 Детальніше...

Розпочалося пленарне засідання тридцять першої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

28 лютого в Полтаві розпочалося пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. В сесійні залі зареєструвалися 72 депутати. Пленарне засідання веде голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

За традицією, відбулося нагородження громадян почесними відзнаками Полтавської обласної ради.

Депутати сформували порядок денний пленарного засідання, включивши ряд додаткових питань.

Разом з тим, за пропозиціями постійних комісій обласної ради, зняті з розгляду сесією як такі, що потребують доопрацювання, питання: про внесення змін до показників обласного бюджету, про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 ‒ 2020 роки, у 2020 році.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 лютого 2020, 12:34 Детальніше...

Пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

e-mail Друк PDF

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 лютого 2020, 10:04

В обласній раді обговорили питання свободи слова та професійної діяльності журналістів

e-mail Друк PDF

27 лютого заступник голови обласної ради Анатолій Ханко зустрівся із головою Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком та групою національних та регіональних експертів з питань свободи слова та професійної діяльності журналістів: президентом Академії української преси Валерієм Івановим, координатором проекту в Україні та Білорусі Фонду Фрідріха Науманна за Свободу Володимиром Олійником, виконавчим директором Академії української преси Андрієм Коваленком, головою обласної організації Національної спілки журналістів України Євгеном Лопушинським.

У ході зустрічі були обговорені питання щодо стану свободи слова та комфортності роботи журналістів на Полтавщині. Йшлося, зокрема, про забезпечення умов для професійної діяльності журналістів із висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування, законопроєкти про медіа та про боротьбу з дезінформацією, дотримання стандартів журналістики.

Анатолій Ханко наголосив на важливій ролі журналістів у суспільному житті області.

«Журналісти мають конструктивну позицію, добре розуміють поточні проблеми та перспективи розвитку нашого регіону, допомагають владі у розв’язанні проблемних питань життєдіяльності області», – зазначив Анатолій Ханко.

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради підтримала проєкт Звернення щодо порушення конституційних прав органів місцевого самоврядування у сфері використання надр

e-mail Друк PDF

27 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

У засіданні, яке вів голова постійної комісії Сергій Мамоян, взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутати обласної ради: Олександр Ківшик, Володимир Савченко, Анатолій Попельнюх, Дмитро Спатар, Олександр Удовіченко, Ірина Степаненко, Іван Сидоренко, Юрій Тимоха, Руслан Ляшко, Валерій Калюжний, Ігор Горжій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування області, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2019 рік». За словами директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, загальний обсяг надходжень обласного бюджету у 2019 році (без урахування трансфертів) становив близько 2,6 млрд.грн, що на 12,5 % більше планових показників та на 12,9% більше, ніж у 2018 році. При цьому у структурі видатків загального фонду обласного бюджету найбільшою була частка видатків на фінансування соціально-культурної сфери і становила 93,9 %.

Детальніше...

Сторінка 5 з 910