Українська асоціація районних та обласних рад запрошує до участі в Х Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

e-mail Друк PDF

14 березня 2020 року у місті Києві, за сприяння Української асоціації районних та обласних рад, Міністерства культури, молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації, відбудеться Х Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest».

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує дитячо-юнацькі творчі колективи та окремих виконавців Полтавської області взяти участь у Конкурсі, який популяризує культурну спадщину України, підтримує талановитих дітей, сприяє зміцненню дружніх зв`язків та культурних взаємовідносин з іншими країнами.

З докладною інформацією про Х Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» та умовами участі у ньому можна ознайомитися за електронною адресою: http: //www.perlyny.com.ua або за тел. 044-586-40-11, 067-520-11-35.

 

Президія обласної ради узгодила питання двадцять дев’ятої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

9 грудня відбулося засідання президії Полтавської обласної ради, на якому узгоджено питання, що будуть внесені до проєкту порядку денного двадцять дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання.

У засіданні, яке вів голова обласної ради Олександр Біленький, взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, голови фракцій в обласній раді, голови постійних комісії обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчого апарату обласної ради.

Всього на черговій сесії обласної ради планується розглянути понад 50 питань життєдіяльності області, серед яких – внесення змін та доповнень до обласних програм, внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік, затвердження обласного бюджету на 2020 рік, затвердження плану роботи обласної ради на 2020 рік.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 грудня 2019, 14:37 Детальніше...

Олександр Біленький: Для оповіщення жителів області варто обирати найсучасніші та найдієвіші методи

e-mail Друк PDF

9 грудня голова обласної ради Олександр Біленький взяв участь у нараді, яку провів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

У контексті питання про стан територіальної автоматизованої системи центрального оповіщення та перспективи її розвитку Олександр Біленький зазначив важливість ефективного витрачання коштів на заходи Регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 – 2020 роки.

«Для оповіщення жителів області варто обирати найсучасніші та найдієвіші методи. Кількість стаціонарних радіоточок зменшується, тому, вважаю, доцільно активніше доносити інформацію через FM-радіо. Один сучасний приймач коштує близько 100 гривень, але користь від нього може бути дуже значущою. Ситуація зі снігопадами минулого і позаминулого років повинна нас чомусь навчити», – наголосив Олександр Біленький.

Детальніше...

7 грудня – День місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Полтавщини!

Щиро вітаю вас із нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування!

Становлення України як демократичної, соціальної та правової держави неможливе без місцевого самоврядування – дієвої, перевіреної часом форми народовладдя, що врівноважує баланс інтересів держави та територіальних громад.

Сьогодні в Україні триває реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади, відбуваються процеси децентралізації, які покликані сприяти розвитку територій, наповнити місцеве самоврядування реальними повноваженнями та можливостями.

Дякую всім, хто дбає про своє громаду, розквіт рідного міста, села чи селища, наполегливою працею утверджує місцеве самоврядування, відстоює інтереси виборців. Слова вдячності також адресую ветеранам органів місцевого самоврядування, які зробили чимало для становлення та розвитку самоврядності в області.

Переконаний – майбутнє за сильним місцевим самоврядуванням, яке стане надійною основою для подальшої розбудови Української державності, успішного соціально-економічного розвитку територій.

Шановні колеги, бажаю міцного здоров'я, миру, благополуччя вам і вашим родинам! Нехай і надалі ваші професійні здобутки та активна громадянська позиція сприяють процвітанню рідної полтавської землі!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 грудня 2019, 09:06

6 грудня – День Збройних Сил України

e-mail Друк PDF

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Вітаю з професійним святом представників славної Української армії, яка сьогодні дає рішучу відсіч російським окупантам та озброєним терористичним угрупуванням на Сході нашої держави!

Високий професіоналізм, патріотизм і відвага наших бійців та командирів забезпечують суверенітет і територіальну цілісність Української держави.

Світла пам’ять героям, які воювали і загинули за Україну, її майбутнє, за нас з вами.

Вітаю також ветеранів Збройних Сил, учасників бойових дій, чий професійний досвід і особливо високі моральні якості взято за основу сучасної Української армії.

Бажаю міцного здоров'я, миру, благополуччя, успіхів у службі, перемоги!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 грудня 2019, 09:00

Присуджено Премію Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка 2019 року

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про присудження Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка, заснованої з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, її залучення до поглибленого вивчення життєвого шляху та художньо-мистецького набутку письменників-земляків, видатних діячів української держави та визвольних змагань, формування вмінь і навичок літературної та дослідницької діяльності, підтримки талановитої молоді.

Відповідно до рішення пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 квітня 2018 року № 672 «Про заснування премій Полтавської обласної ради» та на підставі протоколів засідання журі Премію присуджено абсолютним переможцям обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», який у цьому році було присвячено 250-річчю від дня народження Івана Котляревського.

Лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка 2019 року стали:

Кононенко Марія, учениця 10 класу опорного закладу «Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради» – Перша премія (номінація «Дослідницька робота»);

Детальніше...

Сторінка 6 з 900