З новорічними святами

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Наближається Новий 2020 рік! Хочеться, щоб він приніс нам довгоочікувані перемогу та мир, можливості для втілення планів і задумів, достойне життя, щоб для кожного збулися найзаповітніші мрії.

Велика подяка мешканцям Полтавщини, хто своєю працею та знаннями примножує багатства краю, дбає про рідну землю, неповторну часточку України.

Дорогі друзі! Нехай Новий рік стане для нас часом здобутків і змін на краще, в кожній громаді та оселі прибуде достатку, злагоди і земних щедрот. Бажаю міцного здоров’я, гарних новорічних свят у колі найдорожчих людей!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Четвер, 02 січня 2020, 08:36

Депутати обговорили порядок оформлення та отримання ліцензії на право зберігання пального сільськогосподарськими підприємствами

e-mail Друк PDF

26 грудня під головуванням Валерія Капленка відбулось засідання депутатів – членів постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин: Миколи Андрієнка, Миколи Жука, Володимира Цибенка.

Депутати взяли участь у селекторній нараді в Полтавській облдержадміністрації щодо впровадження ринку землі та внесення правок у відповідний законопроект, яку провів заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький.

У ході засідання депутати також заслухали та обговорили інформацію представника Головного Управління ДФС у Полтавській області Руслана Горскіна про порядок оформлення та отримання ліцензії на право зберігання пального сільськогосподарськими підприємствами.

Детальніше...

Нагороджено учнів - лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка та студентів – переможців конкурсу студентських наукових робіт

e-mail Друк PDF

26 грудня в Полтавській обласній раді відбулася урочиста церемонія нагородження учнів – лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка (переможців обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», присвяченого 250-річчю від дня народження Івана Котляревського) та переможців конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого обласною радою.

Детальніше...

22 грудня – День енергетика

e-mail Друк PDF

Шановні енергетики Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Немає жодної галузі, сфери діяльності людини, в якій би не використовувалась енергія. Завдяки вашій праці створюються умови для функціонування підприємств і установ, закладів соціальної сфери, транспорту, зв’язку, цивілізованого побуту та відпочинку громадян, зміцнюється енергетична безпека області і держави.

Бажаю вам міцного здоров’я, безпечних буднів, миру, достатку і благополуччя у вашому домі, нових професійних звершень!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

До Книги Пошани Полтавської обласної ради занесено військовослужбовців

e-mail Друк PDF

Керуючись частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення двадцять сьомої сесії Полтавської обласної ради п’ятого скликання від 23 червня 2010 року «Про нову редакцію Положення про Книгу Пошани Полтавської обласної ради», за пропозицією депутата обласної ради Біленького О.Ю., відповідно до рішення президії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 09 грудня 2019 року, голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про занесення до Книги Пошани Полтавської обласної ради.

На визнання вагомих особистих заслуг перед Полтавщиною та Україною, за зразкове виконання військового і громадянського обов’язку, мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, до Книги Пошани Полтавської обласної ради занесені:

– Коновод Юрій Миколайович, молодший сержант (посмертно);

– Никоненко Ярослава Сергіївна, старший солдат (посмертно);

– Пругло Дмитро Миколайович, старший лейтенант (посмертно);

– Скирда Олександр Анатолійович, старший сержант (посмертно);

– Фесенко Дмитро Вікторович, солдат (посмертно).

 

Оголошується прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Вернадського

e-mail Друк PDF

Премія Полтавської обласної ради імені В.І. Вернадського заснована з метою розвитку вітчизняної науки, підтримка талановитих науковців. Присуджується щороку до дня народження В.І. Вернадського – 12 березня – науково-педагогічним та науковим працівникам, які працюють у вищих навчальних закладах 1-4 рівнів акредитації, наукових закладах, установах, на підприємствах Полтавської області та мають вагомі здобутки у науково-педагогічній та науково-дослідницький діяльності, підготовці кваліфікованих фахівців, проведенні фундаментальних і прикладних досліджень.

Номінації Премії:

• «Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах першого, другого рівня акредитації»;

• «Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах третього, четвертого рівня акредитації»;

• «Наукова діяльність на підприємствах, в установах та організаціях».

Останнє оновлення на Субота, 21 грудня 2019, 11:29 Детальніше...

Олександр Біленький: Прийнято обласний бюджет на 2020 рік

e-mail Друк PDF

Шановні колеги!

Щойно завершилася 29 сесія Полтавської обласної ради. Сесія дуже важлива й знакова. Прийнято головний фінансовий документ – обласний бюджет. І зроблено це швидко та вчасно.

Можливо, він не вирішить всіх проблем – ми знаємо, що їх дуже багато і на їх вирішення потрібні зовсім інші кошти. Але ми точно знаємо, що у січні люди не лишаться без заробітної плати. Область житиме нормальним життям!

Обласна рада спрацювала чітко, як єдиний механізм, і вкотре довела свою ефективність.

Це був складний рік: президентські та парламентські вибори, зміна влади та період політичної турбулентності… Раду намагалися розхитати. Зіштовхнути людей одне з одним. Дякувати Богові, цього не сталося – переміг здоровий глузд. Перемогла Полтавщина і всі ми!

Тому, користуючись нагодою, хочу подякувати усім керівникам фракцій та кожному депутату, котрий знайшов у собі сили поставити загальні інтереси над особистими амбіціями.

Кажуть, що полтавці ніколи не вміють домовлятися між собою. Так от, сьогодні Полтавська обласна рада єдина, як ніколи!

Дякую Вам, колеги, за чудову роботу! З наступаючими святами!

Слава Україні!

 

Сторінка 6 з 905