7 червня – День Святої Трійці

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з Днем Святої Трійці!

Це величне християнське свято символізує єднання людини з природою, розквіт життєвих сил, вселяє надію на краще майбутнє.

Цього святкового літнього дня замислимося над цінністю людського буття, проаналізуємо пройдений життєвий шлях, зрозуміємо необхідність духовного збагачення та морального вдосконалення кожного з нас.

Нехай нинішнє світле свято Трійці примножить наше спільне прагнення жити в мирі, творити добро на рідній землі, зміцнить волелюбний дух нашого народу!

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, духовної наснаги, любові до ближнього та взаємної поваги!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Понеділок, 08 червня 2020, 08:36

6 червня – День журналіста

e-mail Друк PDF

Шановні журналісти Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Ваш талант, влучне слово привертають увагу жителів області до актуальних питань сьогодення, формують суспільну думку, допомагають владі у розв’язанні проблемних питань життєдіяльності області.

Завдяки вашим публікаціям, репортажам, радіоефірам наші люди отримують об’єктивну інформацію про суспільно-політичні події в області, соціально-економічний розвиток регіону та територіальних громад.

Дякую вам, шановні майстри слова, за натхненну працю, прагнення відшукувати істину, зробити життя кращим.

Бажаю вам міцного здоров'я, достатку і благополуччя, цікавих сюжетів, творчого натхнення!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Робоча група розглянула рейтинг проєктів Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року

e-mail Друк PDF

5 червня відбулося засідання робочої групи з супроводу Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області, заснованого обласною радою з метою підвищення рівня поінформованості населення в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування екологічного мислення громадян у сфері охорони навколишнього середовища.

У засіданні, яке вів голова обласної ради Олександр Біленький, взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Ігор Горжій, працівники Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради, науковці, експерти з екології, представники громад області, автори проєктів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 червня 2020, 12:40 Детальніше...

Нагороджено лауреатів обласного конкурсу журналістських робіт

e-mail Друк PDF

4 червня, в рамках урочистих заходів із нагоди Дня журналіста, в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулося нагородження лауреатів обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – шлях до сталого розвитку громад» 2020 року, заснованого обласною радою.

Вітаючи переможців, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко наголосив, що співпраця журналістів і влади є одним з важливих чинників формування сучасного демократичного суспільства.

«Бажаю, щоб представники влади надавали вам вчасні та достовірні дані, завжди існувала співпраця, в тому числі, з депутатським корпусом Полтавської обласної ради. На мою думку, це сприятиме донесенню до населення об’єктивної інформації щодо подій в області та країні. Міцного здоров’я, щастя, матеріального достатку і цікавих, неупереджених матеріалів!» – побажав Анатолій Ханко.

Детальніше...

Розпочато прийом матеріалів на здобуття у 2020 році Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського

e-mail Друк PDF

Премія Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського заснована для відзначення громадян, які своєю професійною, культурно-освітньою діяльністю сприяють розвитку української літературної мови, поезії, театрального мистецтва, класичної та сучасної музики.

Премія присуджується до дня народження І.П. Котляревського – 9 вересня в номінаціях:

• «Поетичний твір» (нагороджуються поети, які мають значні творчі доробки українською мовою);

• «Театральна діяльність» (нагороджуються митці, які професійно займаються театральною діяльністю і мають вагомі здобутки у популяризації українського театру);

• «Музично-пісенна творчість» (нагороджуються виконавці класичних та автори і виконавці сучасних українських музичних творів);

• «Медіа-проект» (нагороджуються автори радіо-, телепередач, документальних та публіцистичних фільмів, автори публікацій періодичних видань, чиї роботи популяризують українську мову).

Детальніше...

Олександр Біленький: На щастя, на сесії політичних звернень було набагато менше, ніж питань соціально-економічного розвитку області

e-mail Друк PDF

По закінченню пленарного засідання тридцять третьої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання голова обласної ради Олександр Біленький прокоментував її результати.

«Тривалий час, через карантин, пленарні засідання не проводились. Тому накопичилось чимало важливих питань, які потрібно було вирішити. На цій сесії ми розглянули 49 питань: внесли зміни до обласного бюджету на 2020 рік – перерозподілили кошти, які були зекономлені під час карантинних заходів, розподілили субвенцію з державного бюджету, внесли зміни до низки обласних програм, ухвалили рішення з майнових питань, прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з важливих питань, які турбують громади та можуть бути вирішені центральними органами влади.

Останнє оновлення на Четвер, 04 червня 2020, 14:30 Детальніше...

Депутати обласної ради закликали Верховну Раду України та Президента України не допустити внесення дискримінаційних змін у Виборчий кодекс України

e-mail Друк PDF

У ході тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання було прийнято Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України та Президента України щодо недопущення внесення дискримінаційних змін у Виборчий кодекс України, ініційоване головою обласної ради Олександром Біленьким.

«Окремі норми нового Виборчого кодексу мають дискримінаційний характер, – зазначив Олександр Біленький. – Вони унеможливлюють участь малих партій та самовисуванців на місцевих виборах, що неприпустимо».

«Депутати Полтавської обласної ради глибоко занепокоєні тим, що деякі норми нового Виборчого кодексу дещо звужують коло осіб, яким гарантовано конституційне право бути обраними до органів місцевого самоврядування, однак пропоновані до розгляду Верховній Раді України зміни ще більше обмежують це право», – зазначається у Зверненні.

Детальніше...

Сторінка 6 з 924