Полтавська обласна рада

Понад 70 спортивних майданчиків буде збудовано цього року у громадах Полтавщини за співфінансування з обласного та місцевих бюджетів

e-mail Друк PDF

DSC 9774 (Custom)

8 жовтня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму. У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олег Сазонов, Ігор Скляр, Ігор Горжій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

У порядку контролю депутати заслухали інформацію начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександра Буцького про стан підготовки основ для будівництва сучасних спортивних майданчиків у 2019 році. Так, відповідно до Обласної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки на придбання синтетичної трави, спеціального обладнання, майданчиків із вуличними тренажерами та мультифункціональних ігрових майданчиків у нинішньому році з обласного бюджету передбачено 41,5 млн грн. Вже закуплено та передано у громади 9 майданчиків зі штучним покриттям розміром 22х42 м та 55 – з вуличним тренажерним обладнанням.

Останнє оновлення на Четвер, 10 жовтня 2019, 14:21 Детальніше...

6 жовтня - День працівників освіти

e-mail Друк PDF

Шановні працівники освіти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

У сучасному динамічному світі на вас покладена відповідальна місія – не лише давати знання новим поколінням українців, а й навчити їх постійно прагнути до розвитку та самовдосконалення, досягати успіху в умовах безперервної зміни правил та життєвих ситуацій.

Подальша успішна реалізація започаткованого проекту «Нова українська школа» неможлива без вашого професіоналізму, високих моральних якостей, особистої відповідальності, невтомного творчого пошуку та вміння бачити і поважати індивідуальність у кожній дитині.

Наша безмежна вдячність усім, хто виховує і навчає, хто плекає молоде покоління патріотів своєї країни, щедро ділиться з ними своїм душевним теплом та життєвим досвідом.

Зичимо міцного здоров’я, життєвої наснаги, невичерпної енергії, злагоди та добробуту!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

 

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує до участі в ІХ Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

e-mail Друк PDF

9 листопада 2019 року у місті Києві, за сприяння Української асоціації районних та обласних рад, Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації, Благодійної організації «Фонд інновацій та розвитку» відбудеться ІХ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest».

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує дитячо-юнацькі творчі колективи та окремих виконавців Полтавської області взяти участь у Конкурсі, який популяризує культурну спадщину України, підтримує талановитих дітей, сприяє зміцненню дружніх зв`язків та культурних взаємовідносин з іншими країнами.

З докладною інформацією про ІХ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» та умовами участі у ньому можна ознайомитися за електронною адресою: http: //www.perlyny.com.ua або за тел. 044-586-40-11, 067-520-11-35.

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 жовтня 2019, 08:30

Українська асоціація районних та обласних рад оприлюднила резолюцію з питань впровадження реформи децентралізації

e-mail Друк PDF

В рамках комплексних інформаційно-просвітницьких заходів Української асоціації районних та обласних рад, які відбулися наприкінці минуло місяця на Одещині, керівниками районних та обласних рад було розглянуто питання щодо подальшого впровадження в Україні реформи органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

За результатами обговорення, прийнято відповідну резолюцію, яка охопила питання: змін до Конституції України в частині децентралізації, місцевих виборів 2020 року на новій територіальній основі, адміністративно-територіального устрою держави, ринку землі, функціонування соціальної сфери та визначення повноважень районних рад, що будуть сформовані після укрупнення субрегіонального рівня.

З тестом резолюції можна ознайомитися, натиснувши СЮДИ.

Останнє оновлення на Четвер, 03 жовтня 2019, 16:03

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку. День ветерана

e-mail Друк PDF

Дорогі представники старшого покоління!

Сердечно вітаємо вас із Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Неоціненне багатство людей поважного віку – практичний життєвий досвід, мудрість, знання, вміння. Ви є носіями кращих культурних та трудових традицій українського народу.

На нелегких життєвих дорогах ви зуміли зберегти та пронести у своєму серці найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, доброту, любов. Наша безмежна вдячність вам за слушні поради та безцінні знання, за готовність повсякчас підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування.

Щиро зичимо міцного здоров’я, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Нехай вогник родинного тепла завжди зігріває ваші серця!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Останнє оновлення на Середа, 02 жовтня 2019, 08:11

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

e-mail Друк PDF

Шановні бібліотекарі! Дорогі читачі!

Сердечно вітаємо вас із Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека завжди була і залишається храмом знань, берегинею літературної спадщини людства, а бібліотекарі – провідниками у чарівний світ друкованих творів.

Важко переоцінити роль книгозбірень у забезпеченні нерозривного зв’язку минулого і сьогодення, у збереженні духовних та культурних надбань поколінь.

Сьогодні бібліотечна справа озброюється новими технологіями, знаходиться в невпинному пошуку нових форм спілкування з читачами завдяки високій фаховій компетентності, відданості справі та невичерпному ентузіазму працівників бібліотек.

Щиро зичимо бібліотекарям та всім, хто любить і цінує книгу, міцного здоров'я, сімейного тепла, творчого натхнення та особистих досягнень!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

 

Олександр Біленький: Лідерство ‒ це інтуїтивний рух вперед з великими викликами до себе

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час зустрічі з студентами Полтавського регіонального осередку Української Академії Лідерства, яка відбулася 26 вересня в обласній раді за участю заступника голови обласної ради Анатолія Ханка.

Олександр Біленький та Анатолій Ханко розповіли майбутнім лідерам про діяльність депутатського корпусу обласної ради, спрямовану на розв’язання важливих питань соціально-економічного розвитку Полтавщини та відповіли на численні запитання студентів. Йшлося про впровадження реформи територіальної організації влади та місцевого самоврядування, процеси децентралізації, створення умов для забезпечення сталого розвитку громад, засновані обласною радою Бюджет участі Полтавської області, Шкільний громадський бюджет, Екологічні ініціативи, конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

«Ці заходи ми проводимо для того, щоб люди відчули свою значимість у вирішенні питань, які турбують громади», ‒ наголосив Олександр Біленький.

Окремий блок запитань стосувався шляху Олександра Біленького та Анатолія Ханка в політику, вироблення особистих лідерських якостей, реалізації планів та задумів.

«У 1997 році я брав участь у проекті «Школа молодих політиків», і після цього моє життя почало рухатися в бік політики, ‒ сказав Олександр Біленький. ‒ Досвід набувається з часом. Важливо, щоб було бажання працювати в команді. Моє головне завдання ‒ закумулювати роботу депутатів, виконавчого апарату, приймати позитивні рішення в інтересах виборців, надавати дієву допомогу людям».

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 вересня 2019, 10:14 Детальніше...

Сторінка 6 з 892