19 квітня – Великдень

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із величним християнським святом – Воскресінням Христовим!

Пасхальні святкування символізують наше духовне очищення, перемогу світлих помислів, дарують любов, радість життя, наснагу для добрих справ.

Цього року ми відзначаємо Великдень у складний час боротьби з коронавірусною інфекцією – підступним, смертельно небезпечним ворогом людства. Тож нехай Пасхальне свято та Віра додадуть нам сил та витримки, сповнять терпінням і співчуттям, обережуть від недуги, допоможуть перемогти вірус.

Проймімося милосердям, турботою про ближнього, про розквіт і безпеку рідної землі!

Бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров'я, миру, єдності, родинного затишку та оптимізму! Бережіть себе!

Христос воскрес!

Воістину воскрес!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Олександр Біленький: Наш орієнтир – не допустити масового інфікування жителів області на Великодні свята

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час чергового спільного брифінгу з головою Полтавської облдержадміністрації Олегом Синєгубовим щодо ситуації з поширенням коронавірусу в області.

«Наш орієнтир – не допустити масового інфікування жителів області на Великодні свята. Ми ні в якому разі не повинні допустити такої кількості інфікованих, як у Чернівецькій області. Зараз Полтавщина знаходиться в другій десятці областей за кількістю виявлених випадків захворювання на коронавірус – це свідчить про те, що лікарі і влада роблять все можливе, в тому числі й через посилене інформування населення, щоб запобігти поширенню коронавірусу, – зазначив Олександр Біленький. – Ми прагнемо отримати зворотній зв’язок від людей – розуміння того, що на Великдень потрібно залишатися вдома. Це не лише сприятиме швидшому закінченню карантину, а й знизить навантаження на лікарів, які нині, як ніхто, в небезпеці».

Детальніше...

17 квітня - День пожежної охорони

e-mail Друк PDF

Шановні працівники пожежної охорони Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Органи місцевого самоврядування, територіальні громади області високо цінують ваш внесок у боротьбу з вогняною стихією, захист життя і здоров'я людей, довкілля, майна від пожеж.

Вдячний вам за виявлені мужність, вірність обов'язку, самовідданість, готовність до найсуворіших випробовувань.

Бажаю міцного здоров'я, добробуту, безпечних буднів, професійних здобутків!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 квітня 2020, 12:19

Верховній Раді України представлено щорічну доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2019 рік

e-mail Друк PDF

Відповідно до статті 18 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова представила Верховній Раді України щорічну доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та їх посадовими і службовими особами, які порушували своїми діями (бездіяльністю) права і свободи людини і громадянина, та про виявлені недоліки в законодавстві щодо захисту прав і свобод людини і громадянина.

З текстом доповіді можна ознайомитися за посиланням: http://www.ombudsman.gov.ua/

Останнє оновлення на Вівторок, 14 квітня 2020, 12:13

Розпочато прийом проєктів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року

e-mail Друк PDF

14 квітня 2020 року, відповідно до розпорядження голови обласної ради Олександра Біленького, розпочато прийом проєктів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області, заснований з метою підвищення рівня поінформованості населення Полтавщини в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування екологічного мислення громадян у сфері охорони навколишнього середовища.

Проєкт за встановленою формою може бути поданий самостійно автором проєкту через систему Smart Region Полтавської області або надісланий на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для подальшого його внесення в систему модератором або адміністратором. Прийом проєктів триватиме до 14 травня 2020 року включно.

Детальніше про умови участі у конкурсі громадських ініціатив Полтавської області можна дізнатися за посиланням: https://smartregion.pl.ua/documents/ei

Останнє оновлення на Вівторок, 14 квітня 2020, 06:26

Олександр Біленький та Олег Синєгубов відвідали з робочою поїздкою Решетилівський район

e-mail Друк PDF

13 квітня голова обласної ради Олександр Біленький разом із головою облдержадміністрації Олегом Синєгубовим здійснили робочу поїздку в Решетилівський район.

Керівники області відвідали гуртожиток державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського», визначений місцем обсервації для громадян, які повертаються з-за кордону. На обсервацію тут готові прийняти 150 людей. Гуртожиток секційного типу, є ізольовані кімнати, в кожній – автономна каналізація. Функціонує харчоблок. Загалом на Полтавщині підготували 12 об'єктів, де зможуть пройти двотижневу обсервацію понад тисячу осіб.

Також Олександр Біленький та Олег Синєгубов оглянули будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Шевченкове. В будівлі ведуться роботи з монтажу підлоги, підвісної стелі тощо.

Вже на початку літа новозбудована амбулаторія має прийняти перших пацієнтів. Усього обслуговуватиме до двох тисяч мешканців.

Олександр Біленький та Олег Синєгубов поцікавилися матеріально-технічною базою лікарняного закладу, поспілкувалися з медичними працівниками.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо сиутуації з епідемією на Полтавщині, голова обласної ради Олександр Біленький зазначив важливість вчасного забезпечення закладів охорони здоров'я області необхідним сучасним медичним обладнанням, засобами боротьби з Covid-19.

«Полтавська обласна рада спільно з облдержадміністрацією встигли провести сесію 12 березня і виділили певну суму коштів на боротьбу з Covid-19. Найголовніше зараз вчасно і правильно освїти ці фінансові ресурси. Якщо ж їх не вистачатиме, то депутати готові в будь-який час провести нову сесію і виділити додаткові кошти з обласного бюджету. Ми відслідковуємо і контролюємо ситуацію в області, пов'язану з епідемією», – наголосив Олександр Біленький.

Детальніше...

11 квітня – День визволення в'язнів нацистських концтаборів

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Цього дня, за ініціативою ООН, світова спільнота вшановує пам'ять в'язнів нацистських концтаборів, які в роки Другої світової війни пройшли пекло гітлерівських фабрик смерті.

Прикладом мужності, незламності духу та людської гідності стали для нас мільйони людей різних національностей, на долю яких випали важкі випробування пекельною неволею. Серед них було чимало українців, які, витримавши фізичні та моральні знущання, не змирилися з роллю рабів нацизму.

Світла пам'ять загиблим в'язням. Шана тим, хто вижив і сьгодні поряд із нами.

Нехай страшні сторінки минулого стануть пересторогою сучасникам!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 квітня 2020, 12:39

Сторінка 7 з 918