Обласна рада прийняла обласний бюджет на 2020 рік

e-mail Друк PDF

Відповідне рішення ухвалено в ході пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання.

Проєкт рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» був попередньо розглянутий та обговорений на засіданнях президії обласної ради, постійних комісій та фракцій обласної ради.

За інформацією директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, проєкт головного фінансового документу області на наступний рік був доопрацьований з урахуванням рекомендацій постійних комісій обласної ради, внаслідок чого загальну суму обласного бюджету збільшено на 23 млн 600 тис. грн.

Доходна та видаткова частина обласного бюджету-2020 заплановані в розмірі понад 4,6 млрд грн. Ці кошти будуть спрямовані на утримання обласних закладів і установ, реалізацію заходів обласних програм, фінансування проведення капітальних ремонтів, будівництва, реконструкції закладів комунальної власності, розвиток територій області, заходи з охорони навколишнього природного середовища, надання допомоги онкохворим, створення резервного фонду обласного бюджету тощо.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 грудня 2019, 17:33 Детальніше...

Розпочала роботу двадцять дев’ята сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

20 грудня в Полтаві розпочала роботу двадцять дев’ята сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 76 депутатів. Пленарне засідання веде голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

За традицією, відбулося нагородження жителів області почесними відзнаками Верховної Ради України, Полтавської обласної ради.

Депутати сформували порядок денний сесії, включивши ряд додаткових питань. Всього планується розглянути 58 питань, серед яких – внесення змін і доповнень до ряду обласних програм, затвердження Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2020 рік, Стратегії розвитку Полтавської області на 2021 – 2027 роки, внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік, прийняття обласного бюджету на 2020 рік, питання надрокористування, кадрові і майнові питання, низка звернень до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Детальніше...

Визначено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача 2019 року

e-mail Друк PDF

19 грудня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача, заснованої з метою сприяння розвитку національного краєзнавчого руху, вивченню минулого і сьогодення Полтавщини, дослідницько-краєзнавчій діяльності у галузях історії та літератури, відзначення краєзнавців за вагомі творчі здобутки.

Вів засідання перший заступник голови обласної ради, заступник голови журі Премії Євгеній Холод.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянуло творчу діяльність претендентів та визначило переможців.

За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача 2019 року стали:

– у номінації «Історичне краєзнавство» – авторський колектив книги «Звід пам’яток історії та культури України: Полтавська область. Котелевський район»;

– у номінації «Літературне краєзнавство» – Григорій Титаренко, краєзнавець – за творчий доробок.

Детальніше...

Пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

e-mail Друк PDF

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 грудня 2019, 10:10

19 грудня – День адвокатури

e-mail Друк PDF

Шановні представники органів адвокатури Полтавщини!

Адвокатура – один з головних інструментів демократичного суспільства і виконує надзвичайно важливе завдання – захист прав, свобод і законних інтересів громадян та юридичних осіб. Водночас ваша діяльність є важливим показником гуманності, демократії й прогресу в державі.

Дорогі друзі! Прийміть щирі вітання з нагоди свята! Бажаю вам успіху та натхнення, мудрості й витримки на шляху забезпечення верховенства права. Нехай у ваших оселях завжди панують мир та злагода, а людська повага й довіра будуть надійними дороговказами у повсякденній роботі!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Останнє оновлення на Четвер, 19 грудня 2019, 09:12

Олександр Біленький: Наше головне завдання – прийняти бюджет на наступний рік. Для цього, я переконаний, є добра воля депутатського корпусу

e-mail Друк PDF

18 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій Полтавської обласної ради, скликане відповідно до розпорядження голови обласної ради Олександра Біленького за ініціативою голів профільних комісій обласної ради.

У спільному засіданні, яке, за рішенням депутатів, вела голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Людмила Овчаренко, взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, члени президії обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Ключовим питанням порядку денного спільного засідання став проєкт обласного бюджету на 2020 рік. Як зазначив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, в проєкті бюджету враховано рекомендації профільних комісій обласної ради, пропозиції депутатів. Так, за його словами, проєкт обласного бюджету в загальній сумі збільшено на 23 млн 600 тис. грн. Ці кошти будуть спрямовані на фінансування заходів обласної програми Бюджет участі Полтавської області, проєктів-переможців Конкурсу громадських екологічних ініціатив, для надання матеріальної допомоги онкохворим, на придбання спортивних ігрових майданчиків та тренажерного обладнання, на заходи Програми розвитку та підтримки обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» та ін.

Детальніше...

Спільне засідання постійних комісій обласної ради

e-mail Друк PDF

 

Останнє оновлення на Середа, 18 грудня 2019, 10:24

Сторінка 7 з 905