Пленарне засідання тридцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

e-mail Друк PDF

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 лютого 2020, 10:16

Депутати розглянули проєкти громадських організацій, що фінансувалися з обласного бюджету в 2019 році

e-mail Друк PDF

20 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні, яке вела голова комісії Інна Авраменко, взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Олександр Сухань, Володимир Литвин, Володимир Ярошенко, Дмитро Півень, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості, журналісти.

Депутати розглянули та схвалили проєкти рішень обласної ради: «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік», «Про внесення змін до Положення про Почесну Грамоту обласної ради, Грамоту обласної ради та Подяку обласної ради», «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки». Останнім, зокрема, відповідно до рекомендації постійної комісії передбачено виділення 500 тисяч гривень на закупівлю сканера та відповідного програмного забезпечення для оцифрування документів Державного архіву Полтавської області.

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради рекомендувала прискорити проведення робіт із інвентаризації земель на Полтавщині

e-mail Друк PDF

20 лютого під головуванням Валерія Капленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови обласної державної адміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Володимир Куцовол, Ніна Мацько, Микола Андрієнко, Микола Жук, Василь Стасовський, Володимир Цибенко, Володимир Бобиль, Михайло Бугрій, Сергій Жук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування області, громадськості, журналісти.

Депутати обговорили та підтримали проєкти рішень чергової сесії обласної ради щодо внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік та плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2023 роки.

Останнє оновлення на Четвер, 20 лютого 2020, 16:55 Детальніше...

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

20 лютого минає 6 років з часу, коли протистояння між учасниками Революції Гідності та тодішнім режимом сягнуло свого піку – від куль силовиків загинули неозброєні протестувальники. Вони віддали найдорожче – своє життя – за право народу визначати власну долю.

Це стало своєрідною точкою неповернення до старої моделі відносин між владою і суспільством.

Жертовність Героїв Небесної Сотні є свідченням патріотизму, мужності й непохитності нашого народу у відстоюванні власних переконань.

Як не прикро про це говорити, але українці й досі продовжують платити занадто високу ціну за свою свободу. Триває військова агресія Російської Федерації на Сході України. За роки війни тисячі українців, взявши до рук зброю, гідно продовжили справу тих, хто в 2013-2014 роках боровся за демократичне європейське майбутнє України.

Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні! Єднаймося заради майбутнього! Бо лише разом ми переможемо!

Слава Україні!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

На Сході України загинув боєць із Полтавщини

e-mail Друк PDF

18 лютого в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Сході України, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, загинув наш земляк – житель с. Вирішальне Лохвицького району, гранатометник 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, солдат Хітайлов Максим Євгенійович.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради висловлюють щирі співчуття рідним і близьким героя з приводу тяжкої втрати.

 

Профільна комісія ініціювала збільшення фінансування Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки

e-mail Друк PDF

Триває підготовка до пленарного засідання тридцятої сесії обласної ради сьомого скликання. 18 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій, яке вів голова комісії Геннадій Коваленко.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Сергій Соловей, Михайло Бугрій, Валерій Калюжний, Віталій Кабачок, Руслан Рогов, Ігор Горжій, Володимир Савченко, Владислав Мостовенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних органів, пенітенціарної служби області, журналісти, представники громадськості.

Депутати розглянули та підтримали низку профільних проєктів рішень чергової сесії обласної ради: «Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки», «Про звіт постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій про роботу комісії за 2019 рік», «Про внесення подання до Верховної Ради України щодо перейменування села Ромодан Лубенського району Полтавської області», «Про внесення змін до Програми правової освіти населення області на 2016 – 2020 роки», «Про інформацію прокурора Полтавської області про результати діяльності органів прокуратури на території Полтавської області», «Про внесення змін до Положення про Почесну Грамоту обласної ради, Грамоту обласної ради та Подяку обласної ради».

Останнє оновлення на Вівторок, 18 лютого 2020, 16:59 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради рекомендувала збільшити кошти на закупівлю багатофункціональних спортивних майданчиків

e-mail Друк PDF

18 лютого під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олексій Порохня, Олег Сазонов, Ігор Скляр, Іван Сидоренко, Валерій Прядко, Геннадій Коваленко, Олександр Ківшик, Ігор Горжій, Володимир Барчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти, представники громадськості.

Члени комісії попередньо розглянули виконання обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 – 2019 роки, обласної Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015 – 2019 роки та рекомендували облдержадміністрації внести відповідні проєкти рішень з цих питань на розгляд чергової сесії обласної ради.

Детальніше...

Сторінка 7 з 910