Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном

e-mail Друк PDF

24 вересня під головуванням Миколи Бондаря відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У засіданні взяли участь виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Олег Пругло, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, депутати обласної ради: Володимир Бобиль, Володимир Говоренко, Костянтин Кірпосенко, Олександр Коваленко, Михайло Міщенко, Валентин Несен, Віктор Скочко, Олександр Удовіченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Комісія заслухала інформацію директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки про виконання обласного бюджету за І півріччя 2019 року, розглянула та підтримала проект рішення сесії обласної ради щодо приватизації шляхом продажу на аукціоні нежитлової будівлі учбового корпусу № 2 у Лубнах.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 вересня 2019, 13:42 Детальніше...

23 вересня – День визволення Полтави від нацистських окупантів. День міста

e-mail Друк PDF

Шановні полтавці!

Дорогі ветерани Другої світової війни!

Сердечно вітаємо вас із Днем визволення Полтави від нацистів та Днем міста!

У роки Другої світової війни на різних фронтах воювали, з кожним днем наближаючи перемогу, понад 200 тисяч наших земляків. Ми у вічному боргу перед кожним із них – тими, хто ціною власного життя, проявляючи мужність та патріотизм, врятували Полтавщину, Україну і світ від нацистського поневолення.

Гідними спадкоємцями і продовжувачами ратної слави переможців нацизму є наші воїни, яким нині доводиться зі зброєю у руках захищати територіальну цілісність України та її державний суверенітет.

Дорогі ветерани! Наша безмежна вдячність кожному з вас за відвагу в боях, за щоденну сумлінну працю у повоєнні часи, за жертовність та міцність духу. Щиро зичимо міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя під мирним українським небом!

Світла пам'ять полеглим Героям!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

У Полтаві вшанували героїв-добровольців

e-mail Друк PDF

Днями в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбулася урочиста церемонія нагородження добровольців Полтавщини Почесною народною відзнакою «Лицарський хрест добровольця».

Організаторами заходу, що відбувся за підтримки Полтавської обласної ради, виступили ВГО «Лицарський хрест», ГО «Агенція сталого розвитку» та депутат обласної ради Сергій Соловей.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України.

Народну нагороду героям-добровольцям, які в числі перших стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, вручили волонтери, депутати, представники громадських організацій.

Учасники заходу переглянули відеосюжети про п’ятьох полеглих земляків-добровольців: Анатолія Курочку, Віталія Кузьменка, Олександра Матвійчука, В’ячеслава Литовченка, Дмитра Пругла. За них нагороди отримали рідні.

Виступаючи перед присутніми, заступник голови Полтавської обласної ради, учасник бойових дій, доброволець Анатолій Ханко відзначив важливу роль українських добровольчих формувань у протидії збройній агресії Росії на Донбасі, висловив слова подяки батькам загиблих, які виховали справжніх патріотів України.

Детальніше...

22 вересня – День машинобудівника

e-mail Друк PDF

Шановні працівники машинобудівного комплексу!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Машинобудівна промисловість займає одну з ключових позицій в економічному секторі області та представлена залізничним машинобудуванням, виробництвом автомобільної техніки, технологічного устаткування для хімічної і харчової промисловості, електричного й електронного устаткування, верстато- та приладобудуванням.

Шановні машинобудівники! Завдяки вашому високому професіоналізму, майстерності та відданості обраній справі Україна отримує високотехнологічну продукцію, покращується добробут громадян, зміцнюються позиції країни на світових ринках.

Бажаємо вам трудової наснаги, досягнення високих показників у роботі, невичерпної енергії та міцного здоров’я!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

21 вересня – День фармацевтичного працівника

e-mail Друк PDF

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем фармацевтичного працівника!

Фармація належить до найдавніших сфер людської діяльності, яка зародилася на зорі цивілізації задля забезпечення найважливішої потреби людини – бути здоровою. І нині це одна з головних складових системи охорони здоров’я.

Дорогі фармацевти Полтавщини! Ви завжди готові прийти на допомогу, підтримати хворого – і фаховою порадою, і щирим теплим словом. Сумлінність, мудрість та висока компетентність кожного з вас – провізорів, фармацевтів, виробників, дистриб’юторів – це запорука здорового, повноцінного життя мешканців області.

Бажаємо вам особистого щастя, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та оптимізму, злагоди, миру і достатку!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Завершилося перше пленарне засідання двадцять сьомої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

Упродовж першого пленарного засідання двадцять сьомої сесії обласної ради сьомого скликання депутати розглянули 67 питань життєдіяльності області. Прийнято рішення з 57 питань порядку денного.

Результати пленарного засідання прокоментував голова обласної ради Олександр Біленький.

«Вважаю, що пленарне засідання сесії було продуктивним, – сказав Олександр Біленький журналістам по закінченні пленарного засідання. – Ми розглянули декілька нагальних питань, які стосувалися надрокористування. Сьогодні ми повинні подати до Державної служби геології та надр наше рішення. Воно буде подано вчасно. В принципі, депутати розглянули та прийняли рішення з більшості питань, які стосувалися життєдіяльності області. Як бачите, трішки із скандалом, із непорозумінням депутатів, безпідставними звинуваченнями. На жаль, одне питання – про реорганізацію Розбишівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату – випало з порядку денного, і його додали в кінці засідання, але голосів для кворуму не вистачило. Тому сесія буде продовжена, і рішення з цього питання ми обов’язково приймемо на наступному пленарному засіданні».

Останнє оновлення на Вівторок, 17 вересня 2019, 17:57 Детальніше...

Депутати відмовили Державній службі геології та надр України у погодженні надання без проведення аукціону спецдозволів на видобування вуглеводнів

e-mail Друк PDF

У ході пленарного засідання двадцять сьомої сесії обласної ради депутати розглянули звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону підприємствам спецдозволів на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) вуглеводнів на території Полтавської області підприємствам: ТОВ «ГЕО ВЕРТИКАЛЬ», ТОВ «НАДРА ВЕСТ ГРУП», ТОВ «ЮНОЛІТ ОЙЛ», ТОВ «ГЕО КОННЕКТ», ТОВ «ПРОФІ НАФТ», ТОВ «ТРАНС СЕТ ГЕО», ТОВ «БЕСТ ГЕО ТЕХ», ТОВ «ПОЛТАВАНАФТОГАЗРОЗВІДКА».

Зважаючи на відповідні рекомендації постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр, обласна рада відмовила Державній службі геології та надр України у погодженні надання без проведення аукціону спецдозволів цим підприємствам.

 

 

Сторінка 7 з 892