2 вересня – День нотаріату

e-mail Друк PDF

Шановні працівники нотаріату Полтавщини!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята!

Щоденно в нотаріальних установах області опрацьовується чимало важливих документів, які забезпечують захист прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, сприяють попередженню правопорушень.

Ваша праця вимагає ґрунтовного знання всіх напрямків юриспруденції, чіткого дотримання відповідних процесуальних норм, комунікабельності, зосередженості та відповідальності.

Впевнений, що і надалі свої професійні вміння та досвід ви віддаватимете улюбленій справі, керуючись принципом законності, забезпечуючи високий рівень нотаріальних послуг.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, нових професійних здобутків!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Президент України відвідав Полтавщину

e-mail Друк PDF

1 вересня Президент України Володимир Зеленський здійснив робочу поїздку в Полтавську область.

Глава держави оглянув відремонтовану будівлю аеропорту міста Полтави, перевірив роботи з реконструкції ділянки міжнародної траси Київ-Харків-Довжанський в межах міста Полтави.

Потому Президент України ознайомився з проєктами Великого будівництва, що реалізуються в області, відкрив новозбудований корпус Полтавського обласного клінічного медичного кардіоваскуляторного центру.

Також Володимир Зеленський провів брифінг для журналістів центральних та місцевих ЗМІ, відвідав Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, зустрівся з полтавцями в рамках презентації проєкту Стратегії розвитку Полтавщини на період до 2027 року та представлення команди партії «Слуга народу», яка очолюватиме списки на місцевих виборах 2020 року.

Останнє оновлення на Вівторок, 01 вересня 2020, 16:21 Детальніше...

1 вересня – День знань

e-mail Друк PDF

Шановні учні, студенти, педагоги, батьки!

Щиро вітаю вас із святом – Днем знань та початком нового 2020 – 2021 навчального року!

Перше вересня – особливо урочистий і хвилюючий день, з якого починається цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, відкриттів, розуміння складної науки життя, самоствердження.

Навіть підступний COVID-19 сьогодні не в змозі затьмарити радість від довгоочікуваної зустрічі з друзями, вчителями, бажання якнайшвидше поринути у захоплюючий світ знань, долучитися до громадського життя навчального закладу.

Освіченість, творчий потенціал, високі моральні якості допоможуть молодим людям віднайти своє місце у житті, досягти професійного та суспільного визнання.

Дорогі друзі! Бажаю вам міцного здоров’я, упевненості у власних силах та успіхів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Вівторок, 01 вересня 2020, 07:17

Олександр Біленький: Облрада прийняла рішення, яке забезпечить капітальний ремонт дороги Чорнухи – Лубни

e-mail Друк PDF

Відбулося перше пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Впродовж майже п’яти годин депутати розглянули та прийняли рішення з 16 питань порядку денного.

Результати засідання прокоментував голова обласної ради Олександр Біленький.

«Сесію ми не закрили, згодом вона продовжить роботу. У нас буде перерва орієнтовно до 10 вересня. За цей час ми доопрацюємо певні питання. Зокрема щодо ситуації, яка склалася в одному із дитячих закладів обласної ради, де була травмована дитина. Це питання, однозначно, не можна залишати поза увагою, покарати винних», – зазначив Олександр Біленький.

Одним із важливих питань, яке було розглянуто обласною радою та знайшло підтримку у депутатів, Олександр Біленький вважає рішення щодо здійснення місцевого запозичення у 2020 році.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 серпня 2020, 16:41 Детальніше...

Розпочала роботу тридцять четверта позачергова сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

28 серпня в Полтаві розпочала роботу тридцять четверта позачергова сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 66 депутатів. Пленарне засідання веде голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, народний депутат України Анастасія Ляшенко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ і організацій, журналісти.

За традицією відбулося нагородження громадян почесними відзнаками обласної ради.

Олександр Біленький поінформував про входження до депутатської групи обласної ради «Опозиційна платформа - за життя» депутата обласної ради Валерія Калюжного.

Наразі обласна рада затвердила порядок денний пленарного засідання, включивши ряд додаткових питань.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 серпня 2020, 11:19 Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету та управління майном розглянула проєкти рішень тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

28 серпня під головуванням Миколи Бондаря відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Роман Товстий, Михайло Міщенко, Юрій Кобченко, Олександр Удовіченко, Володимир Бобиль, Валентин Несен, Олександр Коваленко, Віктор Скочко, Костянтин Кірпосенко, Іван Близнюк, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала низку профільних проєктів рішень тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради, що стосувалися внесення змін до обласних програм, приватизації шляхом продажу на аукціоні будівель та споруд, приймання-передачі майна, надання КП Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» дозволу на отримання кредиту на умовах овердрафту, реорганізації комунальних підприємств Полтавської обласної ради та ін.

Детальніше...

Більше статей...

Сторінка 7 з 933