Навчатися управляти регіональним розвитком

e-mail Друк PDF

29 листопада в Полтаві розпочав роботу спільний Проект Європейського Союзу та Міністерства регіонального розвитку та будівництва України. У рамках проекту відбувся круглий стіл з питань регіонального розвитку та адміністративно-територіальної реформи та стартував навчальний курс щодо розробки та управління проектами місцевого та регіонального розвитку. П’ятиденна навчальна програма складається з лекцій та практичних завдань і має на меті підготовку фахівців щодо управління проектами.

Учасниками навчання стали представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з Полтавської, Сумської, Харківської та Кіровоградської областей.

Детальніше...

Навчаються сільські голови

e-mail Друк PDF

29 листопада в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій розпочалося навчання вперше обраних сільських голів Полтавщини.

У цей день відбулася зустріч голови обласної ради Івана Момота з сільськими головами Гадяцького, Диканського, Зіньківського, Котелевського. Решетилівського та Чутівського районів.

Іван Момот поінформував сільських голів про соціально-економічну ситуацію в області, зупинився на участі обласного бюджету в утриманні автомобільних доріг місцевого значення, розв’язанні важливих природоохоронних проблем.

Детальніше...

«Сонечко» знову засяяло у Пронозівці

e-mail Друк PDF

Проблема відродження полтавського села – одне із завдань, які голова обласної ради Іван Момот називає у числі пріоритетів роботи Полтавської обласної ради шостого скликання. Питання це непросте, вимагає комплексного підходу та безпосередньої участі державних інституцій. Але починати потрібно на місцях, дбаючи про гідний рівень умов життя сільського населення, трудову зайнятість, відновлення роботи дитсадків, організацію змістовного дозвілля молоді. Саме ці питання стали лейтмотивом першої робочої поїздки голови обласної ради Івана Момота у Глобинський район.

Понад 14 довгих років малеча з Пронозівки та навколишніх чотирьох сіл змушена була здобувати удома дошкільну освіту. Завдяки ініціативі та старанням Пронозівського сільського голови Степана Скриля, депутатів сільської ради, які своїм рішенням взяли занедбану будівлю дитячого садочку на баланс сільської ради, проблему з дошкільною освітою вдалося вирішити.

Детальніше...

Створено Координаційну раду

e-mail Друк PDF

25 листопада голова обласної ради Іван Момот провів нараду голів районних рад області, на якій прийнято рішення про створення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради.

Як зазначив Іван Момот, Координаційна рада в якості дорадчо-консультативного органу розглядатиме проблемні питання забезпечення життєдіяльності територій, сприятиме узагальненню і поширенню в області кращого досвіду місцевого самоврядування. Проект Положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради буде розроблено з урахуванням пропозицій голів районних рад, які увійдуть до її складу.

Останнє оновлення на Вівторок, 30 листопада 2010, 17:33 Детальніше...

Перше пленарне засідання першої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

18 листопада вiдбулося перше пленарне засідання першої сесії обласної ради шостого скликання.

У роботі сесії взяли участь голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, заступники голови облдержадміністрації, голови міських і районних рад області, начальники обласних управлінь і служб, представники політичних партій, громадських організацій, профспілок, журналісти.

Відповідно до Регламенту обласної ради відкрив засiдання голова обласної виборчої комісії Павло Дробітько. Він офіційно оголосив результати виборів депутатів до обласної ради, які відбулися 31 жовтня. Зокрема, було зазначено, що до обласної ради шостого скликання увійшли представники 11 політичних сил: 56 – від Партії регіонів, 19 - від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», 10 - від політичної партії «Совість України», 8 – від політичної партії «Фронт Змін», по 7 від Компартії України та Соціалістичної партії України, 6- від політичної партії «Сильна Україна», 3 – від Народної Партії, 2 – від політичної партії «Наша Україна», по 1 – від Української народної партії та Селянської партії України.

 

Останнє оновлення на Четвер, 02 грудня 2010, 10:06 Детальніше...

Повідомлення обласної виборчої комісії

e-mail Друк PDF

Обласна виборча комісія повідомляє, що на підставі статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 18 листопада 2010 року о 10 годині у великому залі засідань обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45) скликається перша сесія Полтавської обласної ради шостого скликання.

Голова Полтавської 
обласної виборчої комісії П.М. Дробітько

Останнє оновлення на Вівторок, 30 листопада 2010, 17:06

Вшановано лауреатів премії імені Леоніда Бразова

e-mail Друк PDF

9 листопада, в день української писемності та мови, в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка відбулося нагородження лауреатів обласної премії імені Леоніда Бразова 2010 року. Обласна премія імені Леоніда Бразова заснована відповідно до рішення обласної ради на підтримку української мови та писемності, для сприяння розвитку сучасної української літератури, пропагування серед населення області творчості сучасних письменників-земляків, утвердження гуманістичних цінностей в суспільстві.
Диплом лауреата та премія були вручені члену Національної спілки письменників України Михайлу Наєнку за драматичні твори «Отець Антоній», «Фауст»; прозаїку Володимиру Ковпаку за повість «Келебердянський вій»; члену Національної спілки журналістів України Івану Моцару за збірку «Овиди пам’яті. Літературні спомини, щоденники»; члену Національної спілки письменників України Інні Дідик (Снарській) за поетичні збірки «Дві землі-дві долі», «Вересові пісні Зорі»; ветерану Полтавської капели бандуристок Любові Непопушевій (Кизименко) за книгу «Перлина України»; доктору філологічних наук, професору Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Ользі Ніколенко за монографії: «Поезія французького символізму», «Бароко. Класицизм. Просвітництво», «Романтизм у поезії».

Останнє оновлення на Вівторок, 30 листопада 2010, 17:06

Сторінка 708 з 709