Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» ознайомилися з роботою обласної ради

e-mail Друк PDF

21 листопада в обласній раді була проведена навчальна екскурсія для студентів 1-го та 2-го курсів спеціальності «Менеджмент» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», які вивчають дисципліну «Державне та регіональне управління».

Студенти зустрілися з першим заступником голови обласної ради Євгенієм Холодом, який розповів про діяльність Полтавської обласної ради сьомого скликання, структуру обласної ради, її повноваження, зокрема в частині прийняття обласного бюджету, управління майном спільної власності територіальних громад області тощо. Також йшлося про впровадження в області реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, процеси децентралізації, значення молоді у суспільному житті.

Останнє оновлення на Четвер, 21 листопада 2019, 13:02 Детальніше...

Робоча група схвалила проект Положення про заснування Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак

e-mail Друк PDF

21 листопада відбулося засідання робочої групи з вивчення, аналізу та упорядкування обласних премій, заснованих Полтавською обласною радою. Вів засідання голова робочої групи, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод.

Робоча група розглянула та схвалила проект Положення про заснування Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак, розроблений виконавчим апаратом обласної ради.

Наразі ухвалено рекомендувати виконавчому апарату обласної ради підготувати проект рішення про внесення відповідних змін та доповнень до рішення пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 квітня 2018 року № 672 «Про заснування премій Полтавської обласної ради».

Детальніше...

В обласній раді навчалися активісти учнівського самоврядування

e-mail Друк PDF

19 листопада в обласній раді відбувся QUEST-TOUR «Зі шкільного класу – до кабінетів влади» для представників учнівського самоврядування Полтавщини, започаткований Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування за підтримки обласної ради.

«Ми хочемо, щоб діти зрозуміли роль місцевого самоврядування в утвердженні демократичного суспільства, життєдіяльності нашої області, дізналися, як працює обласна рада, які рішення приймає, яким є механізм прийняття рішень. Адже в недалекому майбутньому більшість сьогоднішніх лідерів учнівського самоврядування стануть депутатами обласної та місцевих рад, вирішуватимуть актуальні питання соціально-економічного розвитку області та територіальних громад», – зазначив заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Цього дня в обласну раду були запорошені активісти учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Кобеляцького та Новосанжарського районів.

Детальніше...

Олександр Біленький: Потрібно забезпечити вчасну якісну розчистку місцевих доріг у зимовий період

e-mail Друк PDF

18 листопада голова обласної ради Олександр Біленький взяв участь у нараді, яку провів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

У контексті питання про виконання робіт із ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та підготовку об'єктів дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року, Олександр Біленький звернув увагу на необхідність проведення Агентством місцевих доріг у Полтавській області невідкладних заходів, які забезпечать належне утримання та обслуговування місцевих доріг у зимовий період.

«Потрібно забезпечити вчасну якісну розчистку місцевих доріг у зимовий період. Неприпустимо повторення ситуації попередніх років, коли для того, щоб звільнити райони від снігової пастки, використали транспорт фермерів та підприємств, а кошти людям не заплатили» – зазначив Олександр Біленький.

Детальніше...

17 листопада – День працівників сільського господарства

e-mail Друк PDF

Шановні трудівники агропромислового комплексу Полтавщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства України!

Щира подяка вам, невтомним та дбайливим трудівникам, закоханим у рідну землю, яка, завдячуючи вашій самовідданій праці, дарує нам щедрі врожаї. Ваш багаторічний досвід, життєву мудрість, працелюбність та наполегливість щодня відчувають наші громадяни, отримуючи високоякісні вітчизняні продукти.

Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Спасибі вам за нелегку, потрібну всім нам працю! Гарних вам врожаїв, миру, щастя, злагоди і добробуту в кожну домівку.

Олег Синєгубов,

голова Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

 

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

e-mail Друк PDF

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Завдяки вашій наполегливій праці мільйони українців мають можливість отримувати інформацію, бути причетними до суспільних процесів у державі та за її межами.

Сьогодні неможливо уявити життя людини без сучасних засобів комунікації та інформаційних технологій. Ми бачимо плоди вашої роботи, вмикаючи телевізор, виходячи в Інтернет-простір, зазираючи в поштову скриньку, слухаючи радіо. Ви привносите в наше життя динаміку та комфорт, забезпечуєте можливість спілкування. Сучасні інформаційні технології стали поштовхом для розвитку економіки.

Бажаємо вам нових досягнень у професійній діяльності, реалізації творчих задумів, міцного здоров’я, щастя і родинного добробуту!

Олег Синєгубов,

голова Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 листопада 2019, 16:05

Учасники круглого столу обговорили реалії та перспективи розвитку регіонального телерадіомовлення в Полтавській області

e-mail Друк PDF

13 листопада в Полтаві відбувся круглий стіл «Перспективи розвитку регіонального телерадіомовлення в Полтавській області», організований Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

В обговоренні актуальних питань функціонування організацій телерадіомовлення області та перспектив їхнього розвитку взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Лілія Миронович, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко, начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції в області Юрій Сулаєв, керівники місцевих телерадіоорганізацій, представники прес-служб організацій та установ області, громадськості, журналісти. Йшлося про створення локального контенту, розширення мережі покриття місцевих телерадіоорганізацій, виконання Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», дотримання прав журналістів, захист свободи слова та ін.

Останнє оновлення на Середа, 13 листопада 2019, 15:04 Детальніше...

Сторінка 9 з 900