15 грудня – День працівників суду

e-mail Друк PDF

Шановні працівники суду! Ветерани судової системи!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Справедливий, неупереджений і, найголовніше, вільний від впливу сторонніх суд повинен слугувати підґрунтям для подальшого формування правової, демократичної України, сприяти утвердженню верховенства права.

Бути суддею, працівником суду – почесно і водночас дуже відповідально. Саме завдяки вашим старанням, таланту та знанням має бути забезпечено передбачені законодавством права і свободи громадян, правомірність усіх процесів у державному та суспільному житті, зростання правової культури й свідомості полтавців.

Робота усіх суддів значною мірою залежить від щоденної копіткої праці інших працівників цієї правової інституції, досвідчених юристів, надійних помічників суддів.

Шановні працівники суду та ветерани судової системи! Бажаю Вам злагоди, миру і добра, міцного здоров’я та благополуччя!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Страшна техногенно-екологічна катастрофа, спричинена аварією на Чорнобильській атомній електростанції, сколихнула весь світ, завдала непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

Проте її масштаби і наслідки могли бути значно страшнішими, якби не тисячі ліквідаторів, які свідомо виконали свій громадянський обов'язок – ціною власного життя і здоров'я зупинили поширення смертоносної радіації, не допустили її переростання у винищувальний смерч для України та інших держав. Багато з них, приборкавши атомну стихію, заплатили за це своїм життям. Світла їм пам'ять і наша безмежна вдячність.

Важливими питаннями сьогодення є подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, забезпечення дієвого соціального захисту населення, яке постраждало внаслідок техногенної аварії, підвищення рівня медичного обслуговування ліквідаторів, розв'язання соціально-побутових проблем «чорнобильських» родин. Органи місцевого самоврядування Полтавщини докладають максимум зусиль для вирішення цих питань у межах наданих їм повноважень.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, спасибі за ваш подвиг, мужність, активну громадянську позицію, вірність обов’язку.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, миру та довгих років життя!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький


Останнє оновлення на Субота, 14 грудня 2019, 18:37

Профільна комісія обласної ради рекомендувала збільшити фінансування Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки

e-mail Друк PDF

13 грудня під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Валерій Калюжний, Руслан Рогов, Віталій Кабачок, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних структур, обласного військового комісаріату, командири військових частин.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2020 рік».

У порядку контролю було заслухано інформацію начальника відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату облдержадміністрації Геннадія Безуглого про результати виконання у 2019 році заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки. За його словами, на виконання заходів програми з обласного бюджету було освоєно 4 млн 935 тис грн.. Ці кошти були спрямовані на поліпшення матеріально-технічного оснащення підрозділів Головного управління національної поліції в області, надання допомоги державній установі «Кременчуцька виховна колонія», придбання спец автомобіля для Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, матеріально-технічне забезпечення військових частин 3059 та А0312. Разом з тим, інші напрямки програми не фінансувалися через відсутність коштів.

Детальніше...

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання відбудеться 20 грудня 2019 року в приміщенні обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45. Початок засідання о 10:00.

З відповідним розпорядженням голови Полтавської обласної ради можна ознайомитися за посиланням .  

Профільна комісія обласної ради погодила видатки обласного бюджету на 2020 рік по галузях «Освіта» та «Культура»

e-mail Друк PDF

13 грудня під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, науки та культури. У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, Олександр Путря, Петро Ворона, Михайло Бугрій, заступник Полтавського міського голови Світлана Нестуля, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та комунальних установ області, журналісти.

Члени комісії розглянули проєкт рішення обласної ради чергової сесії «Про обласний бюджет на 2020 рік». Зокрема, було детально проаналізовано видатки на галузь «Освіта». За результатами обговорення, депутати рекомендували Департаменту освіти і науки облдержадміністрації посилити заходи щодо оптимізації мережі закладів освіти, забезпечити належні умови для підтримки обдарованих дітей, розробити пропозиції щодо створення в області військових ліцеїв. В цілому, комісія погодила суму капітальних видатків на галузь без пооб’єктного розподілу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 грудня 2019, 15:48 Детальніше...

Обласна рада запрошує громади Полтавщини до партнерської співпраці з громадами Німеччини

e-mail Друк PDF

Полтавська обласна рада, за співпраці з некомерційним товариством Engagement Global, запрошує представників громад Полтавщини взяти участь в інформаційній сесії з питань партнерства з громадами Німеччини.

У рамках існуючих 70 партнерських зв’язків між Україною та Німеччиною відбувається інформаційна, проєктна та гуманітарна співпраця. Ці відносини спрямовані, насамперед, на пошук спільних шляхів для вирішення муніципальних задач.

Під час заходу, який планується провести у лютому 2020 року в м. Дніпро, представники громад матимуть змогу дізнатись про проєкт «Муніципальні партнерства з Україною», отримати рекомендації (точки дотику) щодо можливостей започаткування партнерства, дізнатися про кращі практики партнерської діяльності між громадами Німеччини та України, пропозиції проєкту Connective Cities для українських громад без партнерств, а також спільно створити план дій щодо можливої співпраці з містом-партнером.

Для участі в інформаційній сесії необхідно заповнити анкету-опитувальник до 12:00 20 грудня 2019 року та надіслати її на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для подальшої комунікації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 грудня 2019, 18:09 Детальніше...

Інформаційне повідомлення управління майном обласної ради про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації - нежитлових будівель та споруд за адресою: м. Полтава, вул. Котляревського, 38/40

e-mail Друк PDF

Інформація про об’єкт приватизації
Найменування об’єкта приватизації: нежитлові будівлі та споруди Місцезнаходження об’єкта: Полтавська обл., м. Полтава,
вул. Котляревського, 38/40
Найменування балансоутримувача об’єкта: Комунальне автотранспортне
підприємство Полтавської обласної ради, код ЄДРПОУ 04057250. Місцезнаходження та контактні дані балансоутримувача: Полтавська обл., м. Полтава, вул. Балакіна, 42/8, 36003. Контактні телефони +38 (0532) 52-07-25, 38 (0532)52-56-39.

Детальніше...

Сторінка 9 з 905