Профільна комісія підтримала збільшення статутного капіталу обласного комунального підприємства «Полтававодоканал»

e-mail Друк PDF

29 травня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні, яке вів голова комісії Ігор Сірик, взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Сергій Гамза, Валерій Чечель, Наталя Макаруша, Микола Первак, Андрій Пісоцький, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних комунальних підприємств, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення сесії обласної ради від 14 лютого 2019 року № 1047 «Про надання місцевої гарантії». За словами виконувача обов’язків генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Ігоря Процая, ухвалення цього рішення дозволить підприємству отримати кредит від Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO) в рамках Демонстраційного проєкту «DemoUkrainaDH у місті Полтава» та використати його для реконструкції котельної по вул. Ціолковського в обласному центрі.

Останнє оновлення на Субота, 30 травня 2020, 08:52 Детальніше...

Олександр Біленький: Демонструємо ідею подачі екологічних проєктів та зацікавлюємо мешканців робити щось важливе для своєї громади

e-mail Друк PDF

Про це заявив Олександр Біленький на Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку, який відбувся 27 травня на онлайн платформі ZOOM за сприяння ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine».

«Полтавська область вже другий рік поспіль реалізує проєкт обласної ради «Екологічні ініціативи». Цьогоріч – на платформі Smart Region Poltava. Ми забезпечили прозоре голосування – ніяких паперових носіїв, ніякого обману. Сума фінансування проєкту-переможця становить 100 тис. грн., 50 % фінансується з обласного бюджету та 50 % – з місцевого. Демонструємо ідею подачі екологічних проєктів та зацікавлюємо мешканців робити щось важливе для своєї громади, – сказав Олександр Біленький. – Окрім екологічних ініціатив, в нас існує шкільний громадський бюджет, обласний конкурс територіальних громад Полтавської області та Бюджет участі. Важливо, що органи місцевого самоврядування області йдуть нам назустріч та допомагають в реалізації громадських ініціатив».

Останнє оновлення на Середа, 27 травня 2020, 14:57 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради рекомендувала забезпечити надання матеріальної допомоги родинам працівників закладів охорони здоров’я Полтавщини, які загинули, ліквідуючи епідемію COVID-19

e-mail Друк PDF

27 травня під головуванням Людмили Овчаренко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У засіданні взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Олександр Гаркавенко, Мирослава Василенко, Олександр Сиченко, Лариса Сухопар, Анатолій Яненко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала проєкти рішень чергової сесії обласної ради: «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки», «Про Звернення до Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства інфраструктури України щодо розроблення загальнодержавної програми компенсації за проїзд пільгових категорій громадян», «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області».

Детальніше...

Стан водних об’єктів, гідроспоруд, лісового господарства – ці та інші питання розглянула профільна комісія обласної ради

e-mail Друк PDF

26 травня під головуванням Валерія Капленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Володимир Куцовол, Ніна Мацько, Микола Андрієнко, Микола Жук, Василь Стасовський, Володимир Цибенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, журналісти.

Депутати заслухали та обговорили інформацію директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергія Фролова та начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Олександра Тарахкала про стан внутрішніх водойм, їх використання та розвиток рибного господарства в Полтавській області.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 травня 2020, 15:18 Детальніше...

Засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин

e-mail Друк PDF

Останнє оновлення на Вівторок, 26 травня 2020, 09:24

Постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки та культури розглянула проєкти рішень сесії обласної ради та стан виконання профільних обласних програм

e-mail Друк PDF

25 травня під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, Петро Ворона, Олександр Путря, Людмила Овчаренко, Валерій Калюжний, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, управління Державної служби якості освіти у Полтавській області, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала низку профільних проектів рішень, внесених на розгляд чергової сесії обласної ради: «Про надання згоди на безоплатне прийняття цілісних майнових комплексів закладів фахової перед вищої освіти, що мають статус окремих юридичних осіб», «Про зміну найменування комунальних культурно-мистецьких закладів освіти», «Про зміну найменування та юридичної адреси Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді».

У порядку контролю депутати заслухали інформацію про хід реалізації обласних програм: «Опікуємося освітою» на 2017 – 2020 роки, Програми збереження, вивчення та популяризації Більського городища на період 2018 – 2022 років.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 травня 2020, 14:52 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради підтримала звернення про виділення коштів в рамках Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки

e-mail Друк PDF

25 травня під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Сергій Соловей, Михайло Бугрій, Валерій Калюжний, Руслан Рогов, Олег Діденко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних органів, командири військових частин, представники пенітенціарної служби області, громадськості, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали низку звернень щодо виділення коштів із обласного бюджету на реалізацію заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки. Йшлося про створення сучасної обласної системи транкінгового радіозв’язку та закупки телекомунікаційних засобів для облвійськкомату, закупівлі бетонного забору та колючого дроту для військової частини А3059, завершення виконання запланованих заходів із покращення соціально-побутових умов проживання військовослужбовців та членів їх сімей.

Детальніше...

Сторінка 9 з 924