Про особистий прийом громадян у 2020 році

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про затвердження графіка проведення особистого прийому громадян головою обласної ради, першим заступником голови обласної ради та заступником голови обласної ради у 2020 році.

Керуючись статтею 40 Конституції України, статтею 22 Закону України «Про звернення громадян», пунктом 13 частини 6 та частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення реалізації прав громадян на звернення встановлено, що голова обласної ради Олександр Біленький прийматиме громадян першого четверга непарного місяця з дев’ятої до одинадцятої години; перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод – першого четверга парного місяця з десятої до дванадцятої години; заступник голови обласної ради Анатолій Ханко – четвертого вівторка кожного місяця з дев’ятої до одинадцятої години.

Детальніше...

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат Полтавської обласної ради щиро сумують з приводу передчасної смерті заступника начальника відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Ткаченка Ігоря Анатолійовича та висловлюють співчуття рідним і близьким покійного.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 лютого 2020, 14:41

Вибори за новими правилами: експерт Олександр Солонтай розповів про основні нюанси нового Виборчого кодексу

e-mail Друк PDF

4 лютого в Полтаві, за ініціативи Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та підтримки обласної ради, відбувся семінар для депутатів місцевих рад та потенційних кандидатів у депутати. Його тема – зміни до Виборчого кодексу, а презентував та аналізував новації виборчого законодавства відомий політичний експерт Олександр Солонтай.

«Ми запросили експерта, який допоможе розібратися у нововведеннях виборчого кодексу. Хочеться дочекатися остаточних змін до нього. Адже і депутати, і потенційні кандидати хочуть у цьому питанні визначеності – зрозуміти, в якому форматі будуть проведені місцеві вибори 2020 року. Яка буде застава для політичних партій, що планують боротися за мандати у міських радах Полтави, Кременчука й обласній раді, як формуватимуться виборчі округи і чи вплине подальша реформа децентралізації на перебіг виборів», – зазначив у вступному слові голова Полтавської обласної ради, голова обласної асоціації органів місцевого самоврядування Олександр Біленький.

Останнє оновлення на Середа, 05 лютого 2020, 08:04 Детальніше...

Запрошуємо мешканців Полтавщини взяти участь у мітапі

e-mail Друк PDF

«Партиципація та інформатизація» – під такою назвою відбудеться цьогорічний мітап, організатором якого виступає Полтавська обласна рада.

Учасники зустрічі, в форматі вільно спілкування, обговорять підсумки Бюджету участі Полтавської області та Шкільного громадського бюджету Полтавської області 2019 року, візьмуть участь у пізнавально-інтелектуальній грі «Брейн-ринг» на тему партиципаторного бюджетування.

Також у рамках заходу заплановано провести нагородження переможців та учасників Бюджету участі Полтавської області, Шкільного громадського бюджету Полтавської області 2019 року.

Мітап заплановано провести 3 березня в приміщенні виставкової зали Полтавського міського будинку культури (м. Полтава, майдан Незалежності, 5). Про час його проведення буде повідомлено додатково.

Бажаючі взяти участь у заході повинні попередньо зареєструватися за посиланням: https://idea.pl.ua/

 

 

Пішов із життя керівник ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго»

e-mail Друк PDF

Полтавська обласна рада повідомляє, що 2 лютого 2020 року на 50-му році життя, від серцевого нападу, помер директор обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Миргородтеплоенерго» Король Олександр Валентинович.

Майже 30 років життя віддав Олександр Валентинович Король рідному підприємству, пройшовши трудовий шлях від слюсаря-ремонтника до директора ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго».

Багато зробив Олександр Валентинович для розвитку підприємства, вдосконалення систем теплопостачання, впровадження науково-технічних досягнень, поліпшення використання виробничих потужностей.

Олександра Валентиновича відзначали високий професіоналізм, працелюбство, почуття відповідальності за доручену справу, вимогливість до себе і підлеглих, активна громадянська позиція.

Керівництво та депутати Полтавської обласної ради висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким Олександра Валентиновича, трудовому колективу ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго» з приводу тяжкої втрати.

Останнє оновлення на Понеділок, 03 лютого 2020, 10:25

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного у 2020 році

e-mail Друк PDF

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного, заснованої для відзначення громадян за визначні успіхи в галузі літератури, літературознавства, музики, живопису, архітектури, народної творчості, журналістики, публіцистики, які утверджують гуманістичні й національні ідеали, духовні цінності українського народу, є вагомим внеском у національно-культурне відродження Української держави та оприлюднені на момент засідання журі.

Премія присуджується у наступних номінаціях:

• «Література, літературознавство»;

• «Мистецтво»;

• «Народна творчість, народні ремесла»;

• «Журналістика, публіцистика».

Детальніше...

29 січня – День пам’яті Героїв Крут

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

29 січня ми вшановуємо пам’ять Героїв Крут – у 1918 році їм вдалося на деякий час стримати більшовицький наступ на Київ, проявивши жертовність і звитягу заради незалежності України. Завдяки відвазі добровольців, серед яких були й недосвідчені у військовій справі студенти та гімназисти, уряд Української Народної Республіки уклав Брест-Литовський мирний договір, що означав міжнародне визнання української незалежності.

У далекому 1918 році відстояти державність не вдалося, але бій під Крутами для багатьох українських військових став взірцем героїзму, звитяги та самопожертви молодого покоління за право жити на своїй, вільній землі та вкотре довів, що незалежність без армії неможлива.

Нині бій за майбутнє України триває. Військові на Сході нашої держави продовжують відважний подвиг Героїв Крут – щоденно доводять мужність та патріотизм і створюють підґрунтя для відновлення територіальної цілісності України!

Вшануймо пам’ять наших земляків, які поклали життя за свободу та незалежність! Будьмо гідними їхньої звитяжної боротьби! Зробимо все, щоб отримати остаточну перемогу у боротьбі за відновлення миру в Україні!

Слава Україні! Слава її Героям!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Сторінка 9 з 910