Пишаймося незалежністю України!

e-mail Друк PDF

24 серпня в Полтаві, з нагоди 29-ї річниці незалежності України, відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шечвченку та пам'ятника Загиблим українським козакам.

У заході взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, депутати місцевих рад, державні службовці, представники духовенства, громадськості, військові, молодь.

Останнє оновлення на Понеділок, 24 серпня 2020, 11:35 Детальніше...

Олександр Біленький: Ми хочемо, щоб новий спортивний майданчик ніколи не пустував і був хорошою базою для зростання чемпіонів

e-mail Друк PDF

21 серпня у місті Решетилівка за участю голови обласної ради Олександра Біленького та секретаря Решетилівської міської ради Оксани Дядюнової відбулося офіційне відкриття мультифункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям для занять ігровими видами спорту.

Будівництво майданчика, загальною вартістю понад 2 млн грн, було ініційоване виконавчим комітетом Решетилівської міської ради в 2019 році та підтримано обласною радою та облдержадміністрацією.

На думку Олександра Біленького, створення належних умов для дозвілля – хороше підґрунтя для формування здорового способу життя у дітей та молоді.

«Раніше на цьому місці була просто заасфальтована ділянка і діти гралися на ній. Але, для того щоб створити їм комфортні умови, виникла ідея побудувати повноцінний, сучасний майданчик європейського зразка. Реалізувати цей задум вдалося за рахунок співфінансування з обласного бюджету та бюджету Решетилівської об’єднаної громади, – зауважив Олександр Біленький. – Поки що у Решетилівці це єдиний багатофункціональний майданчик, розташований у житловому масиві, тому ми дуже хочемо, щоб він ніколи не пустував і був хорошою базою для зростання чемпіонів».

Детальніше...

Запрошуємо до участі в проєкті #SimpleSE: «Поширення та масштабування успішних моделей соціального підприємництва»

e-mail Друк PDF

Полтавщина стала однією з п’яти областей (Полтавська, Черкаська, Кіровоградська, Вінницька, Дніпропетровська), на теренах якої стартує проєкт #SimpleSE: «Поширення та масштабування успішних моделей соціального підприємництва», що реалізується громадською організацією «Простір 500» за сприяння Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та підтримки Полтавської обласної ради.

Учасниками можуть стати ті, хто планує створювати соціальне підприємство, або хоче покращити роботу вже активного підприємства через вирішення суспільно важливих проблем.

Навчальна програма складається із двох днів онлайн-тренінгу (29-30 серпня) та 10-денної практичної роботи. Заявки приймаються до 24 серпня 2020 року (включно). Онлайн реєстрація за посиланням: https://forms.gle/cSw6eVaidjP6k3rB9

Для участі потрібно:

Детальніше...

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання заплановане на 28 серпня 2020 року.

15 серпня – День археолога

e-mail Друк PDF

Шановні археологи Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем археолога!

Вашими стараннями унікальні пам’ятки історії і культури, артефакти давніх часів, що вважалися зниклими, отримують друге життя, поповнюють фонди вітчизняних музеїв.

Дослідження цих старожитностей забезпечує розвиток історичного краєзнавства – дозволяє відтворити життя та побут наших предків, уявити цілісну картину минулого.

Бажаю вам міцного здоров’я, творчого натхнення, нових відкриттів і цікавих знахідок!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Профільна комісія обласної ради рекомендувала облдержадміністрації забезпечити пільгове кредитування фермерських господарств, обслуговуючих кооперативів та фізичних осіб-підприємців

e-mail Друк PDF

11 серпня під головуванням Валерія Капленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Володимир Куцовол, Ніна Мацько, Микола Андрієнко, Микола Жук, Василь Стасовський, Володимир Цибенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали проєкти рішень про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за адресою: Полтавська область, м. Хорол, вул. О. Кошового, буд. № 20; Полтавська область, м. Карлівка, вул. Комарова, буд. № 17, а також для будівництва та обслуговування будівель закладів державної влади та місцевого самоврядування за адресою: Полтавська область, м. Гадяч, вул. Гагаріна, буд. № 80-А.

Останнє оновлення на Вівторок, 11 серпня 2020, 16:11 Детальніше...

9 серпня – День будівельника

e-mail Друк PDF

Шановні працівники будівельної галузі Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем будівельника!

Ваша натхненна праця втілюється в красу міст, селищ і сіл нашої області: комфортне житло, сучасні об’єкти соціальної сфери та виробництва, відновлені пам’ятки історії і культури.

Ціную вашу професійну майстерність, відданість справі, відповідальність, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону та держави.

Бажаю міцного здоров`я, добробуту, родинного тепла, цікавих проєктів та їх успішної реалізації!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Сторінка 9 з 933