Розвиток фізичної культури та спорту на Лубенщині

e-mail Друк PDF

Розвиток фізичної культури та спорту в Лубенському районі - основне питання наради, яка відбулася 4 лютого за участі голови районної ради Олексія Дядечка, голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, заступника голови райдержадміністрації Василя Куксаня, начальника відділу у справах сім»ї, молоді та спорту Віти Брюховецької, голови Лубенської районної організації Всеукраїнського фізкультурно – спортивного товариства «Колос» Ігоря Юшка, спортивного активу сіл району та сільських голів.

Детальніше...

Пам'ятаємо Раїсу Кириченко

e-mail Друк PDF

Ось уже шість років як немає з нами Раїси Кириченко, нашої видатної землячки, істинної берегині української пісні. Напередодні роковин, 7 лютого, голова обласної ради Іван Момот разом з представниками творчої інтелігенції вшанував пам’ять Раїси Кириченко покладанням квітів до меморіальної дошки, розміщеної на будинку, в якому жила народна артистка України.

Цього ж дня в офісі обласної державної телерадіомовної компанії «Лтава» відбулася нарада за участю голови облдержадміністрації, депутата обласної ради Олександра Удовіченка, голови обласної ради Івана Момота, голови благодійного фонду «Чураївна», генерального директора ОДТРК «Лтава» Миколи Ляпоненка, представників громадськості і засобів масової інформації. Було розглянуто питання про зведення в обласному центрі пам’ятника уславленій співачці, обговорено проект пам’ятника, який презентував його автор Микола Цись.

Останнє оновлення на Вівторок, 08 лютого 2011, 15:23 Детальніше...

Звіт про роботу Полтавської районної ради

e-mail Друк PDF

ГРОМАДСЬКІСТЬ Полтавського району чітко відстежила якісно новий підхід в організації діяльності районної ради після 31 жовтня 2010 року. Та обставина, що серед новообраного депутатського корпусу є представники різних політичних сил, не завадила депутатам з перших днів налаштуватись на конструктивну роботу. Це стало можливим завдяки енергії, організаторським здібностям та професійному досвіду голови ради Степенка Василя Івановича.

Детальніше...

Депутатські комісії в дії

e-mail Друк PDF

Останнім часом громаду Кременчуцького району хвилювали два питання – що відбувається у медичній галузі району та підняття тарифів на перевезення пасажирів у приміських автобусах. Цим нагальним проблемам і було присвячено засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та спільне засідання постійних комісій районної ради 4 лютого 2011 року.

Детальніше...

Газифікація сіл - актуальне питання сьогодення

e-mail Друк PDF

4 лютого перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко здійснив робочу поїздку у Семенівський район та взяв участь у роботі третьоїї сесії районної ради.

Перед відкриттям засідання сесії  відбулося урочисте вручення документації на медичне обладнання для центральної районної лікарні від благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини». Виконавчий директор «Лікарняної каси Полтавщини» Віталій Шевченко та перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко вручили заступнику головного лікаря Семенівській ЦРЛ Тетяні Панченко подарунок - пульсоксиметр - прилад для вимірювання рівня кисню в крові. Адже Семенівський район знаходиться на 2 місці в області за процентним відношенням членів «Лікарняної каси» до всього населення - 5%. Тож таким подарунком правління організації відзначило високі показники залучення населення до «Лікарняної каси».

Останнє оновлення на Понеділок, 07 лютого 2011, 11:50 Детальніше...

Робоча поїздка голови Пирятинської районної ради Олексія Нечипоренка до Сасинівської сільської ради

e-mail Друк PDF

Сасинівська сільська рада впевнено вирішує соціальні проблеми. За січень 2011 року показник виконання дохідної частини бюджету найвищий у Пирятинському районі.

27січня голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко відвідав об’єкти соціально-комунальної сфери Сасинівської сільської ради.

В Меченках, Сасинівці, Леляках та Кейбалівці проведено зустрічі з жител

Сільському голові Віктору Дорошенку вдалося консолідувати однодумців на досягнення результатів. Минулий бюджетний рік позначився позитивно на житті сільської громади. Завдяки тісній співпраці з фондами місцевими сільгоспвиробниками та наполегливій роботі по виконанню дохідної частини бюджету вдалося впровадити інвестиційні проекти, створити комунальне підприємство, вирішити першочергові проблеми соціального розвитку сільської ради. Сільське життя набирає обертів і разом з тим невідкладними постають нові проблеми: школи та дитячі садочки, ФАПи та бібліотеки, дороги та сміттєзвалище, транспортне сполучення. В планах дій сільського голови визначено шляхи вирішення.

Останнє оновлення на Четвер, 03 лютого 2011, 16:58 Детальніше...

До уваги шанувальників рідної мови

e-mail Друк PDF

Оголошено прийом матеріалів на щорічний Загальнонаціональний конкурс «Українська мова – мова єднання», заснований Причорноморською Академією мовних технологій та комунікацій.

Мета Конкурсу – відображення в друкованих та електронних ЗМІ, літературних творах, учнівських та студентських рефератах значення розвитку мовної культури в Україні як вагомого чинника зміцнення духовності нації, розбудови української державності.

Журі визначає переможців за номінаціями:

- «Квітни мово наша рідна» (утвердження державної мови);

- «Мовне багатоголосся України» (вільний розвиток мов національних меншин);

- «На видноті всього світу» (українське слово за кордоном);

- «Первоцвіт» (дитячо-юнацька творчість у мовній царині);

- «Дихай озоном» (молодь за здоровий спосіб життя в молодіжному середовищі).

Кожна номінація має три призові місця. Переможці нагороджуються Дипломом лауреата та Почесною відзнакою учасника Конкурсу.

Роботи приймаються до 20 квітня за адресою: 65044, м. Одеса, просп. Шевченка, 11, оргкомітет конкурсу «Українська мова – мова єднання». Тел. (048)746-62-15; 728-02-42

 

Сторінка 891 з 905