Узгодження напрямків роботи

e-mail Друк PDF

Під головуванням голови Карлівської районної ради Петра Світлика відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

У роботі ради взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Третяк, міський та сільські голови. У ході засідання було обговорено ряд питань. Зокрема, про приведення зелених насаджень загального користування (парків, скверів) населених пунктів району в належний стан та використання екологічних коштів місцевих бюджетів та коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва до бюджетів міської та сільських рад, заслухали інформації начальника відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Павла Чорноштана та заступника голови райдержадміністрації Володимира Шовкового. Про харчування дітей в дошкільних навчальних закладах доповів заступник голови районної державної адміністрації Сергій Якуба.

Детальніше...

Виїзний особистий прийом

e-mail Друк PDF

Голова районної ради Володимир Левицький 16.03.2011 провів виїзний особистий прийом громадян в одному із найвіддаленіших сіл району Маячці.

До керівника району звернулися ряд громадян сільської ради, серед яких були багатодітна мати, інвалід Великої Вітчизняної війни І групи, учасник бойових дій, керівники бюджетних установ сільської ради. Основними питаннями, які порушили мешканці, стали питання надання грошової допомоги на лікування, передачі земельної ділянки у власність та виготовлення державного акту, стану медичного обслуговування в зв’язку з реформуванням медичної галузі, проведення ремонту та відновлення роботи дитячого садка, проведення ремонту сільського будинку культури та місцевої школи.

Детальніше...

Пошана громади

e-mail Друк PDF

- Новосанжарському району я віддав кращі літа свого життя. Безмежно щасливий, що тут такі працьовиті і самовіддані люди, що стільки щирих друзів маю, - сказав у день свого вісімдесятирічного ювілею Богдан Дроботенко, приймаючи вітання від керівників району.

Голова районної ради Володимир Левицький та голова райдержадміністрації Сергій Шовкопляс зазначили, що ювіляр свого часу дуже багато зробив для району. Про його велику організаторську роботу досі нагадують численні школи, заклади культури, охорони здоров’я та господарського призначення, збудовані тоді, коли Богдан Павлович впродовж 10-ти років був очільником районної ради, а потім ще 8 років – першим секретарем райкому Компартії України. Різні погляди тепер на ті, вже далекі, 60-80-ті роки. Богдан Дроботенко називає їх «роками творення».

Районна ветеранська організація ініціювала, а районна державна адміністрація внесла на розгляд районної ради пропозицію про присвоєння Богдану Дроботенку звання «Почесний громадянин Новосанжарщини» з врученням пам’ятної стрічки, нагрудного знака і свідоцтва.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 березня 2011, 09:16

Скликається сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

16 березня голова обласної ради Іван Момот підписав розпорядження про скликання четвертої сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 30 березня 2011 року о 10 годині у залі засідань обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2010 рік.

2. Про обласну Програму розвитку галузі тваринництва на 2011-2015 роки.

3. Про затвердження обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки.

4. Про продовження терміну дії "Обласної Програми будівництва підвідних газових мереж до сільських населених пунктів Полтавської області на 2008-2010 роки" до кінця 2012 року.

5. Про комплексну Програму профілактики правопорушень на 2011-2015 роки.

6. Про Програму безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки.

7. Про затвердження регіональної Програми технічного і фінансового забезпечення, подальшого збереження, вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Полтавської області на період до 2015 року.

Детальніше...

Оздоровлення довкілля Полтавщини буде продовжено і цього року

e-mail Друк PDF

16 березня постійна комісія обласної ради з питань екології та раціонального природокористування розглянула Перелік природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2011 році, підготовлений державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в області та внесений до проекту порядку денного чергової сесії обласної ради головою облдержадміністрації Олександром Удовіченком.

У засіданні, яке вела голова комісії Тетяна Корост, взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль, начальники обласних управлінь і служб, представники органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади.

Як повідомив перший заступник начальника державного управління охорони навколишнього природного середовища в області Анатолій Мосейчук, на фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області у 2011 році подано 132 запити на майже 72 млн. грн. На фінансування заходів по збереженню довкілля Полтавщини у цьому році планується спрямувати понад 17 млн. грн. На ці кошти на 36 об’єктах будуть проведені природоохоронні роботи, серед яких – будівництво та реконструкція очисних споруд, каналізаційних колекторів, зовнішніх каналізаційних мереж, розчистка і збільшення водності річок, знешкодження заборонених, непридатних для використання хімічних засобів захисту росли, створення рекреаційно-паркової зони, вирощування захисних лісових насаджень та інші. Резерв фонду охорони навколишнього природного середовища області на непередбачені видатки цьогоріч складе понад 5 млн. грн.

Останнє оновлення на Середа, 16 березня 2011, 16:57 Детальніше...

Підвищити рівень роботи районних служб з населенням

e-mail Друк PDF

Останнім часом збільшилася кількість звернень мешканців до керівництва районної ради та райдержадміністрації з приводу незадоволення роботою різних районних служб.

- Основний критерій нашої з вами роботи – це відсутність скарг з боку громадян на роботу служб, - заявив, звертаючись до керівників районних служб, голова районної ради Василь Степенко.

Детальніше...

До дня народження Кобзаря

e-mail Друк PDF

За ініціативи членів літоб’єднання ім. Олеся Донченка, в районному будинку культури відбувся вечір, присвячений 197 річниці від дня народження Тараса Шевченка. У заході взяли участь кращі творчі аматорські самодіяльні колективи Лубенщини.

Відвідали свято і почесні гості: міський голова Олександр Грицаєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, які висловили своє захоплення творчістю Кобзаря, закликавши молодь любити Україну так, як любив її великий поет.

Детальніше...

Сторінка 901 з 924