Підвищуємо кваліфікацію депутатів

e-mail Друк PDF

На виконання плану роботи на 2011 рік та Програми сприяння діяльності депутатам районної ради шостого скликання, за підтримки Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій 12.05.2011 року у Карлівській районній раді відбувся семінар-навчання для депутатів Карлівської районної та міської рад.

У роботі семінару взяли участь голова районної ради Петро Світлик, в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Третяк, а також лектори Центру - Литвиненко Олександр Іванович – керуючий справами Полтавської обласної ради та Кропивка Павло Анатолійович – заступник начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації.

Детальніше...

Не словом, а ділом

e-mail Друк PDF

Депутат обласної ради від одномандатного Семенівського виборчого округу, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко надає постійну допомогу району в розбудові соціальної інфраструктури населених пунктів, розв’язанні проблем життєдіяльності територіальних громад.

Ось і нещодавно за безпосереднього сприяння депутата для дитячого оздоровчого табору «Світанок», що у селі Наріжжя Семенівського району,  були придбані меблі, м’який інвентар, кухонне обладнання, завезено пісок для облаштування пляжу.

З 20 червня у «Світанку», який працюватиме дві табірні зміни, зможуть оздоровитися  120 дітей з різних районів області.

Останнє оновлення на Четвер, 12 травня 2011, 17:00

Населенню – належну правову освіту

e-mail Друк PDF

Головне управління юстиції у Полтавській області визнано переможцем Всеукраїнського огляду-конкурсу на краще забезпечення управліннями юстиції координаційно-методичної діяльності  з правової освіти населення  у 2010 році та нагороджено Дипломом І ступеня.

Координатором правоосвітньої роботи в області виступає обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення, яку очолює перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко.

Пріоритетними напрямками в її діяльності були і залишаються формування правового світогляду населення міста, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою захисту прав і свобод громадян, виконання Програми правової освіти населення Полтавської області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради.

Провідну роль у процесі правової освіти і виховання населення відіграє Головне управління юстиції у Полтавській області, спеціалісти якого  беруть активну участь у заходах, спрямованих на підвищення рівня правової обізнаності державних службовців, депутатів, працівників органів місцевого самоврядування, педагогів навчальних закладів, пенсіонерів, непрацюючих громадян.

Останнє оновлення на Середа, 11 травня 2011, 12:38 Детальніше...

День Перемоги в Полтавi

e-mail Друк PDF

 

Останнє оновлення на Понеділок, 09 травня 2011, 14:52 Детальніше...

Ми пам’ятаємо

e-mail Друк PDF

Саме ці слова стали лейтмотивом театралізованого свята, присвяченого Дню Перемоги, яке відбулося 8 травня на меморіальному комплексі «Шумейкове урочище» в Лохвицькому районі.

В урочистостях взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко, депутат обласної ради Михайло Кривошей, голова райдержадміністрації Анатолій Заславець, голова районної ради Любов Кирієвська, ветерани Великої Вітчизняної війни та праці, представники громадськості, учнівської та студентської молоді, делегації із сусідніх районів.

На цьому священному місці 20 вересня 1941 року прийняли останній бій з німецькими загарбниками 800 бійців і командирів штабу Південно-Західного фронту на чолі з командуючим фронтом, генерал-полковником Михайлом Кирпоносом. Майже всі вони загинули.

Про усвідомлення величі всенародного подвигу та значення здобутої над фашизмом перемоги, ту високу ціну, яку заплачено за незабутній травень 45-го, безмежну вдячність ветеранам за мирне сьогодення говорили Іван Момот, Валерій Пархоменко, Михайло Кривошей, Анатолій Заславець, Любов Кирієвська, учень Їсківецької загальноосвітньої школи Роман Гринченко.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 травня 2011, 12:21 Детальніше...

Вшановано ветеранів

e-mail Друк PDF

6 травня з нагоди Дня Перемоги у Полтавському міському будинку культури відбулася зустріч голови обласної ради Івана Момота, голови облдержадміністрації, депутата обласної ради Олександра Удовіченка, Полтавського міського голови Олександра Мамая з учасниками бойових дій Великої Вітчизняної війни, трудівниками тилу, ветеранами збройних сил, праці.

Вітаючи переможців, керівники області і міста зазначили,  що подвиг колишніх фронтовиків, трудівників тилу не підвладний часу, вічно житиме у серцях вдячних нащадків, побажали ветеранам міцного здоров’я, миру та добра.

Іван Момот, Олександр Удовіченко та Олександр Мамай вручили групі ветеранів урядові нагороди, Почесні грамоти.

Завершилася зустріч святковим концертом творчих колектів обласного центру.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 травня 2011, 15:50 Детальніше...

Комісія розглянула стан догляду за полезахисними лісосмугами в області

e-mail Друк PDF

6 травня постійна комісія обласної ради з питань екології та раціонального природокористування розглянула питання про стан догляду за полезахисними лісосмугами в області. У засіданні, яке відбулося під головуванням Івана Коваля, взяв участь голова обласної ради Іван Момот.

За інформацією першого заступника начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області Анатолія Мосейчука, заступника начальника Головного управління Держкомзему в Полтавській області Олександра Шила та першого заступника начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Семена Москаленка, на початок 2011 року, із 19,9 тис. га загальної площі полезахисних лісосмуг області 6,3 тис. га закріплені за суб’єктами господарювання (надані у власність, постійне користування або оренду). Решта, 13,6 тис. га, перебувають в землях запасу сільських, селищних рад в безгосподарному стані, що становить майже 70 відсотків від їхньої загальної площі. Ця частина лісосмуг ні за ким не закріплена і не має господаря, який би ніс відповідальність за їхнє збереження та належний догляд.

Полезахисні лісосмуги є невід’ємною складовою полів, а їх головна функція – захист ріллі від водної та вітрової ерозії, підвищення врожайності сільськогосподарських культур. Основна їх частка розташована серед масивів ріллі, тому найбільш ефективним і найменш конфліктним шляхом забезпечення належного утримання лісосмуг є іхнє закріплення за орендарями рільних земель.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 травня 2011, 13:55 Детальніше...

Сторінка 901 з 936