В Автозаводському районі відбувся мітинг-реквієм та святковий парад

e-mail Друк PDF

Напередодні Дня Перемоги, 5 травня, в Автозаводському районі Кременчука відбувся мітинг пам’яті полеглих на фронтах Великої Вітчизняної війни та справжній парад. Святкового дійства такого масштабу мабуть більше ніде в Україні не проводилося. Організатором традиційної ходи-параду став Автозаводський райвиконком.

В урочистостях взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни, керівники Автозаводського району та міста, депутати, учні та студенти, військовослужбовці та пересічні громадяни. Захід розпочався урочистою ходою від церкви у Великій Кохнівці вздовж Полтавського проспекту до пам’ятника «Воїну-визволителю». Перед колоною у кілька тисяч людей військові ліцеїсти несли величезну Георгієвську стрічку із розписами ветеранів.

Детальніше...

НОВИНИ З СЕМЕНІВСЬКОГО РАЙОНУ

e-mail Друк PDF

КООРДИНАЦІЙНА РАДА

Відбулось засідання Координаційної ради при голові Семенівської районної ради з питань місцевого самоврядування. Вела засідання голова райради Ольга Мохун, взяв участь у нараді голова райдержадміністрації Валерій Книш. На засідання Ради запрошувались сільські голови, перший заступник голови райдержадміністрації, депутат облради Сергій Полупан, заступник голови райдержадміністрації Микола Недюха та заступник голови райради Володимир Невкритий, начальники відділів райдержадміністрації, представники громадських організацій.

Детальніше...

ЛІКИ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ, ІНВАЛІДІВ-ЧОРНОБИЛЬЦІВ ЗДЕШЕВЛЕНО

e-mail Друк PDF

Минулого тижня відбулася «Година контролю» при голові Хорольської районної ради Олександрові Хрипку, де розглядалося питання про хід виконання рекомендацій постійної комісії районної ради з питань охорони здоров`я, соціального захисту населення та соціально-трудових відносин від 13 квітня 2011 року «Про стан соціального та медичного забезпечення ветеранів Великої Вітчизняної війни і праці, дітей війни та інших категорій громадян похилого віку в районі та шляхи його поліпшення». Мова йшла про можливість збільшення знижки (10 %) на ліки ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Детальніше...

ПАМ’ЯТЬ ПОКОЛІНЬ

e-mail Друк PDF

В історії кожної держави є події, які залишають вічний слід у народній пам’яті, глибоким болем відгукуються у мільйонах сердець.

Такою подією є Велика Вітчизняна війна. Скільки горя, втрат і страждань принесла вона кожній родині! І ми завжди будемо пам’ятати, якою неймовірно дорогою ціною була здобута наша Перемога.

Напередодні Дня Перемоги ми звернулися до депутатів обласної ради з проханням відповісти на запитання як позначилася Велика Вітчизняна війна на їхніх сім’ях та що для них особисто означає День Перемоги.

МОМОТ ІВАН МИХАЙЛОВИЧ, голова обласної ради:

У калейдоскопі багатьох свят календаря День Перемоги, я глибоко переконаний, завжди буде особливим святом. Воно - не вигадане штучно, не є простим втіленням традицій, а завойоване, вистраждане і здобуте цілим народом у найстрашнішій та найжорстокішій з воєн XX століття. Цей день стосується кожної сім’ї Полтавщини, кожної родини в нашій країні чи в будь-якій пострадянській.

З моєї сім’ї на Великій Вітчизняній війні загинули по маминій лінії два дядьки – Іван і Григорій. Обидва – молоді хлопці, які не встигли ні пожити, ні полюбити. Один – пропав безвісти, інший – похований у братській могилі.

По батьковій лінії загинув мій дід – Момот Яків Іванович. Хоча він уже був і не призовного віку, але в 1943 році був мобілізований і загинув від кулі німецького снайпера в Німеччині, там і похований.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 травня 2011, 07:27 Детальніше...

У переддень Великої Перемоги

e-mail Друк PDF

5 травня голова обласної ради Іван Момот разом з головою обласної державної адміністрації, депутатом обласної ради Олександром Удовіченком та міським головою м. Полтава Олександром Мамаєм у приміщенні облдержадміністрації привітали учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни.

Виступаючи перед ветеранами, Іван Момот, підкреслив, що мирне сьогодення завойоване фронтовиками у запеклій битві з фашизмом.

- Щороку, відзначаючи День Перемоги, поряд із радістю та гордістю ми відчуваємо скорботу і біль, адже поряд із нами все менше залишається ветеранів, які підтримують нас, посилюють відповідальність, - сказав Іван Момот.

Він закликав схилити голови перед пам’яттю тих героїв, що залишилися навік на кривавому полі битви, хто повернувся з війни, відбудовував країну з руїн та пішов за межу вічності вже в мирний час.

-Депутати обласної ради приділяють значну увагу поліпшенню медичного обслуговування, харчування ветеранів в лікарняних закладах, госпіталях, що належать до спільної власності територіальних громад області, - наголосив голова обласної ради. – Така робота буде продовжуватися й надалі.

Іван Момот відзначив важливу роль ветеранських громадських організацій у вирішенні проблем ветеранів, висловив упевненість, що сучасники та прийдешні покоління будуть рівнятися на колишніх фронтовиків, прагнутимуть бути достойними їхнього подвигу.

Останнє оновлення на Четвер, 05 травня 2011, 14:34 Детальніше...

Грамотами обласної ради нагороджено кращих убозівців

e-mail Друк PDF

4 травня голова обласної ради Іван Момот взяв участь в урочистих зборах працівників та ветеранів управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Полтавській області з нагоди 20-річчя створення служби.

Від імені обласної ради Іван Момот привітав із святом працівників та ветеранів управління, яке очолює депутат обласної ради, генерал-майор міліції Михайло Кривошей.

Іван Момот відзначив важливе значення професійної діяльності убозівців у забезпеченні правопорядку, законності, подоланні проявів організованої злочинності та корупції на Полтавщині. При цьому він підкреслив, що сьогодні міліцейська служба не стала легшою, адже змінилося кримінальне середовище, злочини стали більш замаскованими, набули фінансово-економічного характеру, що вимагає від працівників управління не лише самовідданої праці, а й ґрунтовних знань, професіоналізму, фізичної підготовки та безмежної відданості справі.

- Чим краще буде забезпечена наша міліція всім необхідним, чим вищими будуть матеріальні і моральні стимули праці, тим ефективнішою буде її робота, тим спокійніше та впевненіше почуватимуть себе жителі регіону,- наголосив голова обласної ради.

Останнє оновлення на Четвер, 05 травня 2011, 08:55 Детальніше...

Зустріч з ветеранами війни

e-mail Друк PDF

Напередодні Дня Перемоги, 4 травня, голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко, разом із своїм заступником Віталієм Добруновим, начальником Кременчуцького військового гарнізону Сергієм Шкуратовим, та головою районної Ради ветеранів Олексієм Зубченко провели урочисту зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

У великому залі виконкому Автозаводської райради зібралися понад 50 учасників бойових дій та ветеранів війни. Голова райради усіх їх поздоровив із 66-річчям Великої Перемоги, нагадав присутнім, що наш народ за цю Перемогу заплатив життям 10 мільйонів своїх синів та дочок, висловив слова вдячності ветеранам за їх ратний подвиг, та вшанував пам'яті тих, хто загинув на фронтах війни, або помер від ран та хвороб після її закінчення.

Детальніше...

Сторінка 902 з 936