Рада сільгоспвиробників

e-mail Друк PDF

22 лютого відбулася рада сільськогосподарських товаровиробників Карлівського району, за участю голови районної ради Петра Світлика, заступника голови районної ради Василя Каплоухого, в.о. голови районної державної адміністрації Юрія Третяка, керівників відповідних відділів, управлінь райдержадміністрації та служб району, представників сільськогосподарських підприємств району.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 лютого 2011, 17:45 Детальніше...

Визначили пріоритети

e-mail Друк PDF

Минулого тижня відбулася п'ята сесія Лубенської районної ради шостого скликання, на яку були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств, управлінь, служб РДА і райради, сільські голови. Вів її голова райради Олексій Дядечко. На сесії розглядалося 17 питань.

Детальніше...

Іван Момот: Пріоритетом у діяльності обласної ради є людина

e-mail Друк PDF

21 лютого голова обласної ради Іван Момот зустрівся з представниками місцевих та центральних засобів масової інформації, акредитованих при обласній раді, з нагоди 100 днів роботи обласної ради шостого скликання.

Зазначивши, що обласна рада представляє спільні інтереси всіх територіальних громад Полтавщини, Іван Момот поінформував присутніх про виконану депутатським корпусом та його головою роботу з часу обрання.

За перші 100 днів роботи відбулося три сесії обласної ради, чотири пленарних засідання, на яких розглянуто  64 питання.

-Пріоритетом у діяльності обласної ради є людина, вирішення конкретних проблем її життєдіяльності, соціального захисту, підвищення рівня життя, - підкреслив голова обласної ради.

Забезпечити виконання намічених обласною радою планів має обласний бюджет. Як повідомив Іван Момот, за січень 2011 року за доходами (без врахування трансфертів та власних надходжень бюджетних установ) обласний бюджет виконано в сумі 38,6 мільйонів гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження доходів збільшилися на 1 мільйон гривень. або на 2,7%. Планові показники виконано на 112,2%.

Перевиконання показників обласного бюджету гарантує успішне впровадженню заходів обласних галузевих програм, спрямованих на подальший соціально-економічний розвиток області. Нині на контролі в обласній раді перебувають 37 таких програм, з них 15 були прийняті депутатами обласної ради шостого скликання на другій позачерговій та третій сесії обласної ради: Програма соціального захисту громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2011 рік, Програми надання депутатами обласної ради допомоги малозахищеним громадянам, регіональна Програма заходів з організації рятування людей на водних об? єктах Полтавської області на 2011 – 2015 роки, Комплексна програму розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки та ін.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 лютого 2011, 11:05 Детальніше...

Круглий стіл з ветеранами органів місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

Круглий стіл завжди був і є запорукою успіху публічного обговорення, висвітлення будь-якого питання чи ділових переговорів. Тож, минулого тижня Хорольською районною радою було ініційовано проведення круглого столу за участю ветеранів органів місцевого самоврядування – колишніх голів та секретарів сільських рад, людей, наполегливою працею яких чимало зроблено для становлення та розвитку самоврядності у районі. Багато з них і зараз приймають активну участь у житті своїх територіальних громад.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 лютого 2011, 10:51 Детальніше...

Володимир Малик – «посульський літописець», якого любить і пам'ятає Лубенщина

e-mail Друк PDF

19 лютого Лубенщина вшанувала пам’ять відомого майстра історичного пригодницького роману Володимира Малика. Районний захід, присвячений 90- річчю від Дня народження «посульського літописця», був проведений працівниками районної бібліотеки імені В.Малика за підтрики районної ради, райдержадміністрації. Зал районного будинку культури зібрав чимало шанувальників творчості письменника, тих, хто був близько знайомий з майстром пера, а також тих, хто вважає Володимира Кириловича своїм літературним учителем та наставником.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 лютого 2011, 17:47 Детальніше...

Навчання керівників громад

e-mail Друк PDF

 

За участю голови Гадяцької  районної ради Олександра Міняйла, заступника голови районної ради Надії Коваленко, першого заступника голови райдержадміністрації Григорія Мисюри відбувся виїзний семінар-навчання міського та сільських голів на базі Сватківської сільської ради.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 лютого 2011, 11:09 Детальніше...

Курс на реорганізацію

e-mail Друк PDF

17 лютого перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко та заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Борис Галушко взяли участь у засіданні Ради Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

У ході засідання було підбито підсумки роботи Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» за 2010 рік та намічено завдання на нинішній рік. Йшлося про перспективи розвитку поштового зв’язку на Полтавщині, необхідність проведення реорганізації підприємства, що сприятиме покращенню його фінансово-господарської діяльності.

У планах дирекції - заходи по технічній модернізації підприємства, підвищенню продуктивності праці, поліпшенню якості поштових послуг, що надаються споживачам.

Сторінка 906 з 924