В Автозаводському районі підвели підсумки суботника

e-mail Друк PDF

На суботник у День довкілля в Автозаводському районі міста Кременчука вийшло понад 26 тисяч мешканців. Практично всі підприємства, заклади та організації району в цей день наводили порядок на своїх територіях, прибирали прилеглі до них ділянки та ті місця, які були закріплені за ними районним штабом по благоустрою.

Цей штаб був створений місяць тому для організації робіт в рамках двомісячника чистоти та порядку. До роботи підключилися Ради громадськості мікрорайонів, активісти різних політичних партій, громадських організацій, мешканці багатоповерхівок. Тепла та суха погода сприяла дружній спільній роботі по наведенню ладу, благоустрою території, та висадці саджанців.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 квітня 2011, 10:31 Детальніше...

За чистоту довкілля

e-mail Друк PDF

16 квітня, у День довкілля, голова обласної ради Іван Момот разом із працівниками виконавчого апарату обласної ради взяв участь в акції «Зробимо Полтаву чистою», організованої в рамках національної кампанії «Зробимо Україну чистою».

-Сьогодні на суботник прийшли всі ті, хто любить природу, кому не байдужий зовнішній вигляд наших парків і скверів, зон відпочинку, - сказав в інтерв’ю журналістам місцевих ЗМІ Іван Момот. – Звичайно, було б краще, аби люди не забруднювали довкілля, утім поки цього не досягнуто, треба відкласти домашні справи і зробити Полтаву чистою, привабливою. Працівникам органів місцевого самоврядування та виконавчої влади запропоновано впорядкувати зону відпочинку вздовж Ворскли в мікрорайоні Левада. Люди прийшли з гарним настроєм, бажанням добре попрацювати -відновити красу природи.

Після мітингу кожен із структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, міської ради отримав завдання та приступив до роботи.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 квітня 2011, 07:48

До ювілею земляка-космонавта

e-mail Друк PDF

15 квітня Полтавщина урочисто відзначила 90-річчя двічі Героя Радянського Союзу, льотчика-космонавта СРСР Георгія Берегового.

У селі Федорівка Карлівського району, де народився космонавт, відбулося відкриття пам’ятника Георгію Береговому. Монумент було споруджено на виконання рішення обласної ради в рамках заходів обласної Програми  увічнення  пам'яті  видатних  земляків на 2008-2011 роки.

Також на честь Георгія Берегового було відкрито меморіальну дошку, встановлену на будинку вокзалу реконструйованого комплексу залізничної станції  «Карлівка».

Ще одна непересічна подія відбулася цього дня - відправлення оновленого складу міждержавного потягу №92/91 сполученням «Полтава-Москва», якому присвоєно ім’я Георгія Берегового.

В урочистих заходах взяли участь голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, начальник Південної залізниці, Герой України Віктор Остапчук, начальник Полтавської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці, депутат обласної ради Ольга Дяченко, єпископ Полтавський і Миргородський УПЦ МП Филип, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості, учнівської молоді.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 квітня 2011, 14:11 Детальніше...

Володимир Онищенко привітав вчителів-лауреатів

e-mail Друк PDF

15 квітня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко взяв участь у підведенні підсумків ІІІ заключного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2011" у номінації "Світова література", який проходив із 6 по 15 квітня на Полтавщині.

У конкурсі, що відбувся на базі гімназії №17 міста Полтави, взяли участь 26 кращих вчителів світової літератури з різних регіонів України - переможців обласних турів. Вони змагалися у майстерності проведення відкритих уроків, написанні творчих робіт тощо.

Перше місце у конкурсі виборола наша землячка (нині киянка) - вчителька гімназії № 143 міста Києва Ольга Невмержицька. Ще чотирьох вчителів журі назвало його лауреатами.

Під оплески представників педагогічної громадськості Полтави переможцям були вручені нагороди - грошова премія, дипломи та цінні подарунки.

Від імені Полтавської обласної ради Володимир Онищенко щиро привітав лауреатів із перемогою, побажав подальших професійних здобутків  та творчих перемог.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 квітня 2011, 13:54

Новини з Кобеляцького району

e-mail Друк PDF

Минулого тижня, у неділю, відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті академіка, Народного лікаря СРСР, Заслуженого лікаря України Миколи Касьяна.Зі словами вдячності видатному земляку виступили голова районної ради Юрій Тагадюк, голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич, міський голова Олександр Ісип, головний лікар району Іван Супруненко та від друзів – Олексій Довбиш. Чимало мешканців міста зібралися біля пам’ятника відомому лікарю для того, щоб віддати данину поваги «Людині з великої літери».

Останнє оновлення на Середа, 13 квітня 2011, 14:47 Детальніше...

Вшановуємо мужність і героїзм в’язнів фашистських таборів

e-mail Друк PDF

Голова Кременчуцької районної ради Василь Кравченко та заступник голови Василь Камський завітали із святковими поздоровленнями до жительки села Омельник Кременчуцького району Ганни Фесюри, яка святкувала свій 85-річний ювілей. Непроста доля цієї жінки є яскравим прикладом жіночої долі тієї епохи. Змалечку тяжка праця у небагатій сільській родині, колективізація, потім війна – і три страшні роки у концентраційному таборі поблизу населеного пункту Росток, який був одним із відділень жіночого табору «Равенсбрюк». Після звільнення післявоєнна розруха і довгі роки відбудови зруйнованого господарства.

Останнє оновлення на Середа, 13 квітня 2011, 14:32 Детальніше...

Про сільські бюджети, День Перемоги та благоустрій у районі

e-mail Друк PDF

Минулого тижня відбулася нарада, яку провели голова Полтавської районної ради Василь Степенко та голова Полтавської райдержадміністрації Володимир Павленко. На засідання були запрошені члени президії районної ради, сільські голови, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, спеціалісти прокуратури, суду, податкової інспекції та інших установ Полтавського району. Були розглянуті наступні питання: про стан наповнення сільських та районного бюджетів у 1-му кварталі 2011 року; про відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні; про проведення двомісячника благоустрою та озеленення та інші.

Детальніше...

Сторінка 906 з 936