Каналізаційні колектори у Полтаві потребують негайної реконструкції

e-mail Друк PDF

21 січня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, яке вів її голова Степан Бульба, розглянуто питання про забезпечення виконання постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко.

Нині діючі тарифи на послуги з теплопостачання та підігріву води були розраховані за цінами 2008 року. З того часу майже на 50% зросла ціна на газ, на 20% подорожчала електроенергія, збільшився розмір заробітної плати, зазнали змін й інші складові тарифів. Відтак, сьогодні тарифи обласних комунальних підприємств теплового господарства «Полтаватеплоенерго», «Лубнитеплоенерго», «Миргородтеплоенерго» не покривають фактичних витрат підприємств на послуги, що зумовлює зростання заборгованості. Так борг «Полтаватеплоенерго» сягає 50 млн грн.,  «Лубнитеплоенерго» - 10 млн. грн. Власне, про це вели мову генеральний директор ОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», депутат обласної ради Володимир Чернявський, директор ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» Володимир Сахно, директор ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго» Анатолій Подліпний.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 січня 2011, 17:18 Детальніше...

Пріоритети соцзахисту – крок за кроком

e-mail Друк PDF

21 січня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, яке за участі голови обласної ради Івана Момота, заступника голови облдержадміністрації Олександра Коваля, керівників профільних управлінь, установ та громадських організацій провів голова комісії Анатолій Олійник.

Зацікавлений діалог щодо ролі і місця обласної ради та існуючих альтернатив у питаннях забезпечення виконання постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України, зокрема в частині коригування тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, відбувся між депутатом обласної ради Тамарою Дорохіною та генеральним директором ОКВПТГ ”Полтаватеплоенерго”, теж депутатом обласної ради Володимиром Чернявським.

За його підсумками та із врахуванням думок їхніх колег Сергія Полупана, Тетяни Устименко, Володимира Коваля та Віктора Кравецького відповідний проект рішення взято до відома й погоджено його внесення на розгляд третьої сесії обласної ради, скликаної на 1 лютого п.р.

Депутати у ході роботи підтримали проекти сесійних рішень щодо обласної Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2011 рік, організації оплачуваних громадських робіт у 2011 році, кадрових призначень, плану роботи обласної ради на 2011 рік, продовження дії обласної Програми надання

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 січня 2011, 16:34 Детальніше...

Мікропроект «Шкільний автобус»

e-mail Друк PDF

20 січня 2011 року на території навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-дитячий садок» Решетилівської селищної ради, розташованого у мікрорайоні Новоселівка, відбулась урочиста церемонія передачі шкільного автобуса, за участю голови районної ради, заступника голови РДА, селищного голови та активу району.

Мікропроект «Шкільний автобус» було реалізовано Решетилівською селищною громадською організацією «Решетилівське Віче» за сприяння районної ради та Решетилівської селищної ради, в рамках спільного проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 січня 2011, 15:53 Детальніше...

Не переобтяжувати обласний бюджет

e-mail Друк PDF

21 січня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв’язку, яке за участі голови обласної ради Івана Момота провів голова комісії Віктор Шадчнєв.

З урахуванням зауважень та пропозицій, висловлених під час обговорення депутатами обласної ради Ігорем Сіриком, Олександром Гриценком, Юрієм Кривошеєвим, Володимиром Полтавцем та Сергієм Геращенком, підтримано й рекомендовано внести на розгляд третьої сесії обласної ради, скликаної на 1 лютого п.р., питання щодо затвердження плану роботи обласної ради на 2011 рік, забезпечення виконання постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України, кадрових призначень керівників комунальних підприємств, затвердження розподілу видатків спеціального фонду обласного бюджету на проведення робіт, пов’язаних з ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування на 2011 рік за адміністративними районами області, продовження дії обласної Програми надання депутатами обласної ради допомоги малозахищеним громадянам в 2007-2011 роках до кінця шостого скликання та внесення змін до Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги, затверджених рішенням обласної ради від 28 лютого 2007 року.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 січня 2011, 15:51 Детальніше...

Щоб спортивні здобутки полтавців стали реаліями

e-mail Друк PDF

21 січня заступник голови обласної ради Володимир Марченко, голова постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Андрій Соколов разом з колегами-депутатами Володимиром Онищенком та Олександром Іваніною відвідали ряд спортивних об’єктів та навчально-тренувальних закладів, які належать до обласної комунальної власності.

Метою знайомства було вивчення ситуації з фінансуванням, матеріально-технічним та кадровим забезпеченням цих спортивних установ. Депутати відвідали два орендованих зали дзюдо ОДЮСШ «Олімпійські надії», гірськолижну базу ОСДЮШОР ім. О.Бутовського, розташовану в с. Стасі Диканського району, та навчально-тренувальну базу ОДЮСШ «Олімпійські надії». У поїздці депутатів супроводжував начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Віктор Пожечевський.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 січня 2011, 14:17 Детальніше...

Відкрили унікальне відділення анестезіології

e-mail Друк PDF

З особливо відрадною місією побував 18 січня ц. р. у Шишаках депутат обласної ради, голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко. Разом з головою Шишацької районної державної адміністрації В’ячеславом Білашем, головою районної ради Юрієм Лубенцем та головним лікарем Шишацької центральної районної лікарні, депутатом районної ради Миколою Корячком він взяв участь у відкритті у центральній районній лікарні відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 січня 2011, 15:42 Детальніше...

Журі назвало перших лауреатів обласної премії імені С.А.Ковпака

e-mail Друк PDF

20 січня відбулося засідання журі обласної премії імені С.А.Ковпака, заснованої Полтавською обласною радою з метою сприяння військово-патріотичному вихованню молоді. Вів засідання перший заступник голови обласної ради, голова журі премії  Володимир Онищенко.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття цієї премії, розглянуло діяльність претендентів, листи-клопотання на їхню підтримку. Першими лауреатами обласної премії імені С.А.Ковпака названо:

у номінації «Урок мужності» - громадсько-патріотичну організацію «Меморіал» Оржицької районної організації ветеранів Афганістану (голова – Вадим Іванченко);

у номінації «Мистецький арсенал» - ансамбль воїнів-інтернаціоналістів «Контингент», м. Лубни (керівник – Костянтин Авсєєвич);

у номінації «Військова звитяга» - голову Автозаводської районної ради ветеранів міста Кременчука Олексія Зубченка та позаштатного екскурсовода Музею військових конфліктів ХХ століття Володимира Шкаріна, м.Полтава;

у номінації «Солдат року» - старшого стрільця військової частини 3059 внутрішніх військ МВС України Станіслава Татаринова, м. Кременчук;

у номінації «Власним прикладом» - Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», м. Кременчук (Почесний президент фонду Володимир Матицин).

Останнє оновлення на Четвер, 20 січня 2011, 17:24 Детальніше...

Сторінка 925 з 933