Нагороджено учнів - лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка та студентів – переможців конкурсу студентських наукових робіт

e-mail Друк PDF

26 грудня в Полтавській обласній раді відбулася урочиста церемонія нагородження учнів – лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка (переможців обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», присвяченого 250-річчю від дня народження Івана Котляревського) та переможців конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого обласною радою.

Детальніше...

22 грудня – День енергетика

e-mail Друк PDF

Шановні енергетики Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Немає жодної галузі, сфери діяльності людини, в якій би не використовувалась енергія. Завдяки вашій праці створюються умови для функціонування підприємств і установ, закладів соціальної сфери, транспорту, зв’язку, цивілізованого побуту та відпочинку громадян, зміцнюється енергетична безпека області і держави.

Бажаю вам міцного здоров’я, безпечних буднів, миру, достатку і благополуччя у вашому домі, нових професійних звершень!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

До Книги Пошани Полтавської обласної ради занесено військовослужбовців

e-mail Друк PDF

Керуючись частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення двадцять сьомої сесії Полтавської обласної ради п’ятого скликання від 23 червня 2010 року «Про нову редакцію Положення про Книгу Пошани Полтавської обласної ради», за пропозицією депутата обласної ради Біленького О.Ю., відповідно до рішення президії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 09 грудня 2019 року, голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про занесення до Книги Пошани Полтавської обласної ради.

На визнання вагомих особистих заслуг перед Полтавщиною та Україною, за зразкове виконання військового і громадянського обов’язку, мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, до Книги Пошани Полтавської обласної ради занесені:

– Коновод Юрій Миколайович, молодший сержант (посмертно);

– Никоненко Ярослава Сергіївна, старший солдат (посмертно);

– Пругло Дмитро Миколайович, старший лейтенант (посмертно);

– Скирда Олександр Анатолійович, старший сержант (посмертно);

– Фесенко Дмитро Вікторович, солдат (посмертно).

 

Оголошується прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Вернадського

e-mail Друк PDF

Премія Полтавської обласної ради імені В.І. Вернадського заснована з метою розвитку вітчизняної науки, підтримка талановитих науковців. Присуджується щороку до дня народження В.І. Вернадського – 12 березня – науково-педагогічним та науковим працівникам, які працюють у вищих навчальних закладах 1-4 рівнів акредитації, наукових закладах, установах, на підприємствах Полтавської області та мають вагомі здобутки у науково-педагогічній та науково-дослідницький діяльності, підготовці кваліфікованих фахівців, проведенні фундаментальних і прикладних досліджень.

Номінації Премії:

• «Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах першого, другого рівня акредитації»;

• «Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах третього, четвертого рівня акредитації»;

• «Наукова діяльність на підприємствах, в установах та організаціях».

Останнє оновлення на Субота, 21 грудня 2019, 11:29 Детальніше...

Олександр Біленький: Прийнято обласний бюджет на 2020 рік

e-mail Друк PDF

Шановні колеги!

Щойно завершилася 29 сесія Полтавської обласної ради. Сесія дуже важлива й знакова. Прийнято головний фінансовий документ – обласний бюджет. І зроблено це швидко та вчасно.

Можливо, він не вирішить всіх проблем – ми знаємо, що їх дуже багато і на їх вирішення потрібні зовсім інші кошти. Але ми точно знаємо, що у січні люди не лишаться без заробітної плати. Область житиме нормальним життям!

Обласна рада спрацювала чітко, як єдиний механізм, і вкотре довела свою ефективність.

Це був складний рік: президентські та парламентські вибори, зміна влади та період політичної турбулентності… Раду намагалися розхитати. Зіштовхнути людей одне з одним. Дякувати Богові, цього не сталося – переміг здоровий глузд. Перемогла Полтавщина і всі ми!

Тому, користуючись нагодою, хочу подякувати усім керівникам фракцій та кожному депутату, котрий знайшов у собі сили поставити загальні інтереси над особистими амбіціями.

Кажуть, що полтавці ніколи не вміють домовлятися між собою. Так от, сьогодні Полтавська обласна рада єдина, як ніколи!

Дякую Вам, колеги, за чудову роботу! З наступаючими святами!

Слава Україні!

 

Обласна рада прийняла обласний бюджет на 2020 рік

e-mail Друк PDF

Відповідне рішення ухвалено в ході пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання.

Проєкт рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» був попередньо розглянутий та обговорений на засіданнях президії обласної ради, постійних комісій та фракцій обласної ради.

За інформацією директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, проєкт головного фінансового документу області на наступний рік був доопрацьований з урахуванням рекомендацій постійних комісій обласної ради, внаслідок чого загальну суму обласного бюджету збільшено на 23 млн 600 тис. грн.

Доходна та видаткова частина обласного бюджету-2020 заплановані в розмірі понад 4,6 млрд грн. Ці кошти будуть спрямовані на утримання обласних закладів і установ, реалізацію заходів обласних програм, фінансування проведення капітальних ремонтів, будівництва, реконструкції закладів комунальної власності, розвиток територій області, заходи з охорони навколишнього природного середовища, надання допомоги онкохворим, створення резервного фонду обласного бюджету тощо.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 грудня 2019, 17:33 Детальніше...

Розпочала роботу двадцять дев’ята сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

20 грудня в Полтаві розпочала роботу двадцять дев’ята сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 76 депутатів. Пленарне засідання веде голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

За традицією, відбулося нагородження жителів області почесними відзнаками Верховної Ради України, Полтавської обласної ради.

Депутати сформували порядок денний сесії, включивши ряд додаткових питань. Всього планується розглянути 58 питань, серед яких – внесення змін і доповнень до ряду обласних програм, затвердження Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2020 рік, Стратегії розвитку Полтавської області на 2021 – 2027 роки, внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік, прийняття обласного бюджету на 2020 рік, питання надрокористування, кадрові і майнові питання, низка звернень до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Детальніше...

Сторінка 2 з 900