1 грудня – День працівників прокуратури

e-mail Друк PDF

Шановні працівники прокуратури!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Ваша праця має неабияке суспільне значення, адже саме органи прокуратури повинні забезпечувати верховенство закону, боронити інтереси держави, відстоювати конституційні права і свободи громадян, зміцнювати фундамент правової держави.

Сьогодні й повсякчас щиро зичу міцного здоров’я, миру, щастя, добра, незламності духу, об’єктивності та неупередженості у боротьбі за справедливість та правду! Бажаю, щоб і надалі свої знання та досвід ви віддавали улюбленій професії для розквіту всієї України і, зокрема, рідної Полтавщини.

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 листопада 2019, 15:45

Олександр Біленький: Депутатський корпус обласної ради сьогодні, як ніколи, єдиний

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький підсумовуючи результати пленарного засідання двадцять восьмої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання.

Олександр Біленький відкинув усі звинувачення групи депутатів на чолі з Іриною Степаненко стосовно порушення Регламенту обласної ради в частині скликання двадцять восьмої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання.

«Відповідно до регламенту та закону, на пропозицію депутатів обласної ради, вчора було видано та оприлюднено розпорядження про скликання позачергової сесії обласної ради. Всі звинувачення Ірини Степаненко вважаю безпідставними, вони зводяться до навмисного заблокування роботи сесії. Дякую за підтримку колегам-депутатам, Холоду Євгенію Миколайовичу, який зорієнтувався і провів уже другу частину сесії головуючим. Як бачимо, депутатський корпус обласної ради сьогодні, як ніколи, єдиний!» – наголосив Олександр Біленький.

Також голова обласної ради підтвердив свою позицію щодо запровадження ринку землі в Україні.

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 листопада 2019, 15:05 Детальніше...

Полтавська обласна рада вимагає зупинити непродумане введення ринку землі

e-mail Друк PDF

Саме з таким зверненням депутати обласної ради звернулися до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, народних депутатів України від Полтавської області 29 листопада на пленарному засіданні двадцять восьмої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Для участі у сесії зареєструвалися 55 депутатів. Вів засідання голова обласної ради Олександр Біленький. У сесії також взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

Позачергова сесія обласної ради була скликана за пропозицією групи депутатів обласної ради відповідно до чинного законодавства та Регламенту Полтавської обласної ради сьомого скликання з метою прийняття Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, народних депутатів України від Полтавської області з приводу майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення.

Після відкриття сесії група депутатів на чолі з Іриною Степаненко намагалася заблокувати проведення сесії, однак їй це не вдалося – переважна більшість депутатів підтримала необхідність проведення сесії та проголосувала за прийняття звернення щодо ринку землі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 листопада 2019, 14:55 Детальніше...

Засідання двадцять восьмої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

e-mail Друк PDF

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 листопада 2019, 10:06

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять восьмої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання відбудеться 29 листопада 2019 року в приміщенні обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45. Початок засідання о 10:00.

З відповідним розпорядженням голови Полтавської обласної ради можна ознайомитися за посиланням .  

Області не потрібні 27 довгобудів: на зборах Полтавської обласної асоціації місцевого самоврядування радилися, як розв’язати проблему будівництва амбулаторій

e-mail Друк PDF

26 листопада в Полтаві відбулися загальні збори Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування. Вів засідання голова Полтавської обласної ради, голова Асоціації Олександр Біленький.

У засіданні взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, депутати обласної ради: Володимир Бобиль, Мирослава Василенко, Ігор Горжій, Юрій Кобченко, Микола Первак, Іван Сидоренко, журналісти.

На розгляд винесли одразу декілька надважливих питань, які сьогодні особливо турбують громади та органи місцевого самоврядування. Зокрема, йшлося про будівництво та матеріально-технічне забезпечення амбулаторій загальної практики сімейної медицини, стан автомобільних доріг Полтавської області, перспективи їх ремонту та утримання в 2020 році, запровадження в Україні ринку землі, бюджет наступного року.

Жодна із 27 амбулаторій сільської медицини на сьогодні офіційно не здана. По деяких громадах ступінь готовності ледь сягає 30% – ситуація катастрофічна – вважає голова Гребінківської районної ради Володимир Зінченко, який став ініціатором розгляду даного питання та розповів про стан справ із будівництвом амбулаторії в Почаївській громаді.

Останнє оновлення на Середа, 27 листопада 2019, 09:40 Детальніше...

Олександр Біленький провів зустріч із делегацією Республіки Польща

e-mail Друк PDF

28 листопада голова обласної ради Олександр Біленький зустрівся з делегацією Республіки Польща, що перебуває на Полтавщині на запрошення Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Олександр Біленький поспілкувався з Даніелем Гацеком та Домініком Грейнертном, керівниками компанії «Magic Garden», яка займається виготовленням та встановленням спортивних і дитячних майданчиків у гмінах Польщі. Йшлося про обмін досвідом в питаннях розвитку інфраструктури територіальних громад, залучення іноземних інвестицій, використання грантових програм та активізації громадських ініціатив.

Олександр Біленький розповів про проєкти громадських ініціатив обласної ради, які успішно реалізуються в масштабах області: Шкільний громадський бюджет участі, Бюджет участі області та Конкурс екологічних громадських ініціатив.

Останнє оновлення на Четвер, 28 листопада 2019, 13:07 Детальніше...

Сторінка 2 з 895