Робоча група підтримала заснування Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак

e-mail Друк PDF

7 листопада під головуванням першого заступника голови обласної ради Євгенія Холода та за участю заступника голови обласної ради Анатолія Ханка відбулося засідання робочої групи з вивчення, аналізу та упорядкування обласних премій, заснованих Полтавською обласною радою.

У засіданні також взяли участь депутат обласної ради Володимир Ярошенко, представники громадськості, науковці.

Робоча група розглянула звернення депутата обласної ради Володимира Ярошенка щодо заснування Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак у галузі екології, заслухала наукового співробітника комунальної установи «Рекреаційний центр «Криворудський» Полтавської обласної ради Валентину Бабарику, доцента Полтавського Національного педагогічного університету Тетяну Шкуру, професора Полтавської державної аграрної академії Віктора Писаренка, голову Полтавського регіонального відділення МГО «Українська секція міжнародної поліцейської асоціації» Олександра Телека, – які виступили в підтримку ініціативи Володимира Ярошенка.

Останнє оновлення на Четвер, 07 листопада 2019, 16:54 Детальніше...

Юридична група EUCON запрошує аграріїв Полтавщини до участі в Першому земельному форумі

e-mail Друк PDF

29 листопада 2019 року в Києві відбудеться Перший земельний форум «Доступ до фінансів і лізингу», який об’єднає експертів банківської та фінансової сфер, представників влади, аграрні підприємства та фермерські господарства, страхові та юридичні компанії з метою розгляду аспектів запровадження ринку землі.

Планується розглянути питання щодо доступу сільськогосподарських товаровиробників до фінансових ресурсів, участі у фінансових програмах, отриманні банківських кредитів для придбання земельних ділянок, вимог до позичальника, страхування ризиків та оцінки землі як застави, лізингових інструментів як додаткового способу придбання агротехніки та інші.

На форум запрошуються представники агропідприємств, фермерських господарств, банківського сектору, експерти у сфері фінансів, страхування, інвестицій, а також усі, хто цікавиться тематикою запровадження ринку землі.

Докладніше про програму форуму ту умови участі у ньому можна дізнатися за посиланням: https://tinyurl.com/yy9lwyps

 

Олександр Біленький: Завдання влади – забезпечити в 2020 році стовідсоткове наповнення дитячих позашкільних таборів відпочинку

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради на апаратній нараді у тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації Олега Пругла під час обговорення питання про підсумки проведення в області літньої оздоровчої кампанії в 2019 році та основні завдання з реалізації обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 рік.

«Ми готові разом з органами місцевого самоврядування співфінансувати путівки в дитячі оздоровчі табори, де діти мають можливість добре відпочити. Проте їх наповнюваність складає лише 87 відсотків. Разом з тим, є питання щодо роботи пришкільних дитячих таборів, в яких, як правило, відсутні належні умови для оздоровлення та відпочинку дітей. Тому завдання влади – забезпечити в 2020 році стовідсоткове наповнення саме дитячих позашкільних таборів відпочинку», – сказав Олександр Біленький.

Також голова обласної ради наголосив на важливості передбачити в обласній програмі кошти для оздоровлення дітей із лінії розмежування.

Детальніше...

4 листопада – День залізничника

e-mail Друк PDF

Шановні працівники залізничного транспорту!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята!

Залізниця є головною артерією соціально-економічного життя країни, доступним та надійним пасажирським і вантажним перевізником.

Невтомною працею багатьох поколінь залізничників створено потужну залізничну інфраструктуру, якій по праву належить звання локомотива народного господарства. Завдяки фаховості, майстерності та відповідальності працівників Українських залізниць галузь невпинно розвивається, підвищується якість перевезень, за світовими стандартами здійснюється технічне переоснащення магістралей.

Щиро бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, вагомих професійних здобутків, миру, достатку та добра!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

3 листопада – День працівника соціальної сфери

e-mail Друк PDF

Дорогі працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Ви уособлюєте найкращі людські якості: сердечне тепло, щедрість душі, любов до ближнього, доброта, милосердя.

Ваша щоденна самовіддана праця допомагає літнім людям, ветеранам, особам з обмеженими фізичними можливостями, дітям-сиротам, малозабезпеченим та безробітним громадянам подолати життєві негаразди, вселяє віру в себе та свої можливості.

Бажаємо любові, родинного затишку, міцного здоров’я, добра та добробуту! Нехай вдячність і шана полтавців завжди будуть нагородою за ваше невтомне служіння іншим, додають життєвої наснаги та енергії!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький здійснив робочу поїздку у Котелевський район

e-mail Друк PDF

1 листопада голова обласної ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку у с. Велика Рублівка Котелевського району.

Олександр Біленький відвідав ряд об’єктів соціальної інфраструктури села: будинок культури, Великорублівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Котелевської районної ради, новозбудований спортивний майданчик зі штучним покриттям, філію для стаціонарного догляду або тимчасового проживання територіального центру надання соціальних послуг – та ознайомився з їх роботою.

У ході робочої поїздки Олександр Біленький оглянув місце, де планується реалізувати проект «Місцева пожежна охорона – запорука безпеки життя, майна та добробуту суспільства» Великорублівської сільської ради, який цього року здобув перемогу в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. На впровадження цієї соціально значимої ініціативи громади в наступному фінансовому році буде спрямовано 789 тис. грн. з обласного бюджету, 740 тис. грн. – з місцевого бюджету та залучено 80 тис. грн. позабюджетних коштів.

Детальніше...

Визначено переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2019 року

e-mail Друк PDF

28 жовтня відбулося засідання ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, заснованого обласною радою з метою підвищення активності територіальних громад у розв’язанні актуальних питань їхньої життєдіяльності.

У засіданні, яке вів голова обласної ради, голова ради конкурсу Олександр Біленький, взяли участь члени ради конкурсу: заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, голови постійних комісій обласної ради: Ігор Горжій, Людмила Овчаренко, Сергій Шевчук, Олександр Алексюк, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Оксана Черкас, начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Ірина Березова, а також керівники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій, журналісти.

У ході засідання було розглянуто та обговорено 55 проектів, поданих на конкурс у 2019 році з 19 районів, 23 об’єднаних територіальних громад, 3 міст обласного значення та 3 міст районного значення. Йшлося про заходи щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій та інших сучасних технологій муніципального менеджменту; створення безпечного та комфортного середовища (протидія загрозам природного та техногенного походження, екологічним, криміногенним, інформаційним та іншим загрозам); покращення системи надання адміністративних та муніципальних послуг; застосування енергоефективних технологій на об’єктах соціально-гуманітарної сфери (технологій використання відновлювальних джерел енергії та енергоефективного обладнання); поліпшення екологічної інфраструктури (якісне питне водопостачання, ефективне поводження з відходами, природно-заповідний фонд); підвищення туристичного потенціалу, збереження об’єктів культурної спадщини.

Останнє оновлення на Вівторок, 29 жовтня 2019, 10:48 Детальніше...

Сторінка 2 з 892