Засідання ради співзасновників районного радіомовлення

5 травня відбулося засідання ради співзасновників редакції районного радіомовлення, в якому взяли участь  голова районної ради Віри Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, в.о.редактора районного радіомовлення Анатолій Олійник, заступник міського голови Яна Карманська, а також перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов.

Розглянуто питання щодо проведення повторного конкурсного добору на посаду директора районного радіомовлення, стан і перспективи фінансування діяльності редакції.

Було зазначено, що даний конкурс не відбуввся в зв’язку із невідповідністю поданих документів одного із претендентів на вакантну посаду вимогам «Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад району, укладення та розірвання з ними контрактів та Типової форми контракту».На період проведення повторного конкурсного добору виконувати обов’язки директора редакції уповноважено Анатолія Олійника.

За словами Віри Мартюк, згідно з бюджетною програмою, всі заплановані районною радою кошти в сумі 54 тисячі грн. виділені та направлені на фінансування діяльності редакції районного радіо.

В свою чергу, заступник міського голови Яна Карманська повідомила, що Хорольська міська рада у відповідності до прийнятої міської бюджетної програми, здійснить фінансування діяльності редакції районного радіо до кінця поточного місяця в сумі 15 тисяч грн.., а інші заплановані кошти направить протягом року.