У Карлівці розпочне роботу мобільний сервісний центр МВС в Полтавській області

Голова районної ради Петро Світлик, за участю заступника голови районної ради Володимира Кравцова, в.о. голови райдержадміністрації Сергія Барилка, начальника Карлівського відділу поліції Костянтина Лебідя та керівника Карлівської автошколи СОУ Юрія Іщенка, провів робочу нараду по питанню організації роботи мобільного сервісного центру МВС в Полтавській області у м. Карлівка.

На виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку України, наказом Міністерства внутрішніх справ від 03.03.2016 року №155 передбачено утворення мобільних сервісних центрів МВС для роботи у віддалених населених пунктах. Основна мета створення таких центрів - зробити державний сервіс доступним у кожній територіальній громаді, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС. Запуск роботи мобільних сервісних центрів здійснюється з початку березня 2018 року.

Так, мобільними сервісними центрами надаються наступні послуги:

 Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

 Заміна посвідчення водія;

 Видача міжнародного посвідчення водія;

 Прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

У ході наради присутні обговорили актуальність даного питання та можливі варіанти роботи центру у Карлівці, адже для повноцінного функціонування мобільного центру необхідна наявність майданчика з достатньою кількістю місць для стоянки автомобілів та приміщення з доступом до мережі Інтернет. Тож, за результатами наради присутні дійшли згоди, що найбільш оптимальним варіантом розміщення мобільного сервісного центру є територія Карлівської автошколи СОУ, а головою районної ради буде підписано договір про співпрацю з Регіональним сервісним центром МВС в Полтавській області.

Мобільний центр МВС виїжджатиме до Карлівки за графіком на запити від органу місцевого самоврядування.

Тож уже незабаром жителі району швидко та зручно зможуть отримати найбільш затребувані послуги у Карлівці.