Олександр Біленький: Завдання влади – забезпечити в 2020 році стовідсоткове наповнення дитячих позашкільних таборів відпочинку

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради на апаратній нараді у тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації Олега Пругла під час обговорення питання про підсумки проведення в області літньої оздоровчої кампанії в 2019 році та основні завдання з реалізації обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 рік.

«Ми готові разом з органами місцевого самоврядування співфінансувати путівки в дитячі оздоровчі табори, де діти мають можливість добре відпочити. Проте їх наповнюваність складає лише 87 відсотків. Разом з тим, є питання щодо роботи пришкільних дитячих таборів, в яких, як правило, відсутні належні умови для оздоровлення та відпочинку дітей. Тому завдання влади – забезпечити в 2020 році стовідсоткове наповнення саме дитячих позашкільних таборів відпочинку», – сказав Олександр Біленький.

Також голова обласної ради наголосив на важливості передбачити в обласній програмі кошти для оздоровлення дітей із лінії розмежування.

У контексті питання про розвиток, цілі та завдання сфери туризму на території області Олександр Біленький вніс пропозицію розглянути питання про створення комунального підприємства, яке проводило б роботи з реставрації пам’яток культурної спадщини в області.

«Ідея в тому, щоб створити, наділити відповідними функціями обласне комунальне підприємство, яке б наглядало за пам’ятками культурної спадщини місцевого значення, опікувалося б їх збереженням, реставрацією. Таку роботу можна проводити за умови співфінансування з обласного та місцевих бюджетів», – зазначив голова обласної ради.