У Полтаві представили нового голову облдержадміністрації

e-mail Друк PDF

12 листопада Перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов, за дорученням Глави держави, представив новопризначеного голову Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова.

Ця подія відбулася в залі засідань обласної ради. У заході взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутати обласної ради, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів облдержадміністрації, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, установ та організацій, профспілок, представники громадськості, духовенства, журналісти.

Сергій Трофімов вручив посвідчення Олегу Синєгубову, побажав успіхів на новій посаді, продемонструвати злагоджену роботу з метою успішного соціально-економічного розвитку Полтавщини.

Далі слово взяв голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, який повідомив про основні завдання, що визначив для себе як керівник облдержадміністрації. Так, він наголосив на необхідності проведення аудиту прийнятих рішень на їх відповідність законам та ефективності. Зокрема, це стосуватиметься галузі будівництва, цільових програм. Також, за його словами, незабаром на Полтавщині буде відкрито два офіси: по залученню інвестицій та з реформування.

Разом з тим, Олег Синєгубов підкреслив, що планує створити дієву управлінську команду, щоб кожен мешканець області відчув на собі позитивні зміни.

Голова обласної ради Олександр Біленький на своїй сторінці у мережі Facebook привітав Олега Синєгубова з призначенням.

«Від імені Полтавської обласної ради вітаю Олега Васильовича з призначенням. Час складний, завдань багато. Тож бажаю успіхів у роботі на благо Полтавщини. Зі свого боку Полтавська обласна рада готова підтримати конструктивні починання та підставити своє плече. Полтавщина перш за все!» – зазначив Олександр Біленький.