Олександр Біленький: Потрібно забезпечити вчасну якісну розчистку місцевих доріг у зимовий період

e-mail Друк PDF

18 листопада голова обласної ради Олександр Біленький взяв участь у нараді, яку провів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

У контексті питання про виконання робіт із ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та підготовку об'єктів дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року, Олександр Біленький звернув увагу на необхідність проведення Агентством місцевих доріг у Полтавській області невідкладних заходів, які забезпечать належне утримання та обслуговування місцевих доріг у зимовий період.

«Потрібно забезпечити вчасну якісну розчистку місцевих доріг у зимовий період. Неприпустимо повторення ситуації попередніх років, коли для того, щоб звільнити райони від снігової пастки, використали транспорт фермерів та підприємств, а кошти людям не заплатили» – зазначив Олександр Біленький.

Також у ході наради були розглянуті питання: про проект адміністративно-територіального устрою Полтавської області та перспективи реформування, про хід виконання обласної Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у 2015-2019 роках.