В обласній раді навчалися активісти учнівського самоврядування

e-mail Друк PDF

19 листопада в обласній раді відбувся QUEST-TOUR «Зі шкільного класу – до кабінетів влади» для представників учнівського самоврядування Полтавщини, започаткований Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування за підтримки обласної ради.

«Ми хочемо, щоб діти зрозуміли роль місцевого самоврядування в утвердженні демократичного суспільства, життєдіяльності нашої області, дізналися, як працює обласна рада, які рішення приймає, яким є механізм прийняття рішень. Адже в недалекому майбутньому більшість сьогоднішніх лідерів учнівського самоврядування стануть депутатами обласної та місцевих рад, вирішуватимуть актуальні питання соціально-економічного розвитку області та територіальних громад», – зазначив заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Цього дня в обласну раду були запорошені активісти учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Кобеляцького та Новосанжарського районів.

У неформальній обстановці юнаки і дівчата поспілкуватися із заступником голови обласної ради Анатолієм Ханком, заступником голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури Валерієм Прядком, працівниками виконавчого апарату обласної ради та обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Учні оглянули зали засідань обласної ради та постійних комісій, ознайомилися з роботою обласної ради та її виконавчого апарату.

Приємною несподіванкою для молоді стала можливість долучитися до голосування за допомогою сучасного програмного комплексу для голосування «Taiden», встановленого у сесійній залі,

У ході заходу також були проведені тренінги на теми: «Основи самоврядування для учнівської молоді», «Взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування», «Сучасні можливості для молоді».

Насамкінець відбулася екскурсія до Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава».