Олександр Біленький провів зустріч із делегацією Республіки Польща

e-mail Друк PDF

28 листопада голова обласної ради Олександр Біленький зустрівся з делегацією Республіки Польща, що перебуває на Полтавщині на запрошення Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Олександр Біленький поспілкувався з Даніелем Гацеком та Домініком Грейнертном, керівниками компанії «Magic Garden», яка займається виготовленням та встановленням спортивних і дитячних майданчиків у гмінах Польщі. Йшлося про обмін досвідом в питаннях розвитку інфраструктури територіальних громад, залучення іноземних інвестицій, використання грантових програм та активізації громадських ініціатив.

Олександр Біленький розповів про проєкти громадських ініціатив обласної ради, які успішно реалізуються в масштабах області: Шкільний громадський бюджет участі, Бюджет участі області та Конкурс екологічних громадських ініціатив.

Також було розглянуто перспективи співпраці між Полтавщиною та компанією «Magic Garden», яка може бути взаємовигідною для польської компанії та територіальних громад нашої області. Адже спортивні та дитячі майданчики компанії відзначаються високою якістю та тривалим експлуатаційним періодом. Для наглядної демонстрації якості свого товару керівництво «Magic Garden» готове безкоштовно на території області обладнати дитячий майданчик з гарантією на 7 років.

У зустрічі взяли участь виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук, завідувачка сектором міжнародної та міжрегіональної співпраці відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Леся Турбаєвська.

У програмі перебуванні делегації відвідування міст: Гадяча, Кременчука, Миргорода, Решетилівки, селища Диканьки, зустрічі з керівниками органів місцевого самоврядування.