7 грудня – День місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Полтавщини!

Щиро вітаю вас із нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування!

Становлення України як демократичної, соціальної та правової держави неможливе без місцевого самоврядування – дієвої, перевіреної часом форми народовладдя, що врівноважує баланс інтересів держави та територіальних громад.

Сьогодні в Україні триває реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади, відбуваються процеси децентралізації, які покликані сприяти розвитку територій, наповнити місцеве самоврядування реальними повноваженнями та можливостями.

Дякую всім, хто дбає про своє громаду, розквіт рідного міста, села чи селища, наполегливою працею утверджує місцеве самоврядування, відстоює інтереси виборців. Слова вдячності також адресую ветеранам органів місцевого самоврядування, які зробили чимало для становлення та розвитку самоврядності в області.

Переконаний – майбутнє за сильним місцевим самоврядуванням, яке стане надійною основою для подальшої розбудови Української державності, успішного соціально-економічного розвитку територій.

Шановні колеги, бажаю міцного здоров'я, миру, благополуччя вам і вашим родинам! Нехай і надалі ваші професійні здобутки та активна громадянська позиція сприяють процвітанню рідної полтавської землі!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький