Основні заходи Полтавської обласної ради на 09.12.2019 р. ‒ 13.12.2019 р.

e-mail Друк PDF

09.12.2019, 11.00, к. 422 ‒ засідання президії обласної ради.


09.12.2019, 14.00, к. 407 ‒ робоча нарада щодо ситуації критично аварійного стану гідротехнічної споруди Троянівського водосховища Диканського району Полтавської області.


10.12.2019, 10.00, к. 422 ‒ засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

До проєкту порядку денного включено питання:
1. Про обласний бюджет Полтавської області на 2020 рік.
2. Про звернення Пирятинської міської ради щодо передачі земельної ділянки спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області у комунальну власність територіальної громади м. Пирятина.
3. Про звернення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» щодо дозволу на розробку технічної документації із землеустрою з встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надана в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
4. Звіт директора Полтавського обласного навчально-консультативного центру «Агротехнік» про виконання показників ефективності використання спільного майна та майнового стану закладу.
5. Про фінансове забезпечення Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.
6. Про інформацію начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області щодо результатів розгляду звернення депутатів Кобеляцької районної ради з питання надання у власність земельних ділянок державної власності за межами населених пунктів без відома органів місцевого самоврядування.
7. Про звернення керівника ПСП «Нива» А.О. Цьови з приводу передачі у комунальну власність земельних ділянок колективної власності.
8. Про стан дотримання у 2019 році на території Полтавської області юридичними та фізичними особами вимог законодавства України в частині використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості грунтів.
9. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (внесений депутатом обласної ради Коваленком Г.Б.).
10. Про проєкт плану роботи постійної комісії Полтавської обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин на 2020 рік.
11. Різне.


10.12.2019, 14.00, к. 422 ‒ засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

До проєкту порядку денного включено питання:
1. Про розгляд проєкту рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2020 рік».
2. Про розгляд проєкту рішення обласної ради «Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки».
3. Про розгляд проєкту рішення обласної ради «Про затвердження Положення про щорічний конкурс студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» у новій редакції».
4. Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму на 2020 рік.
5. Різне.


11.12.2019, 09.00, к. 333 ‒ засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

До проєкту порядку денного включено питання:
1. Про обласний бюджет на 2020 рік.
2. Про питання раціонального використання лісів і лісових насаджень Полтавської області.
3. Про внесення змін та доповнень до рішення пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 квітня 2018 року № 672 «Про заснування премій Полтавської обласної ради».
4. Про внесення змін та доповнень до обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки».
5. Про звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Пирятинський сирзавод» щодо затвердження проекту зон санітарної охорони Південно-Пирятинського родовища питних підземних вод, розкритого свердловинами № 1, № 2, № 3, № 4 та № 5 водозабору товариства з обмеженою відповідальністю «Пирятинський сирзавод» в м. Пирятин Пирятинського району Полтавської області.
6. Про депутатське звернення депутата Полтавської обласної ради Ярошенка В.М. щодо ситуації, яка склалася в с. Худоліївка Семенівського району Полтавської області.
7. Про депутатське звернення депутата Полтавської обласної ради Кобченка Ю.В. щодо ситуації, яка склалася в с. Попівка Карлівського району Полтавської області.
8. Про стан виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування від 10 вересня 2019 року з питання № 12 порядку денного щодо вивчення матеріалів, що стали підставою прийняття рішення двадцять другої сесії обласної ради сьомого скликання від 19.10.2018 № 907 «Про надання ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ТОВАРИСТВО МИСЛИВЦІВ "ЛАННІВСЬКЕ" у користування мисливських угідь на території Ланнівської об’єднаної територіальної громади та Верхньоланнівської сільської ради Карлівського району Полтавської області».
9. Про звернення Комунальної установи природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Диканський» Полтавської обласної ради щодо ситуації критично аварійного стану гідротехнічної споруди Троянівського водосховища Диканського району Полтавської області.
10. Про заборгованість з виплати заробітної плати працівникам Комунальної установи природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні» Полтавської обласної ради.
11. Про затвердження переліків тварин, рослин, грибів, лишайників, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними або такими, що постійно або тимчасово перебувають під загрозою зникнення на території Полтавської області.
12. Про вжиті заходи щодо розроблення та затвердження проектів щодо встановлення меж об’єктів природно-заповідного фонду та винесення їх в натуру.
13. Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування на 2020 рік.
14. Різне.


12.12.2019, 12.00, к. 422 ‒ засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про проєкт рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2020 рік».

2. Про проєкт рішення обласної ради «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області» та звіт директора Новосанжарського дитячого будинку-інтернату Зінченка Ю.М. та продовження терміну дії контракту терміном на 5 років.

3. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки».

4. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Положення про відділення денного/стаціонарного догляду для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці».

5. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 19 липня 2019 року № 1108 «Про поповнення статутного капіталу Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм».

6. Про проєкт рішення обласної ради «Про розірвання контрактів з головними лікарями».

7. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію комунального підприємства «Кременчуцька обласна станція переливання крові» Полтавської обласної ради, комунального підприємства «Лубенська обласна станція переливання крові» Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Комунального підприємства «Полтавська обласна станція переливання крові» Полтавської обласної ради».

8. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію комунального підприємства «Кременчуцький обласний лікарсько-фізкультурний диспансер Полтавської обласної ради» шляхом приєднання до комунального підприємства «Полтавський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер Полтавської обласної ради».

9. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію комунального підприємства «Лубенський обласний наркологічний диспансер Полтавської обласної ради», комунального підприємства «Кременчуцький обласний наркологічний диспансер Полтавської обласної ради» шляхом приєднання до комунального підприємства «Полтавський обласний наркологічний диспансер Полтавської обласної ради» та зміну найменування комунального підприємства «Полтавський обласний наркологічний диспансер Полтавської обласної ради».

10. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію Кременчуцького обласного психоневрологічного диспансеру, комунального підприємства «Полтавський обласний психоневрологічний диспансер Полтавської обласної ради», комунального підприємства «Полтавська обласна психіатрична лікарня № 2 «Снітино» Полтавської обласної ради» шляхом приєднання до комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева Полтавської обласної ради» та зміну найменування комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева Полтавської обласної ради».

11. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію комунального підприємства «Кременчуцький обласний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради», Лубенського обласного протитуберкульозного диспансеру, комунального підприємства «Веприцька туберкульозна обласна лікарня Полтавської обласної ради», комунального підприємства «Гадяцький обласний туберкульозний санаторій» Полтавської обласної ради, комунального підприємства «Опішнянська туберкульозна обласна лікарня Полтавської обласної ради» шляхом приєднання до комунального підприємства «Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради».

12. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію комунального підприємства «Кременчуцький обласний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради» шляхом приєднання до комунального підприємства «Полтавський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради».

13. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 14 липня 2017 року № 521 «Про ліквідацію Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи».

Розгляд листів та звернень:

14. Про депутатське звернення депутата обласної ради Ханка А.М. щодо проєкту Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції (повторно).

15. Про лист управління майном обласної ради щодо переліку керівників підприємств (установ, організацій, закладів), термін дії контрактів з якими закінчується у 2020 році.

16. Про лист комунального підприємства «Полтавський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер Полтавської обласної ради» щодо придбання сучасної медичної апаратури.

17. Про лист Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації щодо погодження уточненого розподілу бюджетних коштів між обласними громадськими організаціями на 2019 рік.

Розгляд планових питань:

18. Про використання капітальних видатків по галузі охорони здоров’я у 2019 році та їх планування на 2020 рік. (із використанням наочних матеріалів)

19. Про використання капітальних видатків по галузі соціального захисту у 2019 році та їх планування на 2020 рік. (із використанням наочних матеріалів)

20. Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення на 2020 рік.

21. Звіт постійної постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення про проведену роботу у 2019 році.

22. Різне


12.12.2019, 13.00, к. 407 ‒ засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

До проєкту порядку денного включено питання:
1. Про погодження проєкту рішення двадцять дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання «Про обласний бюджет на 2020 рік».
2. Про організацію роботи щодо забезпечення доступу громадян до інформації, повнішого задоволення потреби населення в інформаційній продукції.
3. Про результати виконання у 2019 році заходів Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки. 
4. Про виконання на території області Указу Президента України від 22 січня 2016 року №17/2016 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років».
5. Про практику функціонування у Полтавській обласній раді Єдиної системи місцевих електронних петицій.
6. Про проєкт Плану роботи постійної комісії на 2020-й рік.
7. Різне.
Додаткове питання:
Про погодження проєкту рішення двадцять дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки».

 13.12.2019, 11.00, к. 333 ‒ засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

До проєкту порядку денного включено питання:
1. Про проєкт рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2020 рік».
2. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 квітня 2018 року № 672 «Про заснування премій Полтавської обласної ради».
3. Про попередній розгляд проєкту рішення обласної ради «Про затвердження Положення про щорічний конкурс студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» у новій редакції».
4. Про звернення депутата Миргородської міської ради Ніколаєнка В.Л. щодо проведення семінару-практикуму з туризму для педагогів області 22 – 24 листопада 2019 року.
5. Про лист Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації щодо ситуації з приміщенням Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (адреса: вул. Нечуя-Левицького, 4).
6. Про план роботи постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури на 2020 рік.
7. Різне.

13.12.2019, 12.00, к. 422 ‒ засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

 До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про проєкт рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2020 рік».

2. Про результати виконання у 2019 році заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки.

3. Про звернення командування військової частини 3052 Національної гвардії України.

4. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 – 2020 роки».

5. Про звернення Власівського селищного голови міста Світловодськ Кіровоградської області.

6. Про погодження кандидатур для нагородження почесною відзнакою – Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України».

7. Про проєкт Плану роботи постійної комісії на 2020-й рік.

8. Різне.