Профільна комісія обласної ради рекомендувала збільшити кошти на закупівлю багатофункціональних спортивних майданчиків

e-mail Друк PDF

18 лютого під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олексій Порохня, Олег Сазонов, Ігор Скляр, Іван Сидоренко, Валерій Прядко, Геннадій Коваленко, Олександр Ківшик, Ігор Горжій, Володимир Барчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти, представники громадськості.

Члени комісії попередньо розглянули виконання обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 – 2019 роки, обласної Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015 – 2019 роки та рекомендували облдержадміністрації внести відповідні проєкти рішень з цих питань на розгляд чергової сесії обласної ради.

Також депутати попередньо обговорили та підтримали проєкт рішення «Про обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 – 2024 роки». За словами заступника начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Наталії Шкоденко, проєкт враховує моніторинг реалізації попередньої Програми, що діяла впродовж 2015-2019 років, та акцентує увагу на здешевлені вартості путівок для дітей, підтримці діяльності та розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення, розвитку матеріально-технічної бази тощо.

На засіданні було розглянуто проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки». Члени комісії в цілому підтримали проєкт, але наголосили на необхідності збільшення до 22 млн грн суми фінансування на закупівлю багатофункціональних спортивних майданчиків із синтетичним покриттям та тренажерним обладнанням, виділення у 2020 році додаткових коштів для підтримки спортсменів із інвалідністю.

У порядку контролю депутати заслухали інформацію директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентини Вождаєнко щодо виконання обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2016 – 2020 роки у 2019 році.

Члени комісії погодили Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2020 рік, перелік місць для встановлення спортивних майданчиків, затвердили звіт про роботу комісії за 2019 рік, розглянули інші питання.