У Полтаві планують висадити 1 тисячу дерев

e-mail Друк PDF

Про це 5 березня під час прес-конференції в обласному комунальному інформаційному агентстві «Новини Полтавщини» повідомили заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микийчук, всеукраїнський координатор з технічної частини Національного проєкту “Озеленення України” Вадим Парасочка та координатор проєкту “Озеленення України” у Полтавській області Ольга Макеєва.

Акція відбудеться в рамках  Національного проєкту «Озеленення України» у Полтавській області, ініціаторами якої є діловий клуб «CEO Club Ukraine» та Національний проєкт «Книга рекордів України». Метою даного проєкту є відновлення екосистеми України, а також підвищення екологічної свідомості українців.

«Полтавська обласна рада підтримує будь-які громадські ініціативи направлені на залучення громадськості до вирішення екологічних проблем та підвищення рівня обізнаності в даній тематиці », - наголосив Анатолій Ханко.

Як повідомив Вадим Парасочка, загалом в Україні планується висадити 1 млн дерев. Окрім того, організатори проводитимуть освітні воркшопи й лекції у школах та вищих навчальних закладах України, організовуватимуть флешмоби та еко-акції.

З метою підвищення уваги і обізнаності в питанні захисту довкілля та навколишнього середовища, виховання екоцінностей населення,  було підписано Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння між Полтавської обласною радою, Асоціацією “Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування”, співорганізаторами проекту «Озеленення України», ГО «Нова Полтава».