Обласна рада додатково спрямувала з обласного бюджету понад 311 мільйонів гривень на потреби закладів обласного значення, реалізацію обласних програм та формування бюджету розвитку

e-mail Друк PDF

У ході пленарного засідання тридцять другої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання депутати затвердили внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік.

Відповідний проєкт рішення, на пропозицію постійних комісій обласної ради, був доопрацьований облдержадміністрацією та внесений на розгляд обласної ради повторно.

Рішення обласної ради передбачає збільшення загального обсягу обласного бюджету на 611, 4 млн грн за рахунок залишку коштів обласного бюджету на початок року та міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів та бюджетів інших областей.

З цих коштів 311, 4 млн грн. буде додатково спрямовано на утримання закладів і установ обласного значення, реалізацію заходів обласних програм та формування бюджету розвитку.

Зокрема, кошти надійдуть на будівництво та реконструкцію об’єктів обласної комунальної власності з метою співфінансування проєктів Державного фонду регіонального розвитку – 123, 8 млн грн; на реалізацію заходів Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011-2020 роки – 9,9 млн грн; на придбання обладнання для забезпечення вимог до медичних послуг за Програмою медичних гарантій – 54 млн грн тощо.

Прийняте обласною радою рішення «Про винесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік сприятиме вирішенню найнагальніших питань регіонального розвитку.