Профільна комісія розглянула звернення стосовно виділення коштів на реалізацію Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки

e-mail Друк PDF

12 березня під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій. У засіданні взяли участь депутати обласної ради: Сергій Соловей, Михайло Бугрій, Валерій Калюжний, Руслан Рогов.

Депутати розглянули звернення стосовно виділення коштів на реалізацію Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки. За результатами обговорення, комісія рекомендувала облдержадміністрації внести зміни до Комплексної програми, зокрема щодо виділення близько 317 тис. грн військовій частині А3358 Міністерства оборони України та 540 тис. грн Управлінню стратегічних розслідувань в Полтавській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Потому депутати обговорили звернення Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України щодо визначення двох представників громадськості до складу поліцейської комісії № 8 Департаменту патрульної поліції та звернення Управління поліції охорони в Полтавській області Національної поліції України щодо визначення кандидатур двох представників громадськості до нового складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Полтавській області. Для ухвалення остаточного рішення з цих питань, було вирішено запросити кандидатів, запропонованих відповідними органами поліції та громадськими організаціями, на наступне засідання постійної комісії.

Також депутати погодили кандидатури для нагородження почесною відзнакою – Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України».