Олександр Біленький: Ми повинні бути готовими до того, що режим карантину затягнеться

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час спільного брифінгу з головою обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим та секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою щодо ситуації із поширенням вірусу COVID – 19.

«Зараз іде початок першої хвилі. Не виключено, що згодом може бути друга хвиля, тому нам треба буде всім сідати і дивитися, що далі відбуватиметься з економікою. Ми розуміємо, що державні програми у певній частині будуть недофінансовані, і область повинна розраховувати тільки на себе», – зазначив Олександр Біленький.

Також під час брифінгу голова обласної ради повідомив, що згідно з рішенням 32 позачергової сесії обласної ради «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік» майже третю частину вільних лишків обласного бюджету за минулий рік було спрямовано саме на потреби медичної галузі області. Окрім цього, 6,5 млн грн для боротьби із поширенням вірусу виділені з резервного фонду області і майже 11 млн грн будуть спрямовані найближчим часом в райони області з депутатського фонду.