Профільна комісія обласної ради погодила місця встановлення спортмайданчиків, які будуть придбані за кошти обласного бюджету в 2020 році

e-mail Друк PDF

22 травня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олексій Порохня, Ігор Скляр, Іван Сидоренко, Олег Діденко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради.

Депутати заслухали та обговорили пропозиції Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо місць встановлення майданчиків зі штучним покриттям розміром 22х42 м, 110х75 м та мультифункціональних спортивних майданчиків із поліуретановим покриттям розміром 32х18 м, які будуть придбані за кошти обласного бюджету в 2020 році.

Особливу увагу члени комісії звернули на стан підготовчих робіт, які проводяться за кошти громад: наявність відповідної проєктної документації, угоди з підрядною організацією, облаштування основи майданчика та огорожі, а також на потенціальну кількість дітей, які ним користуватимуться.

Наразі, з врахуванням пропозицій профільного департаменту облдержадміністрації, комісія рекомендувала 27 місць для розташування спортивних майданчиків.

Також у ході засідання було розглянуто звіти ряду керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до галузі сім’ї, молоді та спорту та є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області за 2019 рік та погоджено продовження з цими керівниками терміну дії трудових контрактів.