Основні заходи Полтавської обласної ради на 25.05.2020 р. ‒ 29.05.2020 р.

e-mail Друк PDF

25.05.2020, 11.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань з питань освіти, науки та культури.

До проєкту порядку денного включено питання: 

1. Про попередній розгляд проєкту рішення обласної ради «Про надання згоди на безоплатне прийняття цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти, що мають статус окремих юридичних осіб».

2. Про попередній розгляд проєкту рішення обласної ради «Про зміну найменування комунальних культурно-мистецьких закладів освіти».

3. Про хід реалізації Програми збереження, вивчення та популяризації Більського городища на період 2018 – 2022 років.

4. Про хід реалізації програми «Опікуємося освітою» на 2017 – 2020 роки.

5. Про розгляд техніко-економічних обґрунтувань доцільності передачі цілісних майнових комплексів Кременчуцького професійного ліцею ім. А.С. Макаренка та Професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука з державної власності у спільну власність територіальних громад Полтавської області.

6. Про виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури від 21 лютого 2020 року щодо розробки проєкту Регіональної Програми підтримки наукової та інноваційної діяльності у Полтавській області на 2020 – 2023 роки.

7. Про виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури від 21 лютого 2020 року щодо розробки перспективного плану оптимізації мережі закладів освіти інституційного догляду та виховання дітей (з відповідною наочною картою).

8. Про виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури від 21 лютого 2020 року щодо вирішення питання оренди приміщення для Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

9. Про звернення директора Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського Л. Овчаренко.

10. Різне.

 

 

25.05.2020, 11.00, к. 407 – засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про розгляд звернень, що надійшли на розгляд постійної комісії стосовно виділення коштів на реалізацію заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки.

2. Про попередній розгляд проєкту рішення обласної ради «Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки».

3. Про звернення Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України щодо визначення двох представників громадськості до складу поліцейської комісії № 8 Департаменту патрульної поліції.

4. Про звернення Управління поліції охорони в Полтавській області Національної поліції України щодо визначення кандидатур двох представників громадськості до нового складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Полтавській області.

5. Про погодження кандидатур для нагородження почесною відзнакою – Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України».

6. Різне.

 

26.05.2020, 10.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка знаходиться в постійному користуванні комунального підприємства «Кременчуцький обласний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради».

2. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні комунального підприємства «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради».

3. Про стан внутрішніх водойм, їх використання та розвиток рибного господарства в Полтавській області.

4. Про сучасний стан лісового господарства в області та стан виконання обласної цільової програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Полтавщини на період 2016  2025 роки».

5. Про стан виконання рекомендацій постійної комісії від 20.02.2020 щодо використання та розпорядження полезахисними лісовими смугами.

6. Різне.

 

27.05.2020, 11.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про проєкт рішення обласної ради «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області».

1.1. Про звіт директора Пирятинського психоневрологічного будинку-інтернату Тристана О.В. та продовження терміну дії контракту терміном на 3 роки.

1.2. Про звіт директора Полтавської обласної бази спеціального медичного постачання Безручка О.С. та продовження терміну дії контракту терміном на 3 роки.

2. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки».

3. Про проєкт рішення обласної ради «Про Звернення до Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства інфраструктури України щодо розроблення загальнодержавної програми компенсації за проїзд пільгових категорій громадян».

4. Про проєкт рішення обласної ради «Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлової будівлі (аптеки) за адресою: Полтавська обл., Диканський р-н, смт Диканька, вул. Незалежності (Леніна), 8/1».

5. Про звіти керівників підприємств (установ. організацій, закладів) галузі соціального захисту про виконання показників ефективності використання майна і прибутку, а також майнового стану установ та закладів.

6. Про звіти керівників підприємств (установ, організацій, закладів) галузі охорони здоров’я про виконання показників ефективності використання майна і прибутку, а також майнового стану установ та закладів.

7. Різне.

 

 

29.05.2020, 10.00, с. Потоки, Кременчуцький район, Потоківський Центр культури та дозвілля (вул. Шевченка, 1а) – виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про стан виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування від 06 травня 2020 року з питання № 1 порядку денного щодо питання захоронення великої кількості загиблої птиці на території товариства з додатковою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ПТАХОФАБРИКА» та розроблення заходів із запобігання шкідливих екологічних наслідків.

2. Про організацію збирання і видалення побутових відходів, створення полігонів для їх захоронення, роздільне збирання корисних компонентів цих відходів на території області та вжиття власниками та користувачами місць видалення відходів заходів щодо обмеження та запобігання негативному впливу відходів, а саме щодо недопущення захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів.

3. Про стан виконання комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017 – 2021 роки.

4. Про стан виконання Програми фінансування комунальних установ природно-заповідного фонду Полтавської обласної ради на 2019 – 2023 роки.

5. Про стан ведення мисливських господарств (підприємств) області усіх форм власності та перевірку їхньої діяльності в 2019 році.

6. Про депутатське звернення депутата Полтавської обласної ради В. Ярошенка щодо причин, які впливають на зміну клімату Полтавської області.

7. Про звернення державного підприємства «Кременчуцьке лісове господарство» та звернення Новосанжарської районної державної адміністрації спільно з Новосанжарською районною радою щодо виділення коштів на заходи, пов’язані із запобіганням виникнення лісових пожеж.

8. Про звернення Малоперещепинської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області щодо питання надання товариству з обмеженою відповідальністю «Фенікс – 2017» у користування мисливських угідь на території Полтавського та Новосанжарського районів Полтавської області.

9. Про використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2020 році.

10. Про техніко-економічне обґрунтування «Поліпшення екологічного стану, відновлення водності та охорони водних ресурсів річки Сула на території Полтавської області».

11. Різне.

 

29.05.2020, 14.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про погодження проєкту рішення тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання «Про внесення змін до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки».

2. Про щорічну звітність керівників підприємств (установ, організацій), які перебувають в оперативному управлінні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації та належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області.

3. Про попередній розгляд проєкту рішення тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання «Про реорганізацію Обласного комунального підприємства «Глобинське видавництво «Поліграфсервіс», Видавництва «Гадяч», Комунального підприємства Полтавської обласної ради Видавництво «Кобеляки» шляхом приєднання до Комунального видавництва «Лубни».

4. Про реалізацію на території області заходів Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

5. Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики та вирішенні питань місцевого значення.

6. Про досвід та перспективи підвищення фахового рівня працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, членів громадських обʼєднань щодо отримання сучасних знань, умінь та навичок врядування на місцевому рівні.

7. Про практику запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Полтавській обласній раді протягом 2019 року.

8. Різне.

29.05.2020, 11.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії обласної ради від 14 лютого 2019 року № 1047 «Про надання місцевої гарантії».

2. Про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки, у 2020 році.

3. Про звіт виконувача обов’язків директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації про використання бюджетних коштів за 2019 рік та січень – квітень 2020 року.

4. Про попередній розгляд проєкту рішення «Про надання дозволу ПОЛТАВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» на подовження терміну дії кредитного договору з АТ ״Полтава-банк״».

5. Про попередній розгляд проєкту рішення «Про збільшення статутного капіталу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ״ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ

״». 6. Про виділення коштів з обласного бюджету для фінансування заходів із додаткового знезараження питної води на водозаборах, що постачають питну воду у населенні пункти Полтавської області КП ПОР «Полтававодоканал».

7. Про можливість перенаправлення коштів в розмірі 8 млн грн, які надані підприємству рішенням пленарного засідання тридцять другої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання від 12.03.2020 № 1329 «Про збільшення статутного капіталу ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» на виконання робіт з оснащення житлових будинків приладами обліку гарячого водопостачання.

8. Про проведену роботу Департаментом будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації з питань передачі майна підприємств КП ПОР «Полтававодоканал» та ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст на території яких підприємства здійснюють свою господарську діяльність.

9. Про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств області в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

10. Різне.