Олександр Біленький: Звертаюсь до земляків – не втрачайте витримки, будьте свідомими, робіть те, що просить Міністерство охорони здоров'я

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час спільного брифінгу з головою обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим та секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою щодо ситуації із захворюваністю на CoViD-19 на Полтавщині.

«Мабуть, стомленість від карантину дещо пригальмувала в людей відчуття загрози перед хворобою. Я звертаюсь до земляків – не втрачайте витримки, будьте свідомими, робіть те, що просить Міністерство охорони здоров'я, – сказав Олександр Біленький.Є визначені правила карантину, яких ми зобов'язані дотримуватися. Сьогодні під час президії обласної ради один із депутатів висловив пропозицію щодо участі в сесії обласної ради громадськості. Це неможливо. Давайте витримаємо чітку процедуру карантинних заходів, визначену Урядом. А тоді вже будемо проводити в звичайному режимі сесії, святкування, інші заходи».

Разом з тим, Олександр Біленький наголосив на важливості поступового послаблення карантинних заходів в регіоні, зокрема відновлення руху громадського транспорту для всіх категорій населення.