Депутати розглянули реалізацію на Полтавщині Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

e-mail Друк PDF

29 травня під головуванням Інни Авраменко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні взяли участь, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Володимир Литвин, Дмитро Півень, Володимир Ярошенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала проєкти рішень чергової сесії обласної ради: «Про внесення змін до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки», який, зокрема, передбачає перерозподіл коштів в межах визначених видатків, а також «Про реорганізацію Обласного комунального підприємства «Глобинське видавництво «Поліграфсервіс», Видавництва «Гадяч», Комунального підприємства Полтавської обласної ради Видавництво «Кобеляки» шляхом приєднання до Комунального видавництва «Лубни».

У порядку контролю депутати розглянули стан реалізації на території області заходів Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Як повідомила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вікторія Пилипенко, що основним напрямком цієї Ініціативи є підвищення якості та прозорості надання адміністративних послуг. Наразі в області створено 43 Центри надання адміністративних послуг: 25 районних, 6 міських та 13 в об’єднаних територіальних громадах. За її словами розширено функціональні можливості Єдиного державного порталу адміністративних послуг в електронній формі.

У ході засідання депутати також проаналізували узагальнену інформацію про щорічну звітність керівників підприємств спільної власності територіальних громад області, які перебувають в оперативному управлінні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації, заслухали інформацію про практику запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Полтавській обласній раді, яку визнану такою, що відповідає вимогам законодавства.