Основні заходи Полтавської обласної ради на 01.06.2020 р. ‒ 05.06.2020 р.

e-mail Друк PDF

01.06.2020, 11.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію шляхом перетворення Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату I-III ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» ім. Софії Русової Полтавської обласної ради у Полтавський мистецький ліцей ім. Софії Русової Полтавської обласної ради».

2. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію шляхом перетворення Великосорочинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської обласної ради у Великосорочинський ліцей Полтавської обласної ради».

3. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію шляхом перетворення Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Новосанжарського району Полтавської обласної ради в Андріївський ліцей Полтавської обласної ради».

4. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради шляхом приєднання до нього Миргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Полтавської обласної ради та Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Полтавської обласної ради».

5. Про попередній розгляд проєкту рішення обласної ради «Про внесення змін та доповнень до програми «Опікуємося освітою» на 2017 – 2020 роки».

6. Про листи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності Гавриленко І.М., директора Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради, та Кириченка О.М., директора Комунального закладу «Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів імені І.М. Підубного Полтавської обласної ради».

7. Різне.

02.06.2020, 10.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

Розгляд проєктів рішень:

1. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

2. Про внесення змін до Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 – 2020 роки.

3. Про затвердження звітів за 2019 рік про результати проведення моніторингу виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2018 – 2020 років та з оцінки результативності реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року та плану заходів з її реалізації.

4. Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Полтавської області на 2019 рік.

5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Полтавській області на 2017 – 2020 роки.

6. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018 – 2020 роки.

7. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки (Доопрацьований проєкт).

8. Про внесення змін до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки.

9. Про внесення змін до Програми фітосанітарних заходів по ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Полтавської області на 2019  2023 роки та затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Програми фітосанітарних заходів по ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Полтавської області на 2019  2023 роки.

10. Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки.

11. Попередній розгляд питання: «Про внесення змін до рішення обласної ради від 29.01.2016 № 33 «Про затвердження регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області на 2016 – 2020 роки»».

12. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2020 році.

13. Про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки, у 2020 році.

14. Про припинення речових прав на нерухоме майно.

15. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлової будівлі (аптеки) за адресою: Полтавська обл., Диканський р-н, смт Диканька, вул. Незалежності (Леніна), 8/1.

16. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

17. Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 лютого 2020 року № 1310 «Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».

18. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

19. Про внесення змін до рішення сесії обласної ради від 14 лютого 2019 року № 1047 «Про надання місцевої гарантії» (Доопрацьований проєкт).

20. Про надання згоди на безоплатне прийняття цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти, що мають статус окремих юридичних осіб.

21. Про надання дозволу ПОЛТАВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» на подовження терміну дії кредитного договору з АТ «Полтава-банк».

22. Про збільшення статутного капіталу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»

23. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік.

24. Про звіт виконувача обов’язків директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації про використання бюджетних коштів за 2019 рік та січень – квітень 2020 року.

25. Про зміну найменування комунальних культурно-мистецьких закладів освіти.

26. Про зміну найменування та юридичної адреси Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

27. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 – 2020 роки.

28. Про реорганізацію Обласного комунального підприємства «Глобинське видавництво «Поліграфсервіс», Видавництва «Гадяч», Комунального підприємства Полтавської обласної ради Видавництво «Кобеляки» шляхом приєднання до Комунального видавництва «Лубни».

29. Про реорганізацію шляхом перетворення Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» ім. Софії Русової Полтавської обласної ради у Полтавський мистецький ліцей ім. Софії Русової Полтавської обласної ради.

30. Про реорганізацію Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради шляхом приєднання до нього Миргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради та Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради.

31. Про реорганізацію шляхом перетворення Великосорочинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської обласної ради у Великосорочинський ліцей Полтавської обласної ради.

32. Про реорганізацію шляхом перетворення Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Новосанжарського району Полтавської обласної ради в Андріївський ліцей Полтавської обласної ради.

33. Про підготовку договору кредитного фінансування на ремонт доріг загального користування місцевого значення Полтавської області.

34. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за І квартал 2020 року.

35. Про внесення змін до рішення обласної ради від 19 липня 2019 року № 1118 «Про передачу у державну власність нежитлових будівель за адресою: Полтавська область, Решетилівський район, місто Решетилівка, вулиця Покровська, будинок 62/1». Розгляд листів і звернень

36. Про результати засідання конкурсної комісії на право надання в оренду майна спільної власності територіальних громад області та надання рекомендацій, щодо укладення договорів оренди:

36.1. частини приміщення що знаходиться на балансі КП «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради» загальною площею 3,16 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Миколи Дмитрієва, 6 з ФОП Жук О.Г.

37. Про листи Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» щодо можливості поповнення статутного фонду коштами, отриманими в результаті купівлі-продажу об’єктів.

38. Про лист Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» щодо погодження спрямування 10 % чистого прибутку в 2020 році на розвиток власної матеріально-технічної бази.

39. Про лист Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» щодо збільшення статутного капіталу.

40. Про лист КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» щодо збільшення статутного капіталу.

41. Різне.

03.06.2020, 10.00, приміщення обласної ради (м. Полтава, вул. Соборності, 45) – пленарне засідання тридцять третьої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

04.06.2020, 16.00, Полтавський краєзнавчий музей ім. Василя Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2) – нагородження лауреатів обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – шлях до сталого розвитку громад» 2020 року.