Розпочала роботу тридцять третя сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

3 червня в Полтаві розпочала роботу тридцять третя сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 75 депутатів. Пленарне засідання веде голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ і організацій, журналісти.

На початку роботи сесії депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять полтавки, заступника командира роти 17-ї окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка, молодшого лейтенанта Нікішиної Ольги Василівни, яка померла в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Сході України.

За традицією відбулося нагородження почесними відзнаками обласної ради та облдержадміністрації.

Голова обласної ради повідомив про перейменування Фракції Політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на «Європейська солідарність» та створення міжфракційного депутатського об’єднання «За майбутнє».

Обласна рада затвердила порядок денний пленарного засідання, включивши ряд додаткових питань.

З суспільно значущих питань виступили депутати обласної ради: Олег Сазонов, Юрій Кобченко, Микола Первак, Володимир Литвин, Анатолій Ханко.

Наразі триває розгляд сесійних питань.

Всього планується розглянути близько 50 питань життєдіяльності області, зокрема: про затвердження звітів за 2019 рік про результати проведення моніторингу виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2018 – 2020 років та з оцінки результативності реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року та плану заходів з її реалізації; про виконання Програми економічного та соціального розвитку Полтавської області на 2019 рік; про внесення змін та доповнень до ряду обласних програм; про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2020 році; про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки, у 2020 році; про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік; низка майнових, кадрових та інших питань.

У ході засідання також очікується прийняти звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо вирішення на державному рівні суспільно значущих питань, які турбують жителів Полтавщини.

Голосування в сесійній залі відбувається за допомогою програмного комплексу «Taiden», ведеться пряма відеотрансляція засідання в Інтернет-мережі на каналі Youtube (сторінка Полтавської обласної ради) та на офіційному веб-сайті обласної ради.