Обласна рада внесла зміни до показників обласного бюджету на 2020 рік

e-mail Друк PDF

Відповідне рішення ухвалено в ході пленарного засідання тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання.

Проєкт рішення «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік» був попередньо розглянутий та обговорений на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

За інформацією Департаменту фінансів облдержадміністрації, за рахунок перерозподілу бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів обласного бюджету в зв’язку із виникненням економії коштів через запровадження карантинних заходів по запобіганню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, залишку бюджетних коштів на початок року, трансфертів з місцевих бюджетів області та бюджетів інших областей загальний обсяг обласного бюджету збільшився на 306,1 млн грн.

Наразі обласна рада спрямувала: 29,4 млн грн – для будівництва та реконструкції об’єктів обласної комунальної власності; 18,5 млн грн – на придбання медичного обладнання, предметів та здійснення інших невідкладних заходів у сфері охорони здоров’я; 5,0 млн грн – на реалізацію заходів Фонду розвитку територій області; 1,6 млн грн – для будівництва мультифункціональних спортивних майданчиків з синтетичним (поліуретановим) покриттям та ін.

Окрім цього, обласна рада затвердила зміни до обласного бюджету в частині розподілу субвенцій з державного бюджету обласному бюджету на понад 259, 5 млн грн.

Прийняте обласною радою рішення «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік» сприятиме вирішенню нагальних питань регіонального значення.