Робоча група розглянула рейтинг проєктів Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року

e-mail Друк PDF

5 червня відбулося засідання робочої групи з супроводу Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області, заснованого обласною радою з метою підвищення рівня поінформованості населення в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування екологічного мислення громадян у сфері охорони навколишнього середовища.

У засіданні, яке вів голова обласної ради Олександр Біленький, взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Ігор Горжій, працівники Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради, науковці, експерти з екології, представники громад області, автори проєктів.

У поточному році на Конкурс було подано 89 проєктів з 19 районів області, з них допущено до голосування – 88. Голосування за проєкти екологічних громадських ініціатив тривало впродовж 12 календарних днів на онлайн платформі Smart Region Полтавської області. Кожен голосуючий проходив авторизацію через BankID, MobileID або ЕЦП/КЕП. Всього ж за проєкти екологічних громадських ініціатив у 2020 році проголосувало понад 15000 осіб.

Члени робочої групи ознайомилися зі сформованим рейтингом проєктів Конкурсу за підсумками голосування та попередньо визначили кращі з них. За рекомендацією Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, бюджети окремих проєктів мають бути відкоригованими відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 р. № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів».

Наступне засідання Робочої групи заплановане 11 червня, на якому буде остаточно сформовано перелік проєктів-переможців Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року.