Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О. Д. Бутовського 2020 року

e-mail Друк PDF

19 червня 2020 року біля стадіону «Ворскла» в рамках щорічного святкування Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету відбулось нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О. Д. Бутовського, яка присуджується за вагомі досягнення в розвитку фізичної культури, спорту та Олімпійського руху.

Дипломи лауреатам Премії вручив депутат обласної ради, голова громадської організації Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олександр Удовіченко.

Відзнаки лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О. Д. Бутовського отримали:

– у номінації «Організація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху» – Микола Мацапура, Президент ВК «Гірник», тренер-викладач з веслування на байдарках і каное ДЮСШ №3 м. Горішні Плавні;

– у номінації «Популяризація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху – Віталій Павлов, начальник відділу туризму та культурної спадщини Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради.

Нагадаємо, що полтавські спортсмени отримали право взяти участь в Олімпійських іграх з веслування на байдарках і каное, які відбудуться в Токіо.