Основні заходи Полтавської обласної ради на 10.08.2020 р. ‒ 14.08.2020 р.

11.08.2020, 10.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (код КВПЦЗ – 03.03) на території Хорольської міської ради Хорольського району Полтавської області за адресою: м. Хорол, вул. О. Кошового, буд. № 20.

2. Про розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (код КВПЦЗ – 03.03) за адресою: Полтавська область, м. Карлівка, вул. Комарова, буд. № 17.

3. Про розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності в натурі (на місцевості), що перебуває в постійному користуванні ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ БАЗИ СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ, кадастровий номер: 5320410100:50:002:2197, код згідно КВЦПЗ – 03.01 для будівництва та обслуговування будівель закладів державної влади та місцевого самоврядування за адресою: Полтавська область, м. Гадяч, вул. Гагаріна, буд. № 80-А.

4. Про стан проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності та внесення відповідних відомостей про них до Державного земельного кадастру на території області.

5. Про стан використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва до бюджетів різного рівня.

6. Про хід виконання у 2020 році обласної Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

7. Звіт директора Полтавського обласного навчально-консультативного центру «Агротехнік» Полтавської обласної ради про виконання показників ефективності використання спільного майна та про майновий стан закладу.

8. Різне.