Олександр Біленький: Ми хочемо, щоб новий спортивний майданчик ніколи не пустував і був хорошою базою для зростання чемпіонів

e-mail Друк PDF

21 серпня у місті Решетилівка за участю голови обласної ради Олександра Біленького та секретаря Решетилівської міської ради Оксани Дядюнової відбулося офіційне відкриття мультифункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям для занять ігровими видами спорту.

Будівництво майданчика, загальною вартістю понад 2 млн грн, було ініційоване виконавчим комітетом Решетилівської міської ради в 2019 році та підтримано обласною радою та облдержадміністрацією.

На думку Олександра Біленького, створення належних умов для дозвілля – хороше підґрунтя для формування здорового способу життя у дітей та молоді.

«Раніше на цьому місці була просто заасфальтована ділянка і діти гралися на ній. Але, для того щоб створити їм комфортні умови, виникла ідея побудувати повноцінний, сучасний майданчик європейського зразка. Реалізувати цей задум вдалося за рахунок співфінансування з обласного бюджету та бюджету Решетилівської об’єднаної громади, – зауважив Олександр Біленький. – Поки що у Решетилівці це єдиний багатофункціональний майданчик, розташований у житловому масиві, тому ми дуже хочемо, щоб він ніколи не пустував і був хорошою базою для зростання чемпіонів».

Також, під час спілкування з журналістами, голова обласної ради зазначив, що згідно з Обласною Програмою розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки, на Полтавщині відкривають нові багатофункціональні спортивні майданчики із синтетичним покриттям та тренажерним обладнанням. Що є, безумовно, хорошим прикладом реалізації важливих проєктів за рахунок співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.

«Ми хочемо, щоб у кожному населеному пункті були спортивні майданчики подібного класу. Розумію, для цього потрібні значні фінанси, але я переконаний, аби діти й дорослі займалися спортом – необхідні кошти завжди знайдуться», – наголосив Олександр Біленький.