Розпочала роботу тридцять четверта позачергова сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

28 серпня в Полтаві розпочала роботу тридцять четверта позачергова сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 66 депутатів. Пленарне засідання веде голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, народний депутат України Анастасія Ляшенко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ і організацій, журналісти.

За традицією відбулося нагородження громадян почесними відзнаками обласної ради.

Олександр Біленький поінформував про входження до депутатської групи обласної ради «Опозиційна платформа - за життя» депутата обласної ради Валерія Калюжного.

Наразі обласна рада затвердила порядок денний пленарного засідання, включивши ряд додаткових питань.

Із суспільно значущих питань виступили депутати обласної ради: Микола Первак, Сергій Жук, Наталя Макаруша.

Всього планується розглянути 46 питань життєдіяльності Полтавщини: внесення змін і доповнень до обласних програм, змін до показників обласного бюджету на 2020 рік щодо забезпечення здійснення місцевих запозичень і надання місцевих гарантій, інші бюджетно-фінансові, кадрові, земельні та майнові питання.

Питання про інформацію прокурора Полтавської області про результати діяльності органів прокуратури Полтавської області упродовж І півріччя 2020 року обласна рада зняла з розгляду.

На пленарному засіданні очікується заслухати та обговорити звіт директора Департаменту освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень щодо забезпечення розвитку науки та усіх видів освіти, звіт начальника служби у справах дітей Полтавської обласної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень та здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей усіх форм власності.

Також депутати проголосують стосовно прийняття звернень до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо вирішення на державному рівні суспільно значущих питань, які турбують жителів області.

Наразі триває розгляд сесійних питань.

Голосування в сесійній залі відбувається за допомогою програмного комплексу «Taiden», ведеться пряма відеотрансляція пленарного засідання в Інтернет-мережі на каналі Youtube (сторінка Полтавської обласної ради) та на офіційному веб-сайті обласної ради.