Президент України відвідав Полтавщину

e-mail Друк PDF

1 вересня Президент України Володимир Зеленський здійснив робочу поїздку в Полтавську область.

Глава держави оглянув відремонтовану будівлю аеропорту міста Полтави, перевірив роботи з реконструкції ділянки міжнародної траси Київ-Харків-Довжанський в межах міста Полтави.

Потому Президент України ознайомився з проєктами Великого будівництва, що реалізуються в області, відкрив новозбудований корпус Полтавського обласного клінічного медичного кардіоваскуляторного центру.

Також Володимир Зеленський провів брифінг для журналістів центральних та місцевих ЗМІ, відвідав Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, зустрівся з полтавцями в рамках презентації проєкту Стратегії розвитку Полтавщини на період до 2027 року та представлення команди партії «Слуга народу», яка очолюватиме списки на місцевих виборах 2020 року.

Під час робочої поїздки Президента України Володимира Зеленського супроводжували голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Людмила Овчаренко, інші офіційні особи.