Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради ім. А. С. Макаренка 2020 року

e-mail Друк PDF

2 жовтня, з нагоди Дня працівників освіти, в Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка, заснованої для відзначення педагогічних працівників за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та виховання молоді.

Кращих представників педагогічної спільноти області привітали голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури Сергій Шевчук та заступник голови цієї комісії Валерій Прядко.

Олег Синєгубов, зокрема, зазначив важливу роль учителя у формуванні особистості та високий фаховий рівень освітян Полтавщини.

«Саме вчителі закладають підґрунтя для людини. Коли навчаєте, ви віддаєте частину свого серця. Ми зараз живемо в часи реформ. Я пишаюся тим, що маємо висококласних вчителів та дійсно високу якість освіти», – сказав Олег Синєгубов.

У свою чергу, Сергій Шевчук та Валерій Прядко відзначили плідну спільну роботу обласної ради та облдержадміністрації у вирішення питань освітянської галузі.

«Не побоюся сказати, що сьоме скликання Полтавської обласної ради пройшло під знаком освіти, – наголосив Сергій Шевчук, – не було жодного випадку, коли б депутати в сесійній залі не підтримали виділення коштів на потреби освіти, або говорили про те, що питання освіти не на часі. Добре, що у цих питаннях ми завжди знаходили розуміння та підтримку з боку облдержадміністрації».

«За 5 років каденції наша комісія відстоювала кожну школу, не лише обласні заклади освіти, а й ті, що належать громадам. Важливо, що ми зберегли та поповнили їх матеріальну базу. Одним із основних надбань вважаю започатковану обласною радою Програму національно-патріотичного виховання молоді», – підкреслив Валерій Прядко.

Почесні відзнаки лауреатів Премії були вручені:

– у номінації «Загальноосвітні заклади» – Ользі Гурській, кандидату педагогічних наук, заступнику директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради»;

– у номінації «Професійно-технічні заклади» – Василю Сулимі, директору Вищого професійного гірничо-будівельного училища;

– у номінації «Дошкільні заклади» – Ірині Платко, завідувачці Потічанської філії І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради»;

– у номінації «Позашкільні установи» – Майї Бугрій – керівнику гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Котелевської районної ради.

Почесними грамотами облдержадміністрації та Грамотами обласної ради були нагороджені кращі освітяни Полтавщини.