Постійна комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму розглянула виконання обласних програм та проєкти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

23 грудня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь депутати обласної ради: Іван Близнюк, Олег Панкратьєв, Яніна Барибіна, Руслан Проценко, Олег Сазонов, Ірина Степаненко, Наталія Гранчак, Геннадій Коваленко, Сергій Савченко, Сергій Мазур, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники спортивної громадськості, журналісти.

У порядку контролю комісія заслухала звіти тимчасово виконуючої обов’язки директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Ірини Удовиченко про виконання обласної Програми розвитку туризму і курортів у Полтавській області на 2016 – 2020 роки та директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віти Ковальської про виконання обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки.

Потому було представлено та обговорено проєкти обласної Програми з реалізації молодіжної політики на 2021 – 2025 роки, обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 – 2024 роки, Програми розвитку туризму і курортів у Полтавській області на 2021 – 2025 роки.

У контексті розгляду обласної Програму з реалізації молодіжної політики на 2021 – 2025 роки, на пропозиції депутатів Руслана Проценка та Ірини Степаненко, комісія рекомендувала Департаменту культури і туризму облдержадміністрації розробити алгоритм співпраці з об’єднаними територіальними громадами, врахувати пропозиції ОТГ та забезпечити наповнення заходів програми реальними коштами.

Комісія підтримала проєкти рішень: «Про надання згоди на безоплатне прийняття будівлі спортивної школи за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 37 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області», «Про реорганізацію комунального закладу "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та перепрофілювання і зміну найменування Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради», «Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 лютого 2020 року № 1288 "Про обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 – 2024 роки та затвердження порядків щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей"» та інші.

Депутати обрали заступником голови постійної комісії Івана Близнюка, секретарем комісії – Олега Панкратьєва.

Також у ході засідання, з врахуванням пропозицій депутатів, було затверджено план роботи постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму на 2021 рік.