Основні заходи Полтавської обласної ради на 25.01.2021 р. ‒ 29.01.2021 р.

e-mail Друк PDF

25.01.2021, 11.00, виставкова зала Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського (вул. Конституції, 2, м. Полтава) – урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача.

26.01.2021, 10.00, к. 422 – засідання робочої групи для вивчення ситуації щодо реорганізації Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради.  

27.01.2021, 10.00, к. 422 – засіданняробочої групи щодо вивчення обґрунтованості встановлених тарифів КП ПОР «Полтававодоканал» та ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про обґрунтованість тарифів, встановлених Комунальному підприємству Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» та Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго».

2. Різне.

 Переноситься на іншу дату, приміщення ПОКП «Аеропорт-Полтава» – засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном.

 До проєкту порядку денного включено питання:

 1.            Про звіт в.о. генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» О. Олексенка:

 1.1.        Про фінансовий результат діяльності підприємства за 2020 рік.

 1.2.        Про план роботи на 2021 рік.

 1.3.        Про стан мереж підприємства. Проведення капітальних ремонтних робіт мереж. Інші заходи з утримання мереж у задовільному стані.

 2.            Про звіт генерального директора КП ПОР «Полтававодоканал» В. Воротинцева:

 2.1.        Про фінансовий результат діяльності підприємства за 2020 рік.

 2.2.        Про план роботи на 2021 рік.

 2.3.        Про стан мереж підприємства. Проведення капітальних ремонтних робіт мереж. Інші заходи з утримання мереж у задовільному стані.

 3.            Про інформацію голови правління АТ «Полтаваобленерго» Р. Стройного щодо:

 3.1.        постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року № 483» стосовно відтермінування стрімкого зростання тарифу для населення до 31.03.2021 і втрати споживачами пільгової ціни за перші 100 квт/міс.

 3.2.        щодо стягнення орендної плати за користування опорами електричних мереж з міських, сільських, селищних рад, розташованих на їх територіях.

 4.            Про звіт директора Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації «Про виконання показників бюджету Полтавської області у 2020 році» (із зазначенням перевиконання або недовиконання дохідної частини бюджету, пропозиції щодо перерозподілу вільних лишків у разі перевиконання).

 5.            Про інформацію начальника Головного управління Державної податкової служби у Полтавській області О. Лаврова:

 5.1.        щодо стану справляння надходжень податків і зборів до обласного бюджету у 2020 році

 5.2.        щодо очікуваних надходжень у 2021 році (у розрізі надходжень податків, платежів і зборів з конкретизацією джерел надходжень).

 6.            Про скасування дозволу директору Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації у межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів обласного бюджету Полтавської області на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України.

 7.            Про звіт в. о генерального директора Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» В. Окари про виконання Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» за 2017 ‒ 2020 роки.

 8.            Про перегляд Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2021 ‒ 2023 роки.

 9.            Про інформацію директора Агентства місцевих доріг О. Басана:

 9.1.        щодо протяжності та розташування доріг у Полтавській області, на яких проведено ямковий і капітальний ремонт, щодо суми витрачених коштів з обласного бюджету, місцевих бюджетів по співфінансуванню, вартості             1 кв. м (при ямковому ремонті), 1 км дороги.

 9.2.        про плани робіт на 2021 рік.  

 10.          Про включення житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями за адресою: Полтавська обл., м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 10 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.

 11.          Про створення комунального закладу фізичної культури і спорту Полтавської обласної ради на базі Кременчуцького професійного хокейного клубу.

 12.          Про будівництво льодового залу у м. Полтаві за кошти ДФРР.

 13.          Про лист Управління Служби безпеки України в Полтавській області щодо проведення комісійної перевірки правомірності використання керівним складом в/ч А0312 виділених обласним бюджетом коштів.

 14.          Про лист ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» щодо погодження спрямування частини чистого прибутку в 2021 році на розвиток власної матеріально-технічної бази.

 15.          Про лист управління майном обласної ради щодо надання дозволу ТОВ «Овея» на проведення капітального ремонту та здійснення невід’ємних поліпшень в приміщенні орендованої будівлі, розташованої за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 76.

 16.          Про листи управління майном обласної ради щодо:

 16.1.      продовження Громадській спілці «Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО» терміну дії договору позички приміщень в адмінбудинку по вул. Пушкіна, 115, м. Полтава.

 16.2.      продовження Полтавському апеляційному суду терміну дії договору позички приміщень в будівлях по вул. Соборності, 18, вул. Соборності, 24, м. Полтава та гаражів по вул. Соборності, 18.

 17.          Різне.

  28.01.2021, 10.00, к. 422– засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про діяльність Полтавського обласного комунального підприємства «ПОЛТАВАФАРМ», його фінансовий та матеріальний стан та перспективи подальшої роботи підприємства.

2. Різне.

 29.01.2021, 10.00, к. 422 – засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про розгляд структури тарифу на водовідведення та водопостачання КП ПОР «Полтававодоканал» з 01.01.2021 року, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 16.12.2020.

2. Про розгляд звіту про інвестиційну діяльність КП ПОР «Полтававодоканал» за останні 5 років.

3. Про розгляд звіту про поточну заборгованість КП ПОР «Полтававодоканал» за електроенергію (скільки погашено реструктуризованих і поточних боргів протягом 2020 року).

4. Про розгляд звіту про фінансово-господарську діяльність КП ПОР «Полтававодоканал» за 2020 рік.

5. Про розгляд пропозиції до плану роботи постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку на 2021 рік.

6. Різне.