Про особистий прийом громадян у 2021 році

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про затвердження графіка проведення особистого прийому громадян головою обласної ради, першим заступником голови обласної ради та заступниками голови обласної ради у 2021 році.

Керуючись статтею 40 Конституції України, статтею 22 Закону України «Про звернення громадян», пунктом 13 частини 6 та частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення реалізації прав громадян на звернення встановлено, що голова обласної ради Біленький Олександр Юрійович прийматиме громадян першого четверга непарного місяця з дев’ятої до одинадцятої години; перший заступник голови обласної ради Лемешко Олександр Миколайович – першого четверга кожного місяця з десятої до дванадцятої години; заступник голови обласної ради Бєлоножко Олег Вячеславович – першої середи парного місяця з десятої до дванадцятої години, заступник голови обласної ради Руроєва Лілія Олександрівна – другий вівторок кожного місяця з десятої до дванадцятої години, заступник голови обласної ради Чепурко Олексій Григорович – першого вівторка кожного місяця з десятої до дванадцятої години.

Прийом громадян здійснюватиметься в приміщенні Полтавської обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45.

Виїзні прийоми громадян у територіальних громадах Полтавської області проводитимуться відповідно до планів роботи голови обласної ради, першого заступника голови обласної ради, заступників голови обласної ради.

З метою економії часу громадяни можуть попередньо записатися на прийом за тел.: 56-04-72, 56-21-70 або за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, к.414