Співпраця завжди дає гарний результат

Виїзні засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради є традиційними у Хорольському районі. Голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко, обираючи тему і місце проведення засідання, орієнтується на позитивні приклади вирішення соціальних питань у територіальних громадах. Таким - є тісна співпраця Мусіївського сільського голови Григорія Решти та директора СТОВ «Мусіївське», депутата обласної ради Михайла Стеценка.

Було на що подивитися, а можливо і по-доброму позаздрити Мусіївському сільському голові Григорію Решті, якому вдалося вирішити питання опалення сільського будинку культури, застосувавши альтернативні підходи. На території сільської ради місцеве господарство утримує будинок для одиноких пристарілих людей, обладнаний стоматологічний кабінет, приділяється велика увага благоустрою населених пунктів. Виступаючи на засіданні, голова районної ради Олександр Хрипко наголосив на важливості взаєморозуміння і тісної співпраці між суб`єктом господарювання та сільською радою, що завжди служить кращому наповненню місцевого бюджету, вирішенню соціальних питань.

У ході засідання було обговорено питання про особливості формування місцевих бюджетів району та районного бюджету на 2012 рік.

Координаційна рада заслухала інформацію щодо проблем розвитку культури на селі. Також було розглянуто питання про співпрацю органів місцевого самоврядування та Хорольської ЦРЛ стосовно утримання сільських закладів охорони здоров’я.

У засіданні взяли участь заступник голови районної ради Тетяна Качаненко, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лисенко, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Григорій Носенко, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ірина Гунько, начальник Хорольської МДПІ Олександр Рибалко, заступник головного лікаря Хорольської ЦРЛ Світлана Таращанська, в.о. прокурора Хорольського району Іван Кінаш, директор СТОВ «Мусіївське», депутат Полтавської обласної ради Михайло Стеценко, заступник начальника Хорольського РВ УМВС України в Полтавській області Олександр Кравченко, сільські голови.