Хорольці – чемпіони світу

У м. Луцьку завершився чемпіонат світу з пауерліфтингу (силового триборства) та жиму штанги лежачи без епікірування. В змаганнях, які проходили під егідою Всесвітнього Альянсу Пауерліфтингу, взяли участь спортсмени з 15 країн світу.

В складі восьми учасників честь збірної команди України захищали п’ять хорольців, три з яких стали чемпіонами світу. Це учень Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іван Тютюнник, житель м.Хорол, студент Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка Віталій Гайдай та працівник ПАТ «Хорольський механічний завод» Віктор Виплавень. Вони відзначені золотими медалями та сертифікатами.

Всі три чемпіони світу – вихованці тренера спортивного клубу «Стимул», вчителя Хорольської гімназії Романа Гловацького.

Інші два учасники з Хорольщини – житель с.Бригадирівка Олександр Прядко зайняв на змаганнях четверте місце і вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту, а працівник ПАТ «Хорольський механічний завод» Валентин Домненко, піднявши штангу вагою 165 кг, посів шосте місце. Вони теж вихованці тренера Романа Гловацького.

Фінансову допомогу на чемпіонат світу хорольським спортсменам надали керівники району, промислових підприємств та приватні підприємці.