Майбутнє у наших руках

6 червня відбулося пленарне засідання позачергової сімнадцятої сесії Хорольської районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради Олександра Хрипка. У її роботі взяли участь заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, сільські голови, представники засобів масової інформації. Усього на розгляд сесії було внесено 5 питань.

Депутати затвердили зміни до показників районного бюджету на 2012 рік. Прийняттю рішення передувало його активне обговорення. Було надано пояснення на що планується використати додаткову дотацію з Державного бюджету та субвенції.

За дорученням головного лікаря Хорольської ЦРЛ, депутата обласної ради Михайла Винограда, заступник головного лікаря Анатолій Голобородько зазначив, що з 2012 року галузь охорони здоров’я фінансується з районного бюджету, але завдяки підтримці міського та сільських голів вперше в районі було вирішено питання придбання туберкуліну для профілактичного щеплення дітей за рахунок передачі субвенції з бюджетів міської та сільських рад в сумі 39 397 тис.грн. до районного бюджету. Це стовідсотково забезпечило потребу району в туберкуліні.

Він подякував керівникам за підтримку і розуміння важливості проблеми.

Голова районної ради Олександр Хрипко проінформував депутатів, що питання забезпечення районної лікарні туберкуліном попередньо було розглянуто на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та прийнято відповідне рішення щодо фінансування закупівлі туберкуліну міською та сільськими радами, у кількості відповідно до проживаючих на території дітей. Приємно відзначити, що на сьогоднішній день питання закупівлі туберкуліну в районі вирішено.

Не менш активно обговорювалось питання про стан боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку в районі. Депутати звернули увагу начальника РВ УМВС України в Полтавській області Володимира Зеленського на режим роботи закладів громадського харчування після 23 години, продаж спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, забезпечення правил дорожнього руху в м.Хоролі та підняли ряд інших питань.

Питання порядку денного сесії було розглянуто, по кожному з них прийнято відповідні рішення.