«Вчителю, перед твоїм ім’ям схиляюсь я…»

5 жовтня в Лохвицькому районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Освітян Лохвицького краю вітали депутат обласної ради Михайло Кривошей, голова районної ради Любов Кірієвська, голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець та начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Момот.

- Недаремно кажуть, що випадкові люди вчителями працювати не можуть. І це дійсно так… Навчити, порадити, спрямувати і підтримати - все це та багато іншого повинен вміти педагог. А для цього душа його має бути щирою та відкритою, серце - великим і люблячим, розум - тонким та безмежним, - підкреслила у своєму виступі Любов Кірієвська.

Вона наголосила, що у Лохвицькому районі працюють саме такі вчителі, викладачі та методисти.

Яскравим свідченням того, що лохвицька земля - це дійсно край талановитих людей, є щорічне присудження районної премії імені академіка І.Ф. Прокопенка. Починаючи з 2008 року її лауреатами стали вже 24 талановиті педагоги та вихователі району.

Голова районної ради вручила дипломи лауреатів районної премії імені академіка І.Ф. Прокопенка за особливі успіхи, вагомий внесок у розвиток теорії й практики сучасної педагогічної науки, утвердження національних та загальнолюдських цінностей учителю історії та німецької мови Бодаквянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксані Кулініч, керівнику гуртків Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Лідії Лахно, завідувачці ДНЗ «Колосок» Гирявоісковецької сільської ради Вірі Гайченя.

Кращі із кращих серед освітян краю також отримали Почесні грамоти районної державної адміністрації та інші відзнаки.

Святковий настрій всім присутнім у залі подарували учасники художньої самодіяльності Лубенського району – квартет «Гілея».