Зі святом, Лохвицька громадо!

7 грудня у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, в яких взяли участь народний депутат України Тарас Кутовий, депутат обласної ради Віктор Бурлей, представники депутатського корпусу районної, сільських і міських рад, очільники та секретарі територіальних громад району, ветерани органів місцевого самоврядування та численні гості.

Розпочинаючи урочистості, до присутніх звернулася голова районної ради Любов Кірієвська. У своєму виступі вона наголосила на важливій ролі органів місцевого самоврядування у соціально-економічному розвитку району, тісній співпраці всього депутатського корпусу задля громади краю та зазначила, що органи місцевого самоврядування змогли вирішити велику кількість питань і реалізували різноманітні проекти з поліпшення соціальної інфраструктури територій, які направлені на покращення добробуту жителів району.

До вітань на адресу працівників органів місцевого самоврядування долучився голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець, який підкреслив, що з усіх професій, що є на землі, ця – особлива, адже саме представники місцевого самоврядування є тими людьми, які стоять найближче до проблем пересічних громадян і до кого вони в першу чергу звертаються в надії на їх вирішення. Він щиро побажав усім міцного здоров’я, добра, творчої сили, натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад району.

З Днем місцевого самоврядування всіх присутніх у залі привітали також депутат обласної ради Віктор Бурлей та народний депутат України Тарас Кутовий, який у найближчі п’ять років у Верховній Раді України опікуватиметься проблемами 151 виборчого округу, в тому числі і Лохвицького району. Він, зокрема, пообіцяв, що у вищому представницькому органі країни буде відстоювати такий шлях розвитку держави, в якому визначальна роль відводилася б саме місцевому самоврядуванню.

Жодне свято в районі не проходить без відзначення кращих представників, а тому й цього дня їм було вручено численні Почесні грамоти, Грамоти за плідну працю в органах місцевого самоврядування та на благо розквіту Лохвицького краю.

Також вручено дипломи та призи переможцям районного огляду-конкурсу серед сільських рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою територій у 2012 році Пісківській та Свиридівській сільським радам ( сільські голови Григорій Пройдак та Анатолій Пугач).

Цьогоріч уперше приємною особливістю святкування Дня місцевого самоврядування стало проведення районного фестивалю «Територія творчості». Тож в рамках фестивалю всі гості святкового заходу мали змогу оглянути виставку декоративно-прикладного мистецтва працівників міськсільрад та насолодитися яскравими художніми номерами у виконанні талановитих представників місцевого самоврядування Лохвиччини.