Опрацьовано проекти рішень наступної сесії

11 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій Лохвицької районної ради з питань : самоврядування, депутатської діяльності і законності та зв’язків із засобами масової інформації; земельних відносин та сільськогосподарського виробництва; освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, в якому взяла участь голова районної ради Любов Кірієвська.

Начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Іван Яківець представив на розгляд депутатів проект Програми економічного та соціального розвитку району на 2013 рік.

Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2012 року і внесення змін до нього членів комісій інформував начальник фінансового управління РДА Володимир Близнюк.

Також було заслухано інформацію начальника відділу культури і туризму Едуарда Чавдара про хід виконання Програми розвитку культури і туризму Лохвицького району на 2011-2015 роки та інформацію головного лікаря Центральної районної лікарні про хід виконання Програми матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району на 2011-2015 роки.

Крім цього, членами депутатських комісій розглянуто ряд інших питань, внесених до порядку денного пленарного засідання 15 сесії районної ради, що відбудеться 13 грудня.

Напередодні всі проекти рішень також були розглянуті на спільному засіданні членами комісій районної ради з питань планування бюджету та розвитку підприємництва, з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій та будівництва, з питань промислового розвитку, транспорту та зв’язку.